yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (63)
  • oylar (12)
  • medya (2)
  4

  63. Tüy yapım lazere uygun olmadığı için son çare olarak denemek için bu cihazı almıştım bir kaç yıl önce. Ten rengim açık ve tüylerim ince yapıdaydı. Açıkçası hiç düzenli kullanmadım aklıma geldikçe kullanmama rağmen tüylerde büyük bir azalma oldu diğer yorumlara katılıyorum modern ağda gibi birşey değil çünkü 1 yıldır belki hiç yapmıyorum ancak tüylerim hala oldukça boşluklu çıkıyor. 

  Tek eksisi ısındıkça can yakmaya başlaması o yüzden yaparken çok geniş bölgelerde beklemek gerekiyor. 

  2 aralık 12:47

  4

  62. iki ya da üç sene önce 1200 tlye almıştım. kaç atımlık bilmiyorum ama, ilk günden beri 5. seviyede kullandım. bacaklarım ve koltukaltımla başladım. açık buğday tenliyim, simmsiyah ve kalın kalın tüylerim vardı. ve kesinlikle inanılmaz faydasını gördüm. koltukaltı tüyü nedir unuttum. hatta yaz başında kollarıma da başladım, o kısımlar da gayet iyi gidiyor. yok hiç bir işe yaramıyor, yok modern ağdaymış filan inanmayın bence.

  2 aralık 12:41 2 aralık 12:51

  61. Paraya kıydım aldım yaklaşık üç yıl önce. Aşırı kıllı olanlar bilir, aşırı kıllı, batık problemi yaşayan, ağda alerjisine sahip biri olarak çekmediğim çile kalmamıştı. Kaybedecek bir şeyim yok dedim yaptım jileti. Özellikle kolumda ve koltuk altında inanılmaz sonuç aldım. Bikini bölgesinde yaptığım uygulamalar için daha düşük bir ışık seviyesi kullanmama rağmen dökülmeleri gözlemledim. Gerçekten alınabilecek bir cihaz.

  1 aralık 20:36


  60. Modern ağda yöntemi denebilir. Bacaklarım için 3 seanstır lazere gidiyorum ve 2 seansım daha var ama canımı çok yaktığından, tamamen bitirip bitirmeyeceğinden de emin olmadığımdan şimdilik vücudumun başka bir yerinde lazere gitmemeye karar verdim. Kullanımı ağdadan daha kolay olduğu için ve uygulama süresi bir noktadan sonra ağdanın aksine 2-3 aya çıktığı için de bunu iki gün önce sipariş ettim. Bakalım nasıl olacak.

  18 ağustos 11:32

  59. Yani jiletle alın falan diyorlar ama ben garip bir şekilde tüyleri sarı saçları siyah bir insanım bende jiletle aldığımda zerre işe yaramadı. Birkaç kez ağda yaptıktan sonra kullandım, ağdanın üzerine yaptığımda resmen tüy falan çıkmamaya başladı. Arada bir kökler çıkmasın diye tekrarlıyorum ve bir daha o şekilde ağda yapmak zorunda kalmadım. Bir iki kez ağda yaptım ama normalde olduğu kadar acı vermedi, tüylerim de gözle görülür şekilde azaldı. Belki ilerde iğneli lazer denerim ama şimdilik cihaz ömrü bitene kadar bunu kullanmayı düşünüyorum. Gayet de memnunum.

  10 temmuz 20:44

  5

  58. Ocak ayında aldım ve çok memnunum. Şu ana kadar toplamda yaklaşık 6 seans yaptım. Kıllardan tamamiyle kurtulduğum söylenemez ama çok geç çıkıyorlar artık, sürekli uğraşmıyorum bu sayede. Bir de 5. seviyede kullanınca daha etkili olduğunu gördüm. 3. ve 4. seviyelerde yaptığım seanslardan hiç verim alamadım. Hatta 2. seviyede yaptığım seansların 0 etkisi oldu. 250000 ışık atımı var, ömür boyu yeter. Tavsiye ederim, büyük kolaylık.

  20 haziran 12:55

  57. İşe yaramıyor sözlerinin aksine ilk kullanımda bile etki gösteren bir ürün. Önemli olan cilt tonunuzun doğru belirlenebilmesini sağlamak ve doğru atış seviyesi. Ağda sonrası oluşan kırmızı cilt noktaları yok, uzun süreli tahriş yok,vakit derdi yok üstelik düzenli kullanımdan sonra uzun süreli aynı iş için uğraşmaya zaman ayırmak zorunda bile kalmıyorsunuz. Canım çok tatlı acıya hassasım diyorsanız düşük derecelerde bile düzenli kullanımda etki gösteriyor. Ancak hemen bitecek gibi bir düşünceye kapılmayalım zira emeksiz yemek olmuyor şekerler :) Bu arada şimdi yenisi çıkmış ama çift başlık yeterli deneyin derim..

  23 mayıs 15:55


  56. bende 4 5 yıl önce almıştım. Düzenli kullanmak hiç nasip olmadı, çünkü çok zaman alıyor. Aklıma geldikçe bacaklarıma uyguladığımda hayalimde etki olmasa da en azından geç ve az çıkıyordu. Tabi diğer bölgelerde hiç etkisi olmadı.

  22 mayıs 19:34

  55. Henüz yeni yeni kullanmaya başladığım lazer cihazı.

  Aslında birkaç hafta sonra yazmayı planlıyordum ancak indirimli (gizlinot: Vatan bilgisayarda 2000 tl) fiyata aldığım için belki düşünen olursa fırsatı kaçırmasın diye şimdiden yazayım dedim.

  Öncelikle kıl tipim siyah ve açık tenliyim. İlk seansı uyguladım ve jilet kullanarak yapıyorum. İlk haftadan gözlemlediğim kollarımdaki siyah kıl kökleri açıldı ve kılların çıkış süresi uzadı. (gizlinot: Çünkü tüylerimi hangi yöntemle alırsam alayım hemen çıkıyorlar ). Diğer haftalara geçince güncellerim bu girdiyi.

  Bendeki model brı950. Kablolu ve kablosuz kullanma gibi bir seçeneği var. Yüz için ayrı bir aparatı var. Kablosuz olması hakaret kabiliyetini arttırsa da şarjı çabuk bitiyor gibi geldi o şekilde kullanınca.

  Bacaklara uygularken evet uzun sürebiliyor ama pürüzsüz olacağı düşüncesi daha ağır basıyor. Uygulama sırasında canım pek yanmadı 4.seviyede uygulama yaptım. Ancak bir süre sonra aparatın ucu ısındığı zaman o acı verici oluyor.

  Atladığım bir şey yoktur umarım. evet kesin çözüm değil ancak ağda ve jiletle uğraşmaktansa evde bu aleti kullanmak daha rahat geldi.

  12 mayıs 22:13

  4

  54. Bir yılı aşkın süredir düzenli kullandığım cihaz.

  O zaman benim de yorum yapma zamanım gelmiştir diye düşündüm.

  Öncelikle ben pcos sebepli yoğun bir kıllanma yaşadım. Öyle ki sürekli ağda yapmaktan cildim bacaklarım inanılmaz tahriş oluyordu. Jilet kullanmak da istemiyordum iyice coşar diye. (Daha ne kadar coşacaksa.)

  Lazere gitme konusuysa şöyleydi: gideceksem buz lazere gitmek istiyordum. (Çevremde lazere gidip tekrardan kılları geri çıkan arkadaşlarım olduğu için olacaksa en iyisi olmalı buz lazer olmalı diye düşündüm.) Buz lazer fiyat olarak beni aştı ve sürekli gidip gelmem gerekecekti.

  Kuzenimde lumea vardı. Bir kez bacağımda avuç içi kadar bir bölgeye denedik. O sürede baktım o bölgedeki kılların %50si gitmiş ve uzama hızında ciddi fark var. Normalde ağda bile yapsam kıllarım 3. Gün diplerden gelmeye başlardı. Karlı bir sabah kalktım yılbaşından sonra zam gelmesin diye avmye gidip aldım.

  Üründen kesin sonuç bekleyerek almadım. Yani tamamen bitirmeyeceğini ipl cihazı olduğunu bilerek aldım.

  Aldığım model lumea advanced (sc 1997) kablolu ve iki başlıklı. Yani bir tane normal başlık var onun yanında da yüz için başlığı var. Tenim beyaz ve kıllarım oldukça siyahtı. Cihazı hep 5. Derecede kullandım.

  llk 2 ay 2 haftalık süreyle yaptım. Sonra da ayda bir kez (adet dönemi sonrası özellikle) yapmaya devam ettim. İlk kez jilet kullandım. Önceden hep ağda yapıyordum. Bikini bölgesi, koltuk altı ve bacaklarımı (alt ve üst) jiletledim sonra lumea ile atış yaptım.

  Bacaklarımda (üst bacaklarım dahil) ciddi bir azalma oldu. %70'i yok oldu ve çıkma süresi (jiletlememe rağmen) uzadı. Etek vs. Giyeceksem üstünden azıcık jiletle geçsem yetiyor. Yoksa rahatsız bile etmeyecek derece kıl var. Ama yine de ayda 2 kez jilet yapıyorum kışın, bir kez de lumea. Yazın her duşta jilet yapıyorum neredeyse. Tamamen pürüzsüz olsun diye.

  Bikini bölgesi de aynı şekilde jiletliyorum uzama süresi uzadı ama bacaklarımdan daha hızlı uzadıkları kesin. %50 AZALDI.

  Koltuk altlarım ilk zamanlar %80 azaldı. Ama şu an biraz daha fazla var neden anlamadım, %60lık bir azalma var diyebilirim.

  Daha sonra kollarımda çok kıl olmasa da jiletleyip yaptım. %50 azaldı.

  Yüzümde nasıl sonuç verdi derseniz, yüzümde jilet kullanmadım ama lumeanın etkisine ne iyi ne kötü diyebilirim yüz konusunu yorumsuz bırakmak istedim.

  Bana sağladığı kolaylık jiletle barıştırması ve ağdadan kurtarması oldu diyebilirim. Jiletle işim çok pratik oluyor ve ayda bir lumea yapınca uzama süresi artıp kıllar seyrekleşiyor. Lumea yapmayı bırakırsam coşarlar belki de olabilir. (Beni maddi durumumu toparlayıp buz lazer yaptırana kadar iyi idare edeceğini düşünüyorum.)

  Benim cihaz kablolu şarj problemi yok. Uzun süre kullanınca (yarım saat civarı sanırım) ısınıp acıtmaya başlıyor. Kapatıp soğumasını bekliyorum. Atış yapılan yer çok küçük diğer bölgelerde sorun olmuyor ama bacaklar uzun sürüp sıkabiliyor bazen. ( ben dizi açıyorum yaparken(gizlinot: Swh) )

  Onun dışında atış yaparken bacak, kol ve koltuk altı hiç acıtmıyor. Sadece bikini bölgesi acıtıyor. O da dayanılmayacak gibi değil.

  Eğer alacaksanız, mediamarkt tarzı yerlerde deneyebiliyorsunuz teşhir ürününü, öyle bir yerde ufak bir bölgeye deneyin ona göre karar verin derim.

  19 mart 23:37 20 mart 02:20