yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (64)
  • oylar (14)
  • medya (3)

  64. tüylerin zayıflaması konusunda etkili, ama lazer epilasyon merkezlerindeki kadar uzun süre pürüzsüzlük sağlamıyor. dışarıdaki lazer epilasyondaki daha etkili olduğunu düşünüyorum. yine de kendi yapmak isteyenler için uzun vadede kârlı olabilir.

  1 haziran 13:30

  5

  63. hepsiburada indiriminden edinmiştim. Daha evvel yaptırdığım lazer epilasyon sonrasında yine gelen tek tük tüylerim için gayet etkili oldu. Epilasyon sonrası tüylerim evet zayıflamıştı ancak cihazı belirtildiği şekilde seanslar şeklinde uyguladım ve çıkan o tüyler de yılda bir sefer çıkıyor bazen çıkmıyor. Dudak üzerinde çenede Kısacası yüzde bulunan tüyler üzerinde de çok etkili. Şimdiye kadar yüzümde lazer epilasyon uygulaması hiç yaptırmamıştım ve bu cihaz işimi çok kolaylaştırdı. Çok memnunum.

  31 mayıs 20:42

  62. Ürünü piyasaya ilk çıktığı zaman alıp kullanmıştım. Koltuk altındaki tüylerde henüz 2. kullanımda çok iyi bir sonuç verdi ve beklentimi yükseltti. Evet, düzenli kullanımda vaad ettiği gibi tüylerde yüzde 80lik bir azalma var. Ama ağdanın vereceği pürüzsüzlük hissini bulamadığımı söylemeliyim.

  14 nisan 23:10


  61. kızlar dün Philips Lumeanın BRI950/00 modelini amazondan sipariş verdim bugün elime ulaştı, denemeye başlayacağım. hakkında bir çok olumlu ve olumsuz yorum duydum ve okudum. Alıp denemek istedim. Her seans sonrası güncelleyeceğim burayı.

  9 nisanda ilk seansımı yaptım yorumların çoğunda ilk seans sonrası dökülme olmuyor diyorlardı ben de oldu ama çok çok az diyebilirim. 2 gün önce 2. seansımı da yaptım bunun sonuçlarını da paylaşacağım.

  Kızlarrr 9 mayısta 3. seansımı yaptım seanslar 2 haftada bir yapılıyor. koltuk altı ve alt bacaklarda daha iyi sonuç aldığımı görüyorum bu seanslar sonucunda. kollarımda, göbeğimde ve üst bacaklarımda tüylerim ince ve biraz sarımsı kahverengi arası bi ton nasıl tarif edeceğimi bilemedimm :)) neysee bu nedenle daha yavaş sonuç alacağımı düşünüyorum bu bölgelerde. bikini bölgesini merak ediyorsunuzdur muhtemelen orda da üst taraflarda biraz dökülme var altlarda o kadar yok sanırım ama devamlılıkta sonuç alacağımı düşünüyorum. Siz beğendikçe girip güncelliyorum unutuyorum işten güçten hatırlatmak, daha fazla bilgi almak isterseniz beğenin detayları ile yazayım ve şunu da merak ediyoruz dediğiniz şeyler olursa mesaj atın ben de entry e ekleyeyim merak ettikleirnizin cevabını muhtemelen sizin gibi başka süslüler de merak ediyordur. Kendinize cici bakın.

  ilgili medya:
  1
  10 nisan 10:58 14 mayıs 11:00

  60. 1 yıldan fazladır kullandığım cihaz. Benim kullandığım model BRI921/00. Kollarımda yüzde 70 oranında bir azalma oldu ancak yaza girince ağdaya tekrar başladım. Çünkü dokununca diken diken geliyordu ele. Ağdadan sonra eski haline geri döndü. Bacaklarımda hala kullanıyorum yine yüzde 70 oranında bir azalma söz konusu. Ancak jiletle almaktan dolayı dokununca asla pürüzsüz değil yine diken diken ele geliyor. Bikini bölgesine hiç etki etmedi. Yüzümde 2 kez kullandıktan sonra daha önce olmayan siyah kalın kıllar çıkmaya başladı tek tük. Yani pek de memnun değilim. Bu arada ten rengim açık kıllar koyu renkli yoğun ve kalın.

  22 aralık 2019 12:34

  4

  59. iki ya da üç sene önce 1200 tlye almıştım. kaç atımlık bilmiyorum ama, ilk günden beri 5. seviyede kullandım. bacaklarım ve koltukaltımla başladım. açık buğday tenliyim, simmsiyah ve kalın kalın tüylerim vardı. ve kesinlikle inanılmaz faydasını gördüm. koltukaltı tüyü nedir unuttum. hatta yaz başında kollarıma da başladım, o kısımlar da gayet iyi gidiyor. yok hiç bir işe yaramıyor, yok modern ağdaymış filan inanmayın bence.

  2 aralık 2019 12:41 2 aralık 2019 12:51

  58. Yani jiletle alın falan diyorlar ama ben garip bir şekilde tüyleri sarı saçları siyah bir insanım bende jiletle aldığımda zerre işe yaramadı. Birkaç kez ağda yaptıktan sonra kullandım, ağdanın üzerine yaptığımda resmen tüy falan çıkmamaya başladı. Arada bir kökler çıkmasın diye tekrarlıyorum ve bir daha o şekilde ağda yapmak zorunda kalmadım. Bir iki kez ağda yaptım ama normalde olduğu kadar acı vermedi, tüylerim de gözle görülür şekilde azaldı. Belki ilerde iğneli lazer denerim ama şimdilik cihaz ömrü bitene kadar bunu kullanmayı düşünüyorum. Gayet de memnunum.

  10 temmuz 2019 20:44


  5

  57. Ocak ayında aldım ve çok memnunum. Şu ana kadar toplamda yaklaşık 6 seans yaptım. Kıllardan tamamiyle kurtulduğum söylenemez ama çok geç çıkıyorlar artık, sürekli uğraşmıyorum bu sayede. Bir de 5. seviyede kullanınca daha etkili olduğunu gördüm. 3. ve 4. seviyelerde yaptığım seanslardan hiç verim alamadım. Hatta 2. seviyede yaptığım seansların 0 etkisi oldu. 250000 ışık atımı var, ömür boyu yeter. Tavsiye ederim, büyük kolaylık.

  20 haziran 2019 12:55

  56. İşe yaramıyor sözlerinin aksine ilk kullanımda bile etki gösteren bir ürün. Önemli olan cilt tonunuzun doğru belirlenebilmesini sağlamak ve doğru atış seviyesi. Ağda sonrası oluşan kırmızı cilt noktaları yok, uzun süreli tahriş yok,vakit derdi yok üstelik düzenli kullanımdan sonra uzun süreli aynı iş için uğraşmaya zaman ayırmak zorunda bile kalmıyorsunuz. Canım çok tatlı acıya hassasım diyorsanız düşük derecelerde bile düzenli kullanımda etki gösteriyor. Ancak hemen bitecek gibi bir düşünceye kapılmayalım zira emeksiz yemek olmuyor şekerler :) Bu arada şimdi yenisi çıkmış ama çift başlık yeterli deneyin derim..

  23 mayıs 2019 15:55

  55. bende 4 5 yıl önce almıştım. Düzenli kullanmak hiç nasip olmadı, çünkü çok zaman alıyor. Aklıma geldikçe bacaklarıma uyguladığımda hayalimde etki olmasa da en azından geç ve az çıkıyordu. Tabi diğer bölgelerde hiç etkisi olmadı.

  22 mayıs 2019 19:34