yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (718)
  • medya (8)

  718. Buradan aldığım bikini altı 6 yıldan sonra beli bollaşmış, kullanılamaz hale gelmişti bu yaz tekrar indirimde aldım aynısından. 6 yıl ki çok iyi bir süre bence. Zaten birçoğumuz o kadar kullanmadan modellerinden sıkılıp yenisini alıyoruz. Son indirimde acayip düşüyor fiyatlar. Bu yüzden ilk fiyatlarından asla almıyorum.

  Birkaç sütyeni var bende ama çok nadir giyiyorum. Çeyize diye alıp hiç giymediklerim de var. Sütyende konfor çok önemli benim için. Straplez ten rengi sütyenim var ne zaman giysek canım acıyor içindeki yapışan kısımlardan ötürü. Yeni bi ten rengi straplez sütyen arayışına girdim bu yüzden.

  Alt iç çamaşırlarımın da çoğu pentidendir. 5li pamuklu basic modellerden çok almıştım. Onun dışında desenli, daha kadınsı modeller de mevcut. Yine bunları da hep indirimden alıyorum. Külotlara çok para vermeyi mantıklı bulmuyorum, çok geçmeden lastikleri çıkmaya bollaşmaya başlıyor çünkü.

  En son indirimden de socket, babet çorapları aldım bayağı uyguna geldiler. Hatta eşime de modal babet çoraplarından aldım çok beğendi. Başka yerden aldıklarım ayaklarımdan çıkıyor, kayıyor diyordu koca ayak olduğundan. Beğenince de 5,6 çift aldım tekrardan.

  1 saat önce

  717. Südyenleri bana hiç bir şekilde uymadığından rahatlık konusunda yorum yapamam ama fiyatları kanımca pahalıdır. Active wear ürünleri rahat ve şıklar. Çoraplara gelecek olursak 15 lik ince çorap alacaksam tercih etmem zira öğretmen markası alırım tek kullanıma o kadar para vermemek için. İndirim döneminde pentiden alışveriş yapnak mantıklı ama tabi o minik mağazanın içinde onca insan arasında canlı kalınabilirse)

  2 saat önce

  716. Çorapları kalitesiz taytları ve active grubundaki giysileri kaliteli olan marka. İndirimde panduf ve terlikleri de alınabilir. 

  Pijamaları ve sütyenleri hakkında yorumum yok hiç kullanmadığım için ama ihtiyacım olduğunda deneyimlemek için pentiden alacağım.

  2 saat önce

  715. İndirim zamanlarında yapılan alışveriş gerçekten kaliteli ve uygun oluyor. onun dışında gereksiz pahalı. İndirimleri mutlaka takip edin.

  bugün 02:21

  714. ürünlerininin modellerine,rahatlıklarına bir şey diyemem .fakat ben fiyatlarını yüksek buluyorum.indirim olmadan asla bir şey almıyorum.

  dün 23:17

  713. Kendileriyle Çalışma deneyimimden sonra asla alışveriş yapmadığım giyim zinciri.  Bundan yaklaşık 4-5 sene kadar evvel İstanbul Palladium avm mağazasında yaklaşık 2 hafta çalıştım ve sebep belirtilmeksizin de işten çıkarıldım. 2 ay boyunca bölge müdürü ve mağaza müdürünü arayıp ödeme yapmalarını rica ettim ama önce bir süre beni telefonda pışpışladılar, sonra da telefonlarım açılmamaya başladı. O zamanlar çok bilinçli biri olmadığım için açıp sigorta kaydına bakmak aklıma gelmemişti ya da bir yere şikayet etmek, sonradan öğrendim sigorta girişim dahi yapılmamış. Bu sebeple markaya karşı ciddi soğuk durumdayım. Çalıştığım süreç içinde de orada çalışan insanları anlama şansım oldu, öyle yoğun ve az mola süresiyle çalışılıyor ki insanlığa sığmaz. Ürünlerine gelince de (gizlinot: Objektif olacağım söz veriyorum )iç çamaşır grubu güzel ancak o kadar para edeceğini düşünmüyorum. Kalın çorapları iyi ancak şu çok ince olanlar iki veya üçüncü giymede yırtılırdı. Pijamaları çok sonradan hediye geldi, renkleri 3-4 yıkamada soldu. Bikini mayo grubundaysa çalışırken aldığım 2 bikini var ve hala çok sağlamlar. 

  dün 19:47

  712. 4-5 senedir sütyenlerimi hep pentiden alıyorum. Büyük göğüslü olduğum için lotus modelini kullanıyorum ve memnunum. Bir kaç az bilinen markadan da toparlayıcım var ama toparlayıcı olunca şık model bulmak zor oluyor. Pentiden memnunum, sütyenlerimin en eskileri bilr hala sağlam. Bunda geceleri kullanmamam ve sütyen yıkama topuyla yıkamam etkilidir belki bilmiyorum. Çorapları ise ilk kullanımda yırtılıyor, külotları da aynı şekilde. Parasına değer dediğim sadece sütyenleri ama onları da her zaman indirimden alıyorum. 

  dün 19:15

  711. türk markası, sevimli ürünler, uygun fiyatlar diye sürekli alışveriş yapardım birkaç yıl önce. ama artık gerçekten pes diyorum fiyatlarına, ahım şahım kalitesi olmadığı aşikar. eskiden indirimde çokça uyguna aldığım ürünlerin şu anki fiyatlarını görünce gerçekten ama gerçekten hayret ediyorum (gizlinot: indirimde 8-9 liraya aldığım şortlar şu an 93 lira falan. üstelik eski modelleri de hala satıyorlar.) kaldı ki zaten arada azıcık indirim yapıyorlar ki ürünler o sözde indirimli fiyatları bile asla hak etmiyor. evet ülkede her şeyin fiyatı arttı ama pentinin olayının bu durumu aştığını düşünüyorum, fiyat yükseltmeden öte bir durum bu, popüler olduktan sonra iyice ne yapacaklarını şaşırdılar. eskiden aldığım sütyenler hala kullanılabilecekken bu yıl içinde aldığım ürün yamuldu bile. (gizlinot: iç çamaşırlarımın bakımına gayet özen gösteririm) dilerim bu firma da kendisine en yakın zamanda çeki düzen verir...

  dün 18:33 dün 18:34

  710. Genelde indirim dönemlerinden faydalanıyorum ve piyasaya göre uygun fiyatlı buluyorum pentiyi. sütyenlerinden ve bikini-mayolarından oldukça memnunum. Senelerce sapasağlam duruyor şahsen benim kullandıklarım. 

  Ancak çoraplar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, ince külotlu çorapları en fazla 2 kez giyebiliyorum mesela, hemen yırtılıyor. 

  dün 18:30

  709. Buradan aldığım pijamayı yıkamadan giymeyeyim dedim yıkadım ve pijama yırtıldı. Dikiş yerlerinden sökülmemiş, bildiğiniz yırtılmış. İsterse %90 indirim olsun, yine de gidip bir şey alacağım bir mağaza değil.

  dün 16:16