yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (833)
  • medya (9)

  833. geri dönüşüm adı altında sırf ucuza mal üretip inanılmaz fiyata satmak için plastiklerden ürettiği beş para etmez malları fahiş fiyata satan bir mağaza benim için. buradan bir şey alacağıma pazarda satılan yüzde yüz pamuk ürünleri tercih ederim.

  20 eylül 18:43

  832. 1 al 1 hediye kampanyalarında fiyatları bir üründen daha fazlasına çıkarıp size ikinciyi bedavaymış gibi hissettirmeye çalışan marka. hoş çoğu marka bu taktiği uyguluyor ama bence oldukça itici. kanmayın kızlar. ayrıca indirim reyonları çöp.

  18 eylül 17:44 18 eylül 17:45

  831. Rahat ve dayanıklı diye 3'lü külot paketlerinden indirimde yakalayınca mutlaka yedekliyordum. Ancak maalesef dayanıklılık kısmından sınıfta kalmaya başladı Penti'nin külotları. Suwen'in 3'lü paketlerini indirimde yakaladım bu sefer, hem de Penti'den daha uygun fiyatta. Bir de bunu deneyelim bakalım.

  16 eylül 10:53 17 eylül 10:36


  830. İnternet mağazasından ne zaman bir şey alsam korkunç bir plastik kokusu oluyor üzerinde, asla ama asla geçmiyor kaç defa yıkarsam yıkayayım. Kanser olmamak için giyemiyorum aldıklarımı resmen. Aynı sorunu yaşayan var mı ve nasıl geçti bu rezalet koku

  15 eylül 12:32

  829. Hiçbir zaman %100 memnun kalamayıp maalesef mecbur bırakıldığımızı hissettiğim marka idi. İç giyimde yolumuza Dagi ile devam ediyoruz artık. Çünkü marks and spencer'a da güç yetmiyor. İyi ki birkaç ay önce m&s'den 5'li no vpl çamaşırları almışım diyorum. Onlarda bile rafta yıllardır beklemekten, birkaç yıkamadan sonra dikişlerde sökükler oluştu.

  Neyse konu penti demi. 2 ay kadar önce yanlış olmasın 349 tl gibi bir fiyata gördüğüm şekillendirici taytı almadım (çünkü penti tayt 349 tl?) Birkaç gün önce bir avmde 449'dan 99'a fiyatı düşmüş görünce bedenimi bulup soluğu kasada aldım. Ve evet, bir tayta da gerçekten 99 liradan fazla vermek insanın içini acıtıyor. 

  Penti'nin bug'ı da bu işte. Sezonda alışveriş yapılacak bir marka maalesef değil. 

  İlaveten; ben aşırı uzun bir birey olduğumdan xl (4 numara) külotlu çorapları bana olmuyor. Ve bu firma 5 ve 6 beden çorapları, 4 numaraya kadar olan çorapların neredeyse 2 katına satıyor(du en son aldığımda). Beden ayrımcılığı diye işte ben buna derim. 

  En başta dediğim mecbur bırakıldığımızı hissettiğim marka konusu ise şöyle, bu pentiyle rekabet edecek bir başka marka maalesef yok. Olanlar neredeyse aynı kalite ve/veya çok pahalı. Misal, suwen'i marka olarak çok beğeniyor ve denemek istiyorum. Ama fiyatları marks and spencerdan hallice olunca maalesef yaklaşamıyorum. Dagi desen, kaliteli görünen ama pentiden hallice bir kaliteye sahip, fiyatları da ürününe göre ya aynı ya da pentiden pahalı. Durum böyleyken kendimi seçeneksiz ve pentiye mecburmuş gibi hissediyorum. Her yerde mağazası olan ve ürünleri elinizle gözünüzle seçebileceğiniz başka bir marka da yok. 

  F/p ürünü denebilecek büyük bedenler (44) bulunabilecek marka önerilerine açığım. 

  15 eylül 06:21

  828. bu yıl plaj giyim koleksiyonu berbat olan marka, çocuk bikinisinden hallice modelleri üretmeyi ne zaman bırakacaklar acaba. bir de son zamanlarda asla siyah, beyaz gibi temel renkte iç çamaşırı modelleri göremedim. takımlar sarı, açık turuncu vs. gibi değişik renklerden oluşuyor ve renkler öyle bir belirlenmiş ki o sütyenlerin altına başka yerden çamaşır alıp asla eşlenemiyor. düz siyah dantelli çamaşır çeşitleri nereye kayboldu?

  13 eylül 21:42

  827. tekstil ve tasarım mühendislerine bir çift lafım var.

  neden modeller içinde bedenleri sabitleyemiyorsunuz? ne kadar zor olabilir bu? ben hali hazırda kullandığım 75b lotus'a güvenip başka desenli bir lotusu internetten alamayacak mıyım? üzerine dantel dikilince beden değiştirmenin olayı ne? bir standart yakalamak neden mümkün değil? lafa gelince aşırı iç giyim markasıyız, zora gelince iki tane sütyen arasında cup ölçüsü ayarlanamıyor mu? bakın tüm sütyenler arasında bile demiyorum! rüyamızda görürüz sırtımızı koltuğumuza yaslayıp pentiden bedenimizi bilerek alışveriş yapmayı. mümkün değil. bari aynı model içinde bunu sağlayın. lotus'sa lotus'un tüüm modellerinde aynı bel aynı cup sağ-la-na-bil-me-li! bu rastgelelik, penti içinde kimin aklına eserse ürün çıkarttığını falan gösteriyor. oldu olacak farklı banttan çıkan aynı iki sütyen arasında da beden farkı koyun. bıktım yani.

  10 eylül 12:38


  826. 2-3 ay önce aldığım iki sütyenin de demirleri çıktı, mememe batıyor her sefer :( 

  31 aralık 2021 22:38

  825. Koca bir balon. Dantelli kilotları max 3 yıkamaya kadar dayanıyor sonrasında direkt sökülmeler başlıyor. O kadar para verdiğiniz südyenlerin demirleri elinize geliyor. Dümdüz her yerde bulunabilecek ortalama kalitedeki bikinileri saçma sapan fiyatlandırmalara sahip. Tül çoraba deginmiyorum zaten, çoraba bi bakayım diyorsunuz ama o da ne, sırf gözünüz değdi diye bi bakıyorsunuz çorap kaçmış. Şimdiye kadar alıp memnun kaldiğim tek şey 3lü satılan normal kısa çorapları. Başka hiçbir ürününe para dökemem artık.

  31 aralık 2021 12:45

  824. Gerekirse botumu çizmemi çıplak bacağıma giyerim, gururumla üşürüm. Gerekirse köyden indim şehire modunda tayt giyerim eteğimin altına.

  Ama hiçbir güç bana tek giymede yırtılan tül çoraplarınız için 30-40-50 lira verdiremez. 

  31 aralık 2021 06:10 31 aralık 2021 06:10