4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (50)
  • oylar ()
  • medya (2)
5

50. Ben düzenli kullanamamama rağmen memnun kaldım. Tenim beyaz tüylerim siyah kalın ve maalesef çok fazla. Lazer epilasyona iki sene gittim her defasinda bu durumum kullanilarak aa bak şöyle makine aldik şu kadar para ver buna gec kesin çözüm denilerek sömürüldüğüm için bu cihazi fazla bir beklentim olmadan aldim ve kullandım. Memnunum, jiletle aldiktan sonra bu makineyi kullaniyorum seyrelme var çıkma süresi de uzuyor. Benim durumda olanlar ne oldugunu cok iyi bilir somurulmenin ve sanki biz çok memnunmusuz gibi aa sende çok kıllıymissin vs. sacma sapan cahilce muhabbetlere muhatap olmanın verdigi sıkıntıyı. O yüzden evimde mis gibi aliyorum kullaniyorum bana gore gayet de faydalı. Tavsiye edilir :)

22 ağustos 10:54

49. Yeni aldım ve her kullanımdan sonra editleyeceğim unutmazsam.

Öncelikle philips lumea almak için teknosaya gittik ve oradaki kadının yoğun ısrarları sonucu rowenta alıp eve geldik. Ve bozuk çıktı evet bayağı çalışmıyordu ve çok kalitesiz duruyordu. Neyse philips ile değiştirmek için gittik ama philips ile değiştirmeyiz dediler neyse başka bir şubeye gidip philips ile değiştirdik. Şimdilik çok memnunum daha 1 seans kullandım.

1. Seans : normalde kıllar ertesi gün çıkmaya başlar 2 3 gün sonra da kısa paçalı pantolon giyilemez hale gelirdi her gün her gün epilasyon yapardım ama lazeri kullanalı 1 hafta oluyor ve uçları bile çıkmadı daha ilk seanstan geciktiğini görüyorum sanırım işe yarayacak kullandıkça editleyeceğim.

21 ağustos 13:15

48. Zamanında yorumlara dayanarak büyük ümitlerle aldığım alettir. Takvim tutarak kullanmama rağmen hiç bir işime yaramadı. Halbuki tam da istenilen yapıda siyah kalın tüyler ve beyaz tenliydim ama olmadı. Hani dedim belki ben anormalim 3-4 kullanımda işe yarayacak diye bir şart yok sonuna kadar kullanayim ama yok bi süre sonra saymayı bıraktım ama 10u geçtiğine eminim. Çok az çizgi çizgi seyreltti o kadar.

14 ağustos 22:08


47. Yaklaşık 4 senedir sahip olduğum ürün. Kalın tüylerimi tamamen bitirdi düzenli kullandığında mucizeler yaratıyor. 2 yıldır kol, bacak ve koltukaltı bölgesinden tek bir tüy dahi çıkmıyor. Çevremdeki 6 kişi bendeki sonuçları görünce satın aldı. Hepsi de benim kadar memnun.

28 temmuz 11:24

46. beyaz tenli ve siyah kıllı birisiyim ve her yerimde kıl vardır abartmıyorum. favori bölgem,yanaklarım,gözümün hemen altı,(bıyık ve kastan zaten bahsetmiyorum kasım saçımla birleşiyor) boynumdan aşağı her yer diye özetleyeyim. küçükken evde olduğum için çok fazla takmazdım ama okula gitmeye başladıkça arkadaşlarımın benle dalga geçmesi,yeni tanıştığım insanların direkt olarak kıllarıma odaklanması benim özgüvenimi inanılmaz düşürürdü hep. geçici yollarla bunlarla ilgilendim ilk olarak.ağda,makine,ip vs. ama baktım lise3e geldim ve dayanamıyorum.aşırı zamanım gidiyor bunlarla uğraşırken. o yüzden kilsiz insanları hep kıskanmışımdır. neyse uzatmadan bundan aldım ben. prestige sc2007/00 modelinden evkurdan 1.5 bine. lise 3te aldım(2 sene öncesi) ama sınavlardı derken çok düzenli yapamadım ama önceliğim hep yüzüm oldu.saçımı toplamak bile hayaldi benim için :') lise4 te de zaten sınav senem diye hiç umursamadım resmen kılmış falan banane yani diyordum. nitekim bu sene de öyle yaptım mezuna kaldım diye. ama şimdi yapıyorum düzenli olarak ve gerçekten ise yarıyor. evet tam olarak bitmedi ama o kadar azaldı ki ve sadece 1 ayda (ama evdeyim dışarı çıkmadım ve 2 günde bir yaptığımda oldu) önce tüylerimi incellti daha sonrasında ise ya banyoda keselerken ya da ben koparırsam gelmeye başladı bu incelen kıllar. hala yapmadığım bir çok bölge var. yapıcam okullar açılmadan da kurtülayim. olur da şehir dışı çıkarsa hiç yapamam ve kendimi kötü hissederim herhalde.

1.yüz

2.kollar ve koltuk altları

3.bacak

4.sırtım,memelerim,karnım

bu sırayla kurtulçam inş. sormak istediğiniz bir soru olursa hiç çekinmeden sorun. atladığım bir çok yer olabilir.

26 temmuz 17:51

45. Alınıp kullanmaya üşenilen ürünler arasında benim için liste başı.. sadece kol ve bacaklar için uyguladım ve jilet yerine epilasyon yaptıktan 2-3 gün sonra kullandım. Evet, iki haftada bir programını uyguladıktan sonra gerisini getiremedim. (Bu döngüyü ne zaman başlasam unuttum ya da üşendim.) Kullandığım süre boyunca uzaması gecikti ancak bırakınca gene çıkma süresi kısaldı.

Bahsettigim modeli prestige 2008.

2 temmuz 19:01 2 temmuz 19:09

44. Lazer epilasyon evde uygulandığında aşırı zahmetli ve her bölgeye ulaşmak bence mümkün değil. Ütüleme yöntemi ile neredeyse tam sonuç aldığım bölgelerde kalan tek tük tüyler için aldığım ürün, önceden lazer yaptırdığım bölgelerde hiç işe yaramadı hatta uygulama öncesi jiletle aldığım için kıl köklerim beslendi. Karın ve kol bölgemde uyguladığımda nispeten daha iyi sonuç aldım ancak şimdi olsa tekrar almam. Bir uzman ile lazer epilasyon yaptırmak bence çok daha mantıklı.

15 mayıs 18:41


43. Bir ay önce satın aldım ve bu hafta ikinci seansı uyguladım. Tüylerim siyah ve vücudum yüzüme göre beyaz kalıyor. İlk seansda 2 ve 3 derecede kullanabildim ve lazer epilasyon yaptıramazmışım ben dedim. Belki de korktuğum için ve daha önce lazer deneyimim olmadığı için acıttığını düşündüm. İlk seansda bir etki görmedim. İkinci seansı yaparken her yere 4-5 derecede yapabildim herhangi bir acı hissetmedim sadece alet ısıtıyor kullanım bölgesini ve bu sefer tüyler daha geç ve ince çıkmaya başladılar. Kullanımdan 4-8 gün içinde tüyler dökülür deniyor henüz bende dökülme olmadı.

Ben düzenli bir şekilde ağdaya gidemiyorum ve kendim yapamıyorum. Hali hazırda jiletle devam ediyorum. Böyle olunca lazere de devamlı gidemeyeceğimi biliyorum. Tüm vücuduma uygulamam yarım saatimi almıyor. Kullanım öncesi, uygulama anı sonrası herhangi bir şey yapmak gerekmediği için hızlı, temiz ve kolay gayet. Tüylerimi tamamen bitirmeyeceğini düşünüyorum ama daha geç çıkmaları kesinlikle çok işime yarar. Üç başlığı var bikini bölgesi, yüz ve daha geniş olan genel kullanım başlığı. Benim ödediğim fiyat semtimizde bana verilen lazer fiyatıyla aynı ve ekstra olarak yüzüme ve koluma da uygulayabiliyorum.

14 mayıs 19:15

42. kuaföre ya da lazer merkezlerine düzenli gidemediğim için tercih ettim ben. evde ağda yapmaya çalışırken çok zorlanıyorum. sırf temizliği kullanım kolaylığı için tüylerimi tamamen yok etmeyeceğini bilerek satın aldım. jiletten sonra çıkma sürelerini biraz uzatsa kafi benim için. çok yeni kullanıcıyım, bir iki ay sonra tekrar editlerim burayı.

24 nisan 18:25

4

41. yaklaşık 1.5 yıldır kullandığım cihaz. ilk zamanlar düzenli kullandım ancak sonrasında yapılması gereken tekrarları uygulamadım. buna rağmen koltuk altımda nerdeyse hiç tüy çıkmıyor, alt bacaklarımı da %90 bitirdi. en etkisiz olan yer genital ve bikini bölgesi.

genel olarak etkisinden memnunum; yakın zamanda tekrar kullanmaya başlayacağım.

24 mart 19:07 24 mart 19:31