sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (17)
 • oylar (9)
 • medya (4)

17. Çok güzel kokuyor. İncecik ve yüzde kalıp gibi durmuyor, blending'i kolay. Ürünle verdikleri süngerimsi şeyi çok anlamadım ama ayna ile bu aparatı sunmaları da iyi bence. Ben aldığımda 90 liraydı, pıt pıt zamlanmış hemen. Beyaz tenli olup konture hevesiniz varsa ama her ürün sizde de turuncu duruyorsa bence edinebilirsiniz. Çok güzel koktuğunu söylemiş miydim? Evet söyledim. Ama bir kere daha söylemek istedim. Hak ediyor.

18 ekim 16:28 22 ekim 10:03

5

16. kokusu kendine aşık eder.rengi de tam benlik,beyaz tenliyim,çamur gibi durmuyor turuncu da değil,soğuk tonlu bir bronzer,sizi palyaçoya çevirmez,yapısı çok güzel çok doğal duruyor.

18 ekim 10:14 18 ekim 10:41

5

15. Biraz indirimin denk gelmesiyle biraz da meraktan edindiğim ince ve yumuşacık yapılı bronzer. İçinde çok hafif ışıltılar var yüzde doğal sağlıklı duruyor. Kesinlikle yaldır yaldır sim görüntü gibi değil çok hafif ışıltı. Normalde ışıltılı bronzerları hiç sevmeyen beni bile rahatsız etmediyse bence severseniz. Rengi nötr ne çok soğuk bir kontür rengi ne de çok sıcak turuncu duran brozerlardan. Herkese yakışabilecek birçok ciltte güzel durabilecek bir bronzer. Pigmentasyonu artırılabilir, en güzel özelliği asla çamur gibi durmuyor ve dalgalanma yapmıyor bu nedenle yeni makyaja başlayan birisi bile çok rahat kullanabilir. Kalıcılık bence orta yüksek arasında elbette günün sonunda azalmış oluyor ama akşam eve geldiğimde hala yüzümde görebiliyorum. 

7 eylül 11:21


14. rengini, yapısını, kokusunu çok sevdiğim physicians formula'nın bronzerı. kokusunu seven de var sevmeyen de ben seven taraftayım. kapağını açınca mis gibi bir koku geliyor. içinde simler var diye geçiyor ama ben simli olduğunu düşünmüyorum. sürekli kullanıyorum ne üründe sim var ne sürdüğümde yüzümde. yapısı çok güzel krem-toz arası bir şey. yüze sürünce çok doğal duruyor. ben light rengini kullanıyorum ve bence kontür için değil yüzü ısıtmak için kullanılabilecek bir renk. günlük olarak kontür yapmadığım için yüzümü ısıtmak için hep bu bronzerı kullanıyorum ve çok memnunum. indirimsiz fiyatı 125 lira olmuş, drugstore bir marka için aşırı pahalı tabii. sürekli bir yerlerde indirimli hali bulunuyor, indirimli fiyatıyla almak daha mantıklı.

6 eylül 11:36

5

13. light rengine kıyasla günlük kontüre daha uygun bir bronzer. bahsettiğim jilet gibi kontür değil tabi. günlük, yüzü ısıtırken biraz da boyutlandıran bir ton. eşit dağılması ve inceliği gayet iyi. içinden dandirik bir fırça çıkıyor, bu konuda söyleyecek çok şeyim yok. iki şikayetim var. birincisi kokusu, gerçekten midemi her sabah bulandırıyor, elimde değil. hafif hafif rüzgarla gelmiş gibi bir koku değil yani, bildiğiniz biri suratıma deodorant sıkıyor sanki. ikincisi başka physicians formula ürünlerinde de yaşadığım bir sıkıntı, bunda da var. kapağı yeterince açılmıyor! fırçamı bandıracağım diye kendimi dar kota sığmaya çalışıyor gibi hissediyorum. plastiği de öyle sağlam değil, fazla ittirsem elimde kalacak biliyorum. genişçe bir vaktim olduğunda panı kutudan çıkarabilecek miyim bir bakacağım. olursa tüm pf ürünlerimi bir mac paletine depot etmeyi düşünüyorum.

9 ağustos 21:33

5

12. Physicians Formula'nın mükemmel bir bronzerıdır.Kokusu dokusu ayrı ayrı güzel. Turuncu alt tonlu olmayan ender bronzerlardan,çamur gibi yapışmıyor,çok hafif bir sürüşle bile boyutlandırma oluyor,ısıtabilirsiniz yüzünüzün her yerini abartı görünmeden.ben bazen katlanma bölgeme far olarak da kullanıyorum çok az makyaj yapacaksam ve derinlik katmak istiyorsam.yine söylüyorum kokusu muazzam,keşke tüm makyaj malzemelerimiz böyle koksa.

2 ağustos 12:20

11. Bayıldığım bronzerım. Çamur gibi durmayan tenle bütünleşen hafif kremsi yapıda olan ve kokusundan dolayı beni mest eden ürün.

19 haziran 22:30


5

10. Almak isteyipte hep unuttuğum ürün, sonunda almış bulundum. Elimi sürdüğümde kayıyor, çok yumuşak kesinlikle toz toz durmuyor ama cildi yine de iyi nemlendirmek lazım. İki tonu var light ve medium. Light rengini alıp-almamak arasında kaldım ama medium tonu aldım. Youtuberlarda gördüğümüz rengi de medium genelde. Youtube'dan swatch bakanlar için söyleyeyim dedim.

12 haziran 18:17 1 ağustos 22:37

5

9. herkesin övgüyle bahsetmesi üzerine dayanamayıp geçenlerde kozmela dan satın aldığım efsanenevi,rüya gibi dağılan,misler gibi kokan,asla ama asla çamur gibi durmayan aşık olduğum bronzer dır kendisi.böyle güzel bir bronzer kullandığımı hatırlamıyorum.yapısı kremsi.içinde parıltılar var ama yüzde asla belli olmuyor.öyle güzel dağılıyor ki doğallığın dibi diyebilirim.beyaz tenli ve sarışınım bu sebeple light olanını aldım.iyi ki de almışım dediğim ender ürünlerden biri.daha önce kullandığım bronzerlere elim fazla gitmiyordu şimdi bunu sürmeden dışarı çıkmıyorum.yüzümde gün boyu sabit kalıyor leke leke durmuyor.doğal duruşu ile beni benden aldı.benim için bronzerlerın şahı oldu.iş yerimde cildimde duruşuna bayılan tüm bayanlar satın aldı.o derece güzel birin ürün.

5 haziran 10:28

8. yaklaşık 6 aydır tek noktada kullanıp hit the pan yapamadığım sağlıklı görünüm veren bronzer. içindeki ışıltı yağlı cildimde parlar mı diye düşünmüştüm, kokusuna bayılıp gene de almıştım. mat bronzerları bir kenara bırakmama neden oldu. o ne doğal, ne sağlıklı bir görüntü. yurt dışında renk seçeneklerini genişletmişler, daha koyu bir tonu türkiyeye gelsin diye bekliyorum.

düzenleme: kullanımın 12. ayındayım ve bitmek üzere. pan gördükten sonra bir anda hızlıca açıldı.

1 mart 23:18 30 eylül 09:09