yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (722)
  • medya (7)

  722. Bu markayı sevdim mi sevmedim mi hep ikilemde kalıyorum çünkü bazı sütyenlerinin 1-2 yıkamada ağzı burnu kayıyor bazılarını da 2 senedir kullanıyorum ama şöyle söyleyeyim fiyatlarını(gerçekten indirim olmadığı sürece) beğenmiyorum,yıl boyu devam eden 3 al 2 öde kampanyasından hiç yararlanmadım çünkü gerçekten hem 3 tane zevkinize uygun bir şey bulmanız zor hem de zarara girmiş oluyorum çünkü bir sütyen 80 lira zaten 160 liraya 3 tane sütyen başka yerlerden de bulabilirim,kaliteli olsa asla bozulmasa tamam veririm diyeceğim ama gerçekten yine biz düdükleniyoruz.Mayoları hakkında da çeşit çok az bence genelde belli modellerin farklı renklerini falan yapıyorlar plajda 3 kızdan 1 inde penti bikini görmek mümkün,daha kimsenin giymediği özel modeller arayanlar için pek uygun değil,kısacası genel olarak tarzını,fiyatlarını,indirimlerini ve satış politikalarını beğenmediğim bir marka.

  25 ağustos 13:44

  721. Buradan aldığım bikini altı 6 yıldan sonra beli bollaşmış, kullanılamaz hale gelmişti bu yaz tekrar indirimde aldım aynısından. 6 yıl ki çok iyi bir süre bence. Zaten birçoğumuz o kadar kullanmadan modellerinden sıkılıp yenisini alıyoruz. Son indirimde acayip düşüyor fiyatlar. Bu yüzden ilk fiyatlarından asla almıyorum.

  Birkaç sütyeni var bende ama çok nadir giyiyorum. Çeyize diye alıp hiç giymediklerim de var. Sütyende konfor çok önemli benim için. Straplez ten rengi sütyenim var ne zaman giysek canım acıyor içindeki yapışan kısımlardan ötürü. Yeni bi ten rengi straplez sütyen arayışına girdim bu yüzden.

  Alt iç çamaşırlarımın da çoğu pentidendir. 5li pamuklu basic modellerden çok almıştım. Onun dışında desenli, daha kadınsı modeller de mevcut. Yine bunları da hep indirimden alıyorum. Külotlara çok para vermeyi mantıklı bulmuyorum, çok geçmeden lastikleri çıkmaya bollaşmaya başlıyor çünkü.

  En son indirimden de socket, babet çorapları aldım bayağı uyguna geldiler. Hatta eşime de modal babet çoraplarından aldım çok beğendi. Başka yerden aldıklarım ayaklarımdan çıkıyor, kayıyor diyordu koca ayak olduğundan. Beğenince de 5,6 çift aldım tekrardan.

  25 ağustos 10:37

  720. Südyenleri bana hiç bir şekilde uymadığından rahatlık konusunda yorum yapamam ama fiyatları kanımca pahalıdır. Active wear ürünleri rahat ve şıklar. Çoraplara gelecek olursak 15 lik ince çorap alacaksam tercih etmem zira öğretmen markası alırım tek kullanıma o kadar para vermemek için. İndirim döneminde pentiden alışveriş yapnak mantıklı ama tabi o minik mağazanın içinde onca insan arasında canlı kalınabilirse)

  25 ağustos 10:04

  719. İndirim zamanlarında yapılan alışveriş gerçekten kaliteli ve uygun oluyor. onun dışında gereksiz pahalı. İndirimleri mutlaka takip edin.

  25 ağustos 02:21

  718. ürünlerininin modellerine,rahatlıklarına bir şey diyemem .fakat ben fiyatlarını yüksek buluyorum.indirim olmadan asla bir şey almıyorum.

  24 ağustos 23:17

  717. Kendileriyle Çalışma deneyimimden sonra asla alışveriş yapmadığım giyim zinciri.  Bundan yaklaşık 4-5 sene kadar evvel İstanbul Palladium avm mağazasında yaklaşık 2 hafta çalıştım ve sebep belirtilmeksizin de işten çıkarıldım. 2 ay boyunca bölge müdürü ve mağaza müdürünü arayıp ödeme yapmalarını rica ettim ama önce bir süre beni telefonda pışpışladılar, sonra da telefonlarım açılmamaya başladı. O zamanlar çok bilinçli biri olmadığım için açıp sigorta kaydına bakmak aklıma gelmemişti ya da bir yere şikayet etmek, sonradan öğrendim sigorta girişim dahi yapılmamış. Bu sebeple markaya karşı ciddi soğuk durumdayım. Çalıştığım süreç içinde de orada çalışan insanları anlama şansım oldu, öyle yoğun ve az mola süresiyle çalışılıyor ki insanlığa sığmaz. Ürünlerine gelince de (gizlinot: Objektif olacağım söz veriyorum )iç çamaşır grubu güzel ancak o kadar para edeceğini düşünmüyorum. Kalın çorapları iyi ancak şu çok ince olanlar iki veya üçüncü giymede yırtılırdı. Pijamaları çok sonradan hediye geldi, renkleri 3-4 yıkamada soldu. Bikini mayo grubundaysa çalışırken aldığım 2 bikini var ve hala çok sağlamlar. 

  24 ağustos 19:47

  716. 4-5 senedir sütyenlerimi hep pentiden alıyorum. Büyük göğüslü olduğum için lotus modelini kullanıyorum ve memnunum. Bir kaç az bilinen markadan da toparlayıcım var ama toparlayıcı olunca şık model bulmak zor oluyor. Pentiden memnunum, sütyenlerimin en eskileri bilr hala sağlam. Bunda geceleri kullanmamam ve sütyen yıkama topuyla yıkamam etkilidir belki bilmiyorum. Çorapları ise ilk kullanımda yırtılıyor, külotları da aynı şekilde. Parasına değer dediğim sadece sütyenleri ama onları da her zaman indirimden alıyorum. 

  24 ağustos 19:15

  715. türk markası, sevimli ürünler, uygun fiyatlar diye sürekli alışveriş yapardım birkaç yıl önce. ama artık gerçekten pes diyorum fiyatlarına, ahım şahım kalitesi olmadığı aşikar. eskiden indirimde çokça uyguna aldığım ürünlerin şu anki fiyatlarını görünce gerçekten ama gerçekten hayret ediyorum (gizlinot: indirimde 8-9 liraya aldığım şortlar şu an 93 lira falan. üstelik eski modelleri de hala satıyorlar.) kaldı ki zaten arada azıcık indirim yapıyorlar ki ürünler o sözde indirimli fiyatları bile asla hak etmiyor. evet ülkede her şeyin fiyatı arttı ama pentinin olayının bu durumu aştığını düşünüyorum, fiyat yükseltmeden öte bir durum bu, popüler olduktan sonra iyice ne yapacaklarını şaşırdılar. eskiden aldığım sütyenler hala kullanılabilecekken bu yıl içinde aldığım ürün yamuldu bile. (gizlinot: iç çamaşırlarımın bakımına gayet özen gösteririm) dilerim bu firma da kendisine en yakın zamanda çeki düzen verir...

  24 ağustos 18:33 24 ağustos 18:34

  714. Genelde indirim dönemlerinden faydalanıyorum ve piyasaya göre uygun fiyatlı buluyorum pentiyi. sütyenlerinden ve bikini-mayolarından oldukça memnunum. Senelerce sapasağlam duruyor şahsen benim kullandıklarım. 

  Ancak çoraplar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim, ince külotlu çorapları en fazla 2 kez giyebiliyorum mesela, hemen yırtılıyor. 

  24 ağustos 18:30

  713. sütyenleri ve ince diz altı çorapları, külotlu çorapları sık yıkamaya gelmiyor, çabuk yıpranıyorlar. önceki girdilerde de belirtildiği gibi, reklamı çok iyi yapıyorlar. kalitesi o kadar iyi değil. onu geçtim, penti star diye bi kart tutuşturdular elime kaç ay önce. her alışverişte de kullanıyorum, ne bi indirim ne bi şey. bi halta yaradığını da görmedim.

  24 ağustos 15:39