4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (7)
  • medya (4)
5

11. light rengine kıyasla günlük kontüre daha uygun bir bronzer. bahsettiğim jilet gibi kontür değil tabi. günlük, yüzü ısıtırken biraz da boyutlandıran bir ton. eşit dağılması ve inceliği gayet iyi. içinden dandirik bir fırça çıkıyor, bu konuda söyleyecek çok şeyim yok. iki şikayetim var. birincisi kokusu, gerçekten midemi her sabah bulandırıyor, elimde değil. hafif hafif rüzgarla gelmiş gibi bir koku değil yani, bildiğiniz biri suratıma deodorant sıkıyor sanki. ikincisi başka physicians formula ürünlerinde de yaşadığım bir sıkıntı, bunda da var. kapağı yeterince açılmıyor! fırçamı bandıracağım diye kendimi dar kota sığmaya çalışıyor gibi hissediyorum. plastiği de öyle sağlam değil, fazla ittirsem elimde kalacak biliyorum. genişçe bir vaktim olduğunda panı kutudan çıkarabilecek miyim bir bakacağım. olursa tüm pf ürünlerimi bir mac paletine depot etmeyi düşünüyorum.

9 ağustos 21:33

5

10. Physicians Formula'nın mükemmel bir bronzerıdır.Kokusu dokusu ayrı ayrı güzel. Turuncu alt tonlu olmayan ender bronzerlardan,çamur gibi yapışmıyor,çok hafif bir sürüşle bile boyutlandırma oluyor,ısıtabilirsiniz yüzünüzün her yerini abartı görünmeden.ben bazen katlanma bölgeme far olarak da kullanıyorum çok az makyaj yapacaksam ve derinlik katmak istiyorsam.yine söylüyorum kokusu muazzam,keşke tüm makyaj malzemelerimiz böyle koksa.

2 ağustos 12:20

9. Bayıldığım bronzerım. Çamur gibi durmayan tenle bütünleşen hafif kremsi yapıda olan ve kokusundan dolayı beni mest eden ürün.

19 haziran 22:30


5

8. herkesin övgüyle bahsetmesi üzerine dayanamayıp geçenlerde kozmela dan satın aldığım efsanenevi,rüya gibi dağılan,misler gibi kokan,asla ama asla çamur gibi durmayan aşık olduğum bronzer dır kendisi.böyle güzel bir bronzer kullandığımı hatırlamıyorum.yapısı kremsi.içinde parıltılar var ama yüzde asla belli olmuyor.öyle güzel dağılıyor ki doğallığın dibi diyebilirim.beyaz tenli ve sarışınım bu sebeple light olanını aldım.iyi ki de almışım dediğim ender ürünlerden biri.daha önce kullandığım bronzerlere elim fazla gitmiyordu şimdi bunu sürmeden dışarı çıkmıyorum.yüzümde gün boyu sabit kalıyor leke leke durmuyor.doğal duruşu ile beni benden aldı.benim için bronzerlerın şahı oldu.iş yerimde cildimde duruşuna bayılan tüm bayanlar satın aldı.o derece güzel birin ürün.

5 haziran 10:28

7. yaklaşık 6 aydır tek noktada kullanıp hit the pan yapamadığım sağlıklı görünüm veren bronzer. içindeki ışıltı yağlı cildimde parlar mı diye düşünmüştüm, kokusuna bayılıp gene de almıştım. mat bronzerları bir kenara bırakmama neden oldu. o ne doğal, ne sağlıklı bir görüntü. yurt dışında renk seçeneklerini genişletmişler, daha koyu bir tonu türkiyeye gelsin diye bekliyorum.

1 mart 23:18

6. Hic bisey degilse bile kokusu icin alincak bir bronzer. (gizlinot: Hindistan cevizimsi gibi tanımlayamıyorum aşk gibi sjska) soguk alt tonlu ve evladiyelik gerçekten 1 seneyi geçiyor ben alali daha yeni panını gördüm benim denedigim bronzerlar arasında en iyisi yani, diger elimde ki bronzerlar duruyor öyle sadece bunu kullanıyorum indirimde alınabilcek fiyatta (gizlinot: 47 liraya falan düşüyor )

12 şubat 22:31

5. Bronzerların şahı, insan eline alınca nedense mutlu oluyor. Örneğin bir high end marka 300 TL'ye satsaydı parasını sonuna kadar hakediyor derdim. Ülkemizde sanırım sadece bronzer rengi var. Sıcağa daha yakın alttonlu ancak turuncu olmayan, rüya gibi dağılan, buram buram hinsdistan cevizi kokan, kalıcılığı iyi bronzer. Sürünce dağılıp kaybolan bronzerlardan değil, kendisini belli ediyor. Simli gibi dursa da yüze geçmiyor ancak %100 mat bir bronzer da diyemeyiz. Kutusu ve altından çıkan süngeri çok dandik olsa da formül inanılmaz. Ancak rengi daha sıcak tarafta olduğundan yaza daha uygun diye düşünüyorum, kışın veya kapalı havlarda laguna gibi daha soğuk alttonlu olanlara elim daha çok gidiyor. Kokuya hassasiyeti olanlar dikkat etmeli çünkü nerdeyse gün boyu duyulan bir kokuya sahip kendisi.

16 ekim 2017 10:04


5

4. Youtube’da takip ettiğim herkesin övgüyle bahsettiği bir ürün olduğu için ben de satın aldım (gizlinot: youtube made me buy it).

Öncelikle kokusuna değinmek istiyorum. Yapay hindistancevizi şurubu kokuyor. Herkes çok beğense de ben ilk aldığımda kokusuna tahammül edemedim. too faced paletler gibi yüzünüzde hissetmediğiniz bir koku değil. Yüzüme sürdüğüm anda öğlene kadar kokusu burnuma geliyordu. Sürdüğüm fırçaya da o koku geçiyordu. O yüzden 2 gün kadar kapağını açıp beklettim, 2 günün sonunda koku tahammül edilebilir seviyeye geldi. Mesela artık yüzüme sürdükten sonra çok fazla kokusunu almıyorum. Bu arada muhtemelen ürünün faydalı ömrünü azaltmışımdır o ayrı bir konu. ayrıca bu ürünü hala diğer makyaj malzemelerinden ayrı, tuvalet aynamın üstünde tutuyorum. o kadar yoğun bir kokusu varki, diğer ürünlere de o koku sinecek diye çekiniyorum. mesela asla seyahate çıkarken bu ürünü almam, tüm kıyafetlerime bu koku siner çünkü.

İkinci olarak renk skalasına değinmek istiyorum. Sadece 2 rengi var light bronzer ve bronzer. Fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla light bronzer daha sıcak tonlu, benim satın aldığım bronzer ise soğuk tonlu. Bu arada internette light bronzer rengini epey aramama rağmen bulamadım, sanırım türkiye’ye sadece bronzer rengini getirmişler. Bu da diğer eksisi.

Bu eksileri dışında ürün mükemmel. Yapısı kadife gibi, sürümü kolay, yüzde çamur gibi durmuyor. Cilt tonunuza göre kontür olarak da kullanılabilecek bir ürün.

15 ekim 2017 17:27 23 nisan 16:58

3. physicians formula markasının her ürünü şiddetli bir şekilde ilgimi çekiyor. Hepsini almak istiyorum fakat bir drugstore markasının ülkemizde bu denli yüksek fiyatlara sahip olması beni üzüyor. Bu bronzerı da çok beğeniyordum sadece görüntüsü bile bana harika geliyordu. Kuzenim sağ olsun yurtdışına çıktığında light bronzer rengini almış benim için. Makyaj malzemelerinde ağır kokudan pek hoşlanmam. Fakat bu bronzerın kremsiliği, kokusunun hissettirdikleri(deniz kenarındasınız ve güneş kremi kokusu burnunuza vuruyor) sürülen yeri yumuşacık yapması, cilt rengini harika bir şekilde ısıtması yani kısaca her şeyi harika! İndirim kovalayabilir ve sahip olabilirsiniz ben oldukça memnunum..

29 ağustos 2017 16:58

2. bir eczanede testerini gorup,deneme imkani buldugum bronzer. cok cok guzel bir yapisi ve notr bir rengi var. inanilmaz hos,keskin bir kokusu var. ambalaj olayina hic girmiyorum bile,cok tatli. kremsi buttery yapisiyla dagilma problemi de yasanmaz diye dusunuyorum. bronzer seviyorsaniz benim gibi koleksiyonunuza katabileceginiz bir urun. eczanede 100 lira idi. internetten arastirdigimda kozmela'da 70 liraya dusmus olarak buldum. indirimli fiyati gayet iyi bence.

he alir miyim? cok istiyorum. ama bu ay o kadar cok renkli kozmetik alisverisi yaptim ki ve hepsi ihtiyac fazlasiydi,buna bir sans verecek butcem kalmadi. obur ay param yattigi an saldiracagim.

jaclyn hill'cigimin de cok sevdigi bir bronzermis. e o zaman kesin saldiriyorum

4 mart 2017 13:27