yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (77)
  • oylar (51)
  • medya (7)
  5

  77. Kremsi yapılı, hafif ağırca vanilyamsı yağ kokulu(gizlinot: Ben sevdim ama koku hassasiyeti olanlara kokusu fazla gelebilir) ciltte kaymak gibi dağılan bronzer.

  Bu ürünün en sevdiğim tarafı, yumuşak yapılı olduğu için çok hızlı makyajlarda fazla sürseniz de üzmüyor olması. Yani yanlışlıkla fırçaya fazla ürün almış olsanız da löp diye yapışmıyor cilde, iki fırça hareketiyle uğraştırmadan dağılıveriyor. Bendeki sunkissed rengi. Sunkissed, bronzer rengine nazaran daha sıcak bir renk. Ancak tupturuncu değil, renkteki o turunculuk oranını güzel ayarlamışlar. Bronzer rengi ise bayağı soğuk alt tonlu, griye yakın. Ürünü satın almadan önce mağazada testerını denediğimde cildime sunkissed renginin daha çok yakıştığını gördüm. İnternetten satın alacaklar için önce denemelerini tavsiye ediyorum, bronzer rengi daha çok satılıyor olmasına rağmen her cilt rengine gitmeyebilir.

  Ürünün pan kısmını kaldırdığınızda altından ayna da çıkıyor, ancak ben bu sistemi hiç kullanışlı bulmadım. Benimkinin aynasını kaldırdığımda sabit durmuyor, düşüp duruyor(gizlinot: Belki benimkinin ambalajında bir bozukluk vardır, bilemiyorum.) O yüzden aynasını kullanamıyorum.

  Ürünü (gbkz: Real techniques contour brush)'ın mini boyu ile uyguluyorum. Pek bitecek gibi olmasa da ola ki kırılırsa(gizlinot: Umarım öyle bir şey olmaz) yeniden alırım, makyaj koleksiyonumda demirbaşlar arasına girdi.

  18 şubat 15:23

  1

  76. light olanı turuncu adeta yüzde duruşu sevemedim

  18 şubat 11:06

  75. Blogger'larda görüp uzun zamandır heves ettiğim,yapısına dağılımına duruşuna bayıldığım bu bronzer'ı geçtiğimiz hafta gratis indiriminden 40 liraya aldım.Cilt ısısı ile tenimde bütünleşmesi,verdiği kadife sağlıklı ve cilt gibi duran bitişi ile ömürlük favorim oldu diyebilirim, o kadar iddialıyım. Buğday tenliyim ben mağazada deneyerek light olanını aldım. Alırken denemenizi öneririm çünkü mağaza çalışanı cilt ısısı ile her tende farklı durduğunu söyledi ve gerçekten denediğimizde arkadaşımın elinde bendeki ile aynı durmamıştı . Özellikle allık ve bronzer alacaksanız denemeden almayın derim.

  3 şubat 09:26


  5

  74. En sevdiğim bronzer. Yumuşacık sürümü, kolay dağılıyor olması, ciltte bıraktığı sağlıklı görünümle beklediğim herşeyi karşılıyor. Sadece kokusu sanki kullanmaya başladıktan 1 ay kadar sonra değişiyor gibi.

  26 ocak 01:22

  5

  73. ben bu ürünü yorumlamakta neden bu kadar geç kalmışım bilmiyorum. neyse elimdeki ürünlerin bitmesiyle son bir aydır sürekli kullandığım mis kokulu yumuşacık bir bronzer. öncelikle bronzer benim en sık kullandığım, hani yaz kış sürekli olmazsa olmazım haline gelmiş bir makyaj ürünü. dolayısıyla serde yeni ürün deneme merakı da olunca, birçok markadan bronzer alıp denemişimdir bugüne kadar. yalnız pf'nın bu bronzerıyla benim istediğim her şeyi tek ürünle vermesi açısından yeri başka.

  bir kere yapısı gereği toz toz olan bir bronzer değil. herhalde en sevdiğim yanı budur. bronzer son derece yumuşak ve kremsi bir yapıda. o açıdan ürünü cildinize dağıtma konusunda kesinlikle uğraştırmıyor, dolayısıyla bu sayede uygulamayı da kolaylaştırıyor. tabii fırça da çok önemlidir uygulama esnasında, ama ben bazen kesik uçlu kontur fırçası, bazen de açılı bir fırça yardımıyla uyguluyorum iki türlü de sonuçtan çok memnunum. bendeki rengi light bronzer bu arada. ben çoğunlukla cildimi ısıtmak, pembe ve gül kurusu tonlardaki allıkların duruşunu dengelemek için kullanıyorum. ayrıca mat bir yapısı olmasına rağmen, asla donuk bir görüntüsü yok.

  bu arada light bronzer en açık rengi olmasına rağmen ciltte asla turunculaşmadığı gibi, tek başına kısa sürede de uçup gitmiyor cildimden. bronzerım cildimde kirli bir görüntü yaratmasın diyen, özellikle de yeni yeni bronzer kullanmaya başlayan açık ten rengine sahip kişiler için bu anlamda risksiz olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

  özetle; gerek uygulama konusunda sağladığı kolaylık, gerekse ciltle kolay bütünleşip tereyağı gibi kayan kremsi yapısı sayesinde benim çok severek kullandığım bir bronzer oldu. 11 gr'lık bir ambalaja sahip oluşunun da etkisiyle epey bereketli bir ürün. indirimlerde 40 lira civarına düşen fiyatıyla bence bu fiyata alınabilecek en iyi bronzer. kullandığım ürünlerde koku olmasından pek hoşlanmasam da, yapay bir çikolata kokusuna kıyasla bunun gibi iç baymayan bir hindistan cevizi kokusunu kesinlikle tercih ederim. içerik olarak da iyi olması da cabası tabii.

  21 ocak 18:57

  72. Bronzer rengini kullanıyorum. Light rengini almayı düşünüyordum ama yorumlardan onda daha fazla turunculuk olduğunu okumuştum. Kontür olarak, bronzer olarak, göz kapağına hafif renk vermek için kullanıyorum. Kolayca dağılması, ciltle bütünleşmesi ve ciltteki doğal duruşu nefis. Kontür-bronzer arayışıma son verdi. 3 aydır sadece ortasında dalga kabartması düzleşti ama hala panı göremedim. İndirimde 30 tl oluyordu sanırım. :) Mutluyuz birlikte.

  21 ocak 15:21

  5

  71. kalıcılığının az olmasından şikayet eden süslülere, daha sık kıllı ve küçük boy bir fırça ile uygulamalarını tavsiye ederim. makyaj tutmaz dediğim suratımda bile 5-6 saat kalıyor uygulayınca. (link: https://www.gardrops.com/kadin/kozmetik/acili-firca-cift-tarafli-hem-allik-hem-kontur-fircasi şuradaki) fırçanın kesik uçlu tarafıyla uyguluyorum.

  not: fırçayı ben satmıyorum, reklam değil yani. bence zaten makyaj fırçasının sıfırını alın. :D h&m'in sitesi bakımdaymış, o nedenle buradan link verebildim. ürün satılıp da link patlarsa haber etsin merak eden olursa. <3

  21 ocak 02:14 21 ocak 02:16


  70. Bir bronzer aşığı olarak kullandığım en en güzel bronzer diyebilirim. Mis gibi hindistan cevizi kokuyor. Bendeki rengi sun kissed. Sanırım şuan 3 rengi satılıyor. Dağılımı çok kolay teninizde ipek gibi kayıyor adeta.Ayrıca yeşilli parlak ambalajı o kadar hoşuma gidiyor ki sırf onun için allıklarından da alabilirim bu serinin. Tek anlamsız olayı içinden çıkan süngerimsi aplikatörü.

  21 aralık 2019 02:29 28 aralık 2019 18:30

  5

  69. Gratisin online indiriminde almıştım, daha önce hiç görmemiş ve denememiştim ama o kadar memnun kaldım ki. Rengi, dokusu, kalıcılığı harika. Sadece bunu sürmek bile yüzümün kendine gelmesi için yeterli oluyor, kokusu ise bence tarife sığmaz, harika hiç ağır olmayan, beni çok mutlu eden bir kokusu var. Ürün dağılma, dalgalanma, gözenek tıkama, terleme, parlama yapmıyor. Yani tabi cilt tipiniz yağlı ise onu yok eder mi bilmiyorum ama, mevcut cilt tipine ek bir yağ yapmıyor. İlk başlarda kendi içindeki aplikatörünü ( ya da fırça mi diyeyim bilemedim ) gereksiz bulmuştum, ama onunla da tüm yüze sürmek çok pratik ve eşit dağılım sağlıyor. Ben çok memnun kaldım. Sabah olsa da sürsem diye bekliyorum bazen, o derece.

  3 kasım 2019 20:03

  5

  68. Yaklaşık 6 ay önce satın aldığım ve o zamandan beri hep kullandığım bronzer. Elimdeki renk en koyu olan deep. Diğer bronzer serilerine göre renk skalası daha açık olduğundan esmer/koyu buğday tenliyseniz en koyusunu almanızı tavsiye ederim. Hatta yazın bronzlaşınca deep renginin açık kaldığını söyleyebilirim. 

  Bu bronzerin en sevdiğim yanı yapısı. Tam bir kremsi gibi yumuşacık harika dağılan bir ürün. Çamur çamur durmuyor kolaylıkla dağıtılıyor. Kalıcılığı 5-6 saat diyebilirim. Ürüne bakınca minik ışıltılar var gibi görünse de ciltte mat bir görüntü sağlıyor. Brontoring diye yeni bir kavram çıkartmışlar bronzer ve kontür uygulamasının tek ürünle yapılması anlamında. Bu ürünle bence harika brontoring yapılabiliyor. Hem doğal duruyor hem cildi ısıtıp boyutlandırıyor. 

  Ben ürünlerin işlevselliğini tasarımdan daha çok önemserim ancak fazla büyük olması ve gereksiz bir fırçamsi sünger bulundurması eleştirilerine katılıyorum. Hani olmasa daha iyiymiş. Ancak kokusuna ben şahsen bayılıyorum. Hindistan cevisimsi müthiş bir kokusu var. 6 ayın sonunda o yoğun koku azalarak yok oldu diyebilirim artık koku çok çok az geliyor. 

  Özetle en sevdiğim bronzerim kendisi. Gerek rengi gerek yapısıyla her makyajımda kullandığım vazgeçilmez ürünüm oldu. Biterse tekrar alırım. 

  30 ekim 2019 17:36