girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (0)

8. bir jonathan nolan dizisidir. bilim kurgu, suç, aksiyon, drama içerir. konusu bir milyonerin eski bir cia ajanıyla bir araya gelerek işlenmesi muhtemel suçların önüne geçmektir. kendi çizgisinde ilerleyen dizilerin başını çeker.

jim caviezel ve michael emerson oyunculuklarını konuşturmuşlardır.

12 ocak 15:08

7. şurada başlığını görmek, onu izleyen güzel insanların olduğunu bilmek bile beni mutlu etti. bitmemeliydi be doyamadık içim sızlar hala. bir westworld uğruna ya rab ne diziler bitiyor. (gizlinot: westworld ayrıca boku olamaz poi'in)

11 şubat 2017 03:01

6. hayatimin dizisi. herkesin elbet bir dizisi oluyor boyle,"beni ben yapan" dedikleri. benim dizim,canim cigerim de bu. micheal emerson isimli bu dunyaya ait olamayacak kadar da basarili bir aktor barindiriyor. adami o kadar sevdim ki,hangi dizide oynamis daha once bu adamin bir filmi yok mu ulan diye arattigimda lost'u gorup sok olmam ve hemen baslamamla son buldu bu sevgi,saygi.

dozunda esprileri,aksiyonu,senaryosu,yonetmeni (jonathan nolan!),oyunculari ve soundtrack albumu ile bir basyapittir. gelmis gecmis en dozunda villain olan elias'i ve en psikopat kadin olan root'u barindiriyor bir kere. bitmesine oyle cok uzuldum ki,kac kere bitirdim hatirlamiyorum..

hala bir bolumunu rastgele actigimda,"you are being watched." diye giren mr.finch reis beni mahveder.

soundtrack albumundeki nays parcalari: elias,watching with ten thousand eyes,listening with million ears,a bored rich guy,do you have your vest officer?,root of all evil.

ve son olarak,

we are being watched susluler.

11 şubat 2017 02:15


5. ---tahmin yürütecekler için spoilerımsı olabilir de olmayabilir de---

Severek izlerken 4. Sezonun yarısında kalmıştım, devam etmeden önce aradan çok zaman geçtiği için baştan izleyeyim dedim. Ancak bu arada her zamanki şapşallığımdan ve merakımdan dolayı son bölümden spoiler yedim. İzleyenler anladı ne spoilerından bahsettiğimi. Şu an tekrar izlemede 2. Sezondayım. Resmen, sonunu bilmeden önce zevkle izlediğim dizi kahrediyor şu anda. Yürüyüşü, sesi, minik bir gülümsermişçesine dudağını kıvırmasında bile en sonda ne olacağını bildiğimden üzülüyorum.

---tahmin yürütecekler için spoilerimsi olabilir de olmayabilir de---

6 ocak 2017 19:42

4. bu dizinin kıymetini bilmeyen zalım yapımcılara sözlük aracılığıyla seslenmek istiyorum allah evlerinize ateşler salsın. hem diziyi bitir hem son sezonu 13 bölüm yayınla. apar topar hikayeyi sona bağlama çabası, karakterlerin gelişimini tama görememek beni çok üzdü.

gizlinotlar spoiler içerir.

(gizlinot: hayır reese neden öldü biri bana açıklayabilir mi)(gizlinot: sana bir amaç vermiştim şimdi iş bitti o yüzden ölebilirsin mi nedir yani) (gizlinot: bir de reese ve carter olayı saçmalıktan başka bi şey değildi bunu neden yaptınız) (gizlinot: ama sameen root aşkı güzeldi hatta en tatlı çift onlardı)

(gizlinot: fusconun hayatta kalması güzeldi çünkü benim karakter gelişimini en sevdiğim kişi fuscoydu)(gizlinot: bir de machine'e gönül verdim ama insanların boktanlığı konusunda samaritan haklıydı)

neyse zaten nolan kardeşler arasında zeki olan bence jonathan'dır.

20 ekim 2016 20:16

3. Beşinci sezonunu hala izleyemediğim, izlemek pek de istemediğim dizi. Bitince naparım ben korkusu, izleme merağımın önüne geçiyor düşünün artık siz sevgimi :( bırakma bizi the machine team!

9 temmuz 2016 08:55

2. Ve bitti... sonuyla gözlerden iki damla yaş akıtan dizi.

22 haziran 2016 13:39 22 haziran 2016 13:41


1. Şüphelilerin tespit eden bir bilgisayar programına hayatını adayan tatlış harold(Michael Emerson) ve bebeğim karizmanın sözlük karşılığı olan john(Jim Caviezel) başrolde.Kendisi sevdiğim nadir yabancı dizilerden.Ben en çok 3.sezonunu beğenmiştim.izleyin izlettirin efenim.

30 aralık 2015 23:16 30 aralık 2015 23:16