yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (0)

  15. eski sözlük modları neredeler? ya da kurallar mı değişti? ilk zamanlarımızda başlık altında 'yiyorsa' özel mesaj belirt, ss koy, millete salla. ne değişti?

  işiniz gücünüz yok mu ya sayfalarca entry girilmiş.

  huuuu modlar uyuyor muuu!!!!!!!??????????

  süslü sözlük süslü sözlük olalı böyle zulüm görmedi.

  meslek lisesi çıkışına dönüşen başlık.

  16 nisan 11:38

  14. bazı insanlar ve bitmeyen olayları, bitmeyen egoları. büyük olay ve tartışmalarda başrolde olan süslü sözlük yazarı. insanın o kadar sorumluluğu ve reel hayatı varken tüm enerji ve vaktini; nasıl bu tarz tartışmalara harcayabiliyor, inanın aklım almıyor.

  16 nisan 07:14

  13. Lynn'in süslü sözlük başlığında beni de referans vererek yazdığı girdiye sonuna kadar katılıyorum. Ben cheriecherieleydiyi engellemedim, ilk tartışmamızdan sonra alakasız bir sorusu için özel mesaj da atmıştım, instagram storyde güzel çıkmışım filtre mi var gibi bir soru sormuştu ben de var öyle bir özellik diye mesaj atmıştım ama o engellemeyi iletişimi kesmek değil bir posta koyma yöntemi olarak kullandığı için biz sorun falan çözemediğimiz gibi olaylar bu noktaya geldi. dünkü olayların sebebi de(link: http://i.hizliresim.com/z03LZR.jpg Şu yanıltıcı ss oldu) burada İsmimle alınmış 2 bildirim görülürken 24 ayrı bildirimle ona hakaret ettiğimi söyledi. Gördüğümüz ekran görüntüsü bunu desteklemiyor. Ve olaylar gelişti. zaten sabah bunlarla ilgili bir girdi yazdım bu başlığa ama başlangıcı böyle sıkıntılı bir konuda sessiz kalamadım, kışkırtıcı anonimleri kaale almasam belki daha iyiydi ama görmezden gelmemeyi tercih ettim. Gerçekten tüm samimiyetimle özür diliyorum akışta maruz kalanlardan. Soru cevap için özür dilemiyorum orda konu neden silindi diye üzülüyorlardır şimdi. Ama sizlerden özür dilerim.

  11 şubat 2018 18:56

  12. (link: http://i.hizliresim.com/nORWJ0.png Kabin panelimdeki tarih ve silinme bilgisi) bunu ekliyorum ki sadece tek bir cevabımın silindiği görülsün. Bu panel temizlenemiyor bir şeyler silmedim burdan.

   (link: http://i.hizliresim.com/vjbpJv.png Cheriye ettiğim inanılmaz hakaret)

  Prettywitch isimli yazarı güldürdüğüm için sevindim, elimde kanıt olmadığı için değil üşendiğim için görsel eklememiştim ama çok gülmekten katılmayın mazallah inme falan iner. Cherie hanımın 24 cevabımı şikayet edip sadece bunu sildirebilmesi ve bunda da kendisine yönelik hakaret olmaması ve hatta bunun bir cherie sorusu bile olmayışı bence yeterli bir cevaptır. Bu ekran görüntüsü neden ettiğim söylenen onca hakarete rağmen uçmadığımı da gösteriyor çünkü hakaret etmemişim. Diğer şikayetlerde silinecek bir şey bile bulunamamış ya fail kere fail.

  Pembe pembe mesaj olayında da diyalog içinde olduğumuz an beni engellemiş zaten o sırada konuşuyoruz. Ben bir şey yazmasam da pembe pembe yanacak, arkasından kimbilir neler saydırmışmışım? Çok saydırmışım gerçekten 8 sayfa saydırmışım. O an yazdığım cevaptan bahsediyor saydırma olarak çünkü o an konuşuyoruz? Bu akşam da bana cevap vermek için engelimi kaldırmış sağolsun sonra tekrar engelleyince yine pembe yanmış. Okuyayım mı yine yazdı diyor o sırada soru cevapta açık nickle yazıyorum zaten kendisine mesaj attığım yok.

   Ortada tek gerçek var o da pink jedinin cherieye hakaret ettiği diyen gerçekçi anonimler bir öZür yakınınızdayım. O kadar zekiyseniz bu iğrenç yazar bunca hakaret ettiyse neden uçmamış gibi basit bir soruyla çözüme ulaşabilirdiniz, neyse sağlık olsun. Yalancı, yüzsüz, korkak diyen anonim sen yazdığını sildiğin için özür kabul ediyorum bunu.

  Edit: (link: https://i.hizliresim.com/rO325m.png 24 aralıkta da saydırmışım bakın) akışta sorduğu bir soruya normal cevap vermem kin gütmemem de saydırmaktan sayılıyor mu? Üzerini de karalıyor ki saydırdım sayılsın ama soran olursa şey diycek özel mesaj ifşası ondan karaladım:/ saydırma efekti verdim demez tabi.

  Sen nasıl bir manipüle kralısın vay beeeee kraaaaal cherie <3 

  Ben sana senin bana bilendiğin kadar bilenmemişim farkettin mi? Üzüldün mü? Hatta normal bir cevap bile vermişim sana instagram story diye. Kim kimi takıntı yapmış acaba tepeciktir şudur budur kendi çapında başarısız aşağılama girişimlerin falan. tekrar sorayım üzüldün mü hakaret bulamadığın için? Bence üzül. Üzülemiyorsan alternatif seçenerek olarak şey yap, beni unut. Evet hala arkasındayım lütfen beni unut:d

  Uyudum uyandım editi: kabin panelimi kriminal incelemeye alıp (link: http://i.hizliresim.com/Oo0yrQ.png ortada bir gerçek varsa o da p.knın  24 aralıkta da çeriye hakaret etmiş olması) cherieye bu kötülüğü neden yaptın ha neden neden canını yakmaya çalıştın cherienin diye soracak (bu şekilde sordular lol) anonim  varsa o da bu cevap. Soru telefonum plastik kapta bozulur mu okulda toplayıp koyuyorlar bir zararı var mı? Gibi bir şeydi. Plastiğe neden bu kötülüğü yaptım ha neden canını acıtmaya çalıştım:( 

  11 şubat 2018 05:48 11 şubat 2018 11:03

  11. Cheriecherieleydi'ye takıntılı olan benim o bana takıntılı değil ama binlerce ss le gelen de o. Evet ben takıntılıyım sana inan 8 sayfa girdiden sonra da öyle görünüyor şu an.

  Sadece takıntılı olduğum konularda ss paylaşımı yapardım sanırım ve 8 sayfa girdi yazardım. Sana takıntım bu girdinin uzunluğu kadar ancak chericherileydi. 

  Chericherileydiye takıntılı 3. Nesil yazar.

  Edit: nagini sorusunu ben sormadım, ilk bosna cevabını veren anonim bendim tamam sonra da nickimle yazdım ama soruyla ilgim yok hatta soru sahibinin anonim olmayı muhtemelen unuttuğu için açık nickini ben de gördüm sonra soru silindi. Kapkaç mevzusunu da hiç bilmiyorum. Editten sonra girdi uzadı, bu kısımlar sana olan takıntıma dahil değil cherie.

  11 şubat 2018 00:18 11 şubat 2018 00:27

  10. vay serhat vay. bildiğimiz kadarıyla lou salome ve pink jedi iki düşman cephelerdeydi. ne oldu da en yakın 2 arkadaş oldular. bir ara sözlük baya ikiye bölünmüştü ve biz baya sıkılmıştık. kızlar size de hiç güvenilmiyor hani :)))) buradan bir netflix dizisi çıkar asfds

  1 saat kadar önce soru cevapta bir yazarla alakalı soruya çok hızlı cevaplar verildi. pink jedi'nin de dahil olduğu bir mevzuydu yada soruyu soranla karşılıklı danışıklı yazılıyordu cevaplar. o kadar hızlı oldu ki soruyu soran ve çok aşina olmadığım anonim yazar yanlışlıkla kendi hesabından yazdı. ben o ara soruyu hararetle takip ediyordum ama cevaplardaki biliyorum da bilmiyormuşum gibi gelişmeler beni çok şaşırttı, ay skandal yazdım kiii yine "ay noldu foton gitti" oldu. belli ki bilerek açılmış bir soruydu pink hanım. ha kötü mü oldu yooo iyi oldu valla bugünde bir kapkaççılık öğrendim afdgshs ama böyle ince ince sorular açılması korkutucu valla. öyle yazacağınıza direkt başlık açın, sonra sorular siliniyor, sözlüğün tamamı merak içinde kalıyor.

  ayrıca düşmanlarınızla kanlı kavgalılarınızla kanka oluveriyorsunuz buralar yanıyor, hatırlatırım :))

  edit:imla

  11 şubat 2018 00:10 11 şubat 2018 00:14

  9. karın kası nerede görmüşler diye düşündüğüm yazar ^^

  7 haziran 2017 12:32

  8. Özledik be reyiz.

  3 nisan 2016 01:56

  7. güzel nickname ;)

  20 şubat 2016 20:00

  6. kendisi tam bir küçücük fıçıcık içi dolu turşucuktur efendim.

  sözlüğün bana kazandırdıklarından.

  bir diğeri için (bkz: mini c).

  tanışmadan önce üslubunu tanıştıktan sonra da kendisini çok çok sevdim.

  geçenlerde (yazar: bilasbiras) (yazar: pink jedi) ve (yazar: mini c) ile çok güzel ve keyifli bir gün geçirdik.

  sohbet muhabbet, sonrasında da süslülüğümüze yaraşır bir şekilde sephora'sından mac'ine her yerleri talan ettik. allah muhabbetimizi daim etsin :))

  15 şubat 2016 18:18