yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (66)
  • oylar (15)
  • medya (3)
  5

  66. yığınla para gömdüğüm üç seans klinik lazer kazanımım korona ile suya düşünce kendisine döndüm. 1.5 aydır iki haftada bir tüm vücut uyguluyorum. evet deli gibi zaman alıyor çok sıkıcı... ama tüylerin tekrar incelmesi, kaybolması için değer. ilk kullandığım yıllarda da pürüzsüz olmamıştım, şimdi de beklentim düşük. lakin tüm tüylerim çok inceldi, haftada bir jiletlesem de oluyor. bikini bölgesi kalmadı desem yeridir. zorda kaldıysanız ve uzun süre lazere gidemeyeceğinizi düşünüyorsanız şans verebilirsiniz yani.

  1 temmuz 20:12

  65. Daha önce lazer epilasyon yaptırmış ve ağzının payını almış biri olarak ((link: https://www.suslusozluk.com/lazer-epilasyon?i=858498 Burada okuyabilirsiniz) bir kez de bu ürüne şans vermek istedim ve bugün bir adet "prestige bri950/00" modelini edindim. Tüyleri tam olarak bitirmediğini bilerek aldım. Çok memnun kalanlar da var hiç memnun olmayanlar da çok kişisel bir şey sanıyorum. Bugün ilk seansımı yaptım hemen. Uygulaması çok kolay değil, örneğin tüm bacak tek tek atış yapması uğraştırıyor tabi ki ama evde hijyenik bir şekilde yapabiliyor olmak bile kat kat değer bu uğraşa. Acı hiç yok gibi, sadece bikini bölgesinde sensör 5 önerdiği halde 3 ve 4te kullandım. Apps store'dan indirilen bir uygulaması var. Seansları kaydedip bir takvim oluşturuyor ve hatırlatıcı ekleyebiliyorsunuz. Bakalım umutlu ve hevesliyim. Burayı mutlu mutlu editlemek istiyorum.

  29 haziran 16:53

  64. tüylerin zayıflaması konusunda etkili, ama lazer epilasyon merkezlerindeki kadar uzun süre pürüzsüzlük sağlamıyor. dışarıdaki lazer epilasyondaki daha etkili olduğunu düşünüyorum. yine de kendi yapmak isteyenler için uzun vadede kârlı olabilir.

  1 haziran 13:30


  5

  63. hepsiburada indiriminden edinmiştim. Daha evvel yaptırdığım lazer epilasyon sonrasında yine gelen tek tük tüylerim için gayet etkili oldu. Epilasyon sonrası tüylerim evet zayıflamıştı ancak cihazı belirtildiği şekilde seanslar şeklinde uyguladım ve çıkan o tüyler de yılda bir sefer çıkıyor bazen çıkmıyor. Dudak üzerinde çenede Kısacası yüzde bulunan tüyler üzerinde de çok etkili. Şimdiye kadar yüzümde lazer epilasyon uygulaması hiç yaptırmamıştım ve bu cihaz işimi çok kolaylaştırdı. Çok memnunum.

  31 mayıs 20:42

  62. Ürünü piyasaya ilk çıktığı zaman alıp kullanmıştım. Koltuk altındaki tüylerde henüz 2. kullanımda çok iyi bir sonuç verdi ve beklentimi yükseltti. Evet, düzenli kullanımda vaad ettiği gibi tüylerde yüzde 80lik bir azalma var. Ama ağdanın vereceği pürüzsüzlük hissini bulamadığımı söylemeliyim.

  14 nisan 23:10

  61. kızlar dün Philips Lumeanın BRI950/00 modelini amazondan sipariş verdim bugün elime ulaştı, denemeye başlayacağım. hakkında bir çok olumlu ve olumsuz yorum duydum ve okudum. Alıp denemek istedim. Her seans sonrası güncelleyeceğim burayı.

  9 nisanda ilk seansımı yaptım yorumların çoğunda ilk seans sonrası dökülme olmuyor diyorlardı ben de oldu ama çok çok az diyebilirim. 2 gün önce 2. seansımı da yaptım bunun sonuçlarını da paylaşacağım.

  Kızlarrr 9 mayısta 3. seansımı yaptım seanslar 2 haftada bir yapılıyor. koltuk altı ve alt bacaklarda daha iyi sonuç aldığımı görüyorum bu seanslar sonucunda. kollarımda, göbeğimde ve üst bacaklarımda tüylerim ince ve biraz sarımsı kahverengi arası bi ton nasıl tarif edeceğimi bilemedimm :)) neysee bu nedenle daha yavaş sonuç alacağımı düşünüyorum bu bölgelerde. bikini bölgesini merak ediyorsunuzdur muhtemelen orda da üst taraflarda biraz dökülme var altlarda o kadar yok sanırım ama devamlılıkta sonuç alacağımı düşünüyorum. Siz beğendikçe girip güncelliyorum unutuyorum işten güçten hatırlatmak, daha fazla bilgi almak isterseniz beğenin detayları ile yazayım ve şunu da merak ediyoruz dediğiniz şeyler olursa mesaj atın ben de entry e ekleyeyim merak ettikleirnizin cevabını muhtemelen sizin gibi başka süslüler de merak ediyordur. Kendinize cici bakın.

  Selamlar süslüler son güncellememi 14 mayısta yapmışım yukarıdaki seanslara ek olarak 29 mayısta da tüm vücut seansımı yaptım. Lumeanın uygulamasına göre gerçekleştiriyorum seanslarımı normalde 2 haftada bir seans uygulaması veriyordu bu son seansımdan sonra 2 temmuza verdi yani 1 ay aralık verdi. Koltuk altımın çoğu gitti, bacaklarda da azalma iyi durumda göbek, kollar ve bikini bölgeleri diğer yerlere nazaran yavaş işliyor ama düzenli kullanım ile oralarda da yüksek bir azalma olacağını düşünüyorum. Sevgi ve sağlıkla kalın :)

  ilgili medya:
  1
  10 nisan 10:58 15 haziran 15:07

  60. 1 yıldan fazladır kullandığım cihaz. Benim kullandığım model BRI921/00. Kollarımda yüzde 70 oranında bir azalma oldu ancak yaza girince ağdaya tekrar başladım. Çünkü dokununca diken diken geliyordu ele. Ağdadan sonra eski haline geri döndü. Bacaklarımda hala kullanıyorum yine yüzde 70 oranında bir azalma söz konusu. Ancak jiletle almaktan dolayı dokununca asla pürüzsüz değil yine diken diken ele geliyor. Bikini bölgesine hiç etki etmedi. Yüzümde 2 kez kullandıktan sonra daha önce olmayan siyah kalın kıllar çıkmaya başladı tek tük. Yani pek de memnun değilim. Bu arada ten rengim açık kıllar koyu renkli yoğun ve kalın.

  22 aralık 2019 12:34


  4

  59. iki ya da üç sene önce 1200 tlye almıştım. kaç atımlık bilmiyorum ama, ilk günden beri 5. seviyede kullandım. bacaklarım ve koltukaltımla başladım. açık buğday tenliyim, simmsiyah ve kalın kalın tüylerim vardı. ve kesinlikle inanılmaz faydasını gördüm. koltukaltı tüyü nedir unuttum. hatta yaz başında kollarıma da başladım, o kısımlar da gayet iyi gidiyor. yok hiç bir işe yaramıyor, yok modern ağdaymış filan inanmayın bence.

  2 aralık 2019 12:41 2 aralık 2019 12:51

  58. Yani jiletle alın falan diyorlar ama ben garip bir şekilde tüyleri sarı saçları siyah bir insanım bende jiletle aldığımda zerre işe yaramadı. Birkaç kez ağda yaptıktan sonra kullandım, ağdanın üzerine yaptığımda resmen tüy falan çıkmamaya başladı. Arada bir kökler çıkmasın diye tekrarlıyorum ve bir daha o şekilde ağda yapmak zorunda kalmadım. Bir iki kez ağda yaptım ama normalde olduğu kadar acı vermedi, tüylerim de gözle görülür şekilde azaldı. Belki ilerde iğneli lazer denerim ama şimdilik cihaz ömrü bitene kadar bunu kullanmayı düşünüyorum. Gayet de memnunum.

  10 temmuz 2019 20:44

  5

  57. Ocak ayında aldım ve çok memnunum. Şu ana kadar toplamda yaklaşık 6 seans yaptım. Kıllardan tamamiyle kurtulduğum söylenemez ama çok geç çıkıyorlar artık, sürekli uğraşmıyorum bu sayede. Bir de 5. seviyede kullanınca daha etkili olduğunu gördüm. 3. ve 4. seviyelerde yaptığım seanslardan hiç verim alamadım. Hatta 2. seviyede yaptığım seansların 0 etkisi oldu. 250000 ışık atımı var, ömür boyu yeter. Tavsiye ederim, büyük kolaylık.

  20 haziran 2019 12:55