sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (17)
 • medya (0)

17. eski sözlük modları neredeler? ya da kurallar mı değişti? ilk zamanlarımızda başlık altında 'yiyorsa' özel mesaj belirt, ss koy, millete salla. ne değişti?

işiniz gücünüz yok mu ya sayfalarca entry girilmiş.

huuuu modlar uyuyor muuu!!!!!!!??????????

süslü sözlük süslü sözlük olalı böyle zulüm görmedi.

meslek lisesi çıkışına dönüşen başlık.

16 nisan 11:38

16. bazı insanlar ve bitmeyen olayları, bitmeyen egoları. büyük olay ve tartışmalarda başrolde olan süslü sözlük yazarı. insanın o kadar sorumluluğu ve reel hayatı varken tüm enerji ve vaktini; nasıl bu tarz tartışmalara harcayabiliyor, inanın aklım almıyor.

16 nisan 07:14

15. Sabaha karşı yayınlanan bir khk ile tarafından cheriecherielady ilan edildiğim yazar. Bahsettiği yazarı hiç tanımıyorum. Kendisi ile tek bağlantım da zaten çokça kez eksilenmiş animatör entrisi. Ay yazarken bir gülme geldi. Entry zaten buram buram aşağılık kompleksi kokuyor. Kim bunun iltifat olduğunu düşünür ki? Neyse efendiler, O yazısını görünce açtım medyadan fotoğrafını aradım. Açıkçası beklentilerimde sarışın renkli gözlü birisi varken, esmer kara kuru bir kızcağız çıktı. Aaaa ama keşke cevabını kesmeden koysaymış mesajlarımızın screenshotını, neyse o kısmı da benden olsun.

(link: https://eksiup.com/af047eddc928 Tık)

Adettendir bir de tanım yazalım; büyük ihtimalle kendisini biraz fazla önemseyen, peşinde sandığı/umduğu gibi sabah akşam onu stalklayan insanlar olmayan yazar

15 nisan 07:41

14. Lynn'in süslü sözlük başlığında beni de referans vererek yazdığı girdiye sonuna kadar katılıyorum. Ben cheriecherieleydiyi engellemedim, ilk tartışmamızdan sonra alakasız bir sorusu için özel mesaj da atmıştım, instagram storyde güzel çıkmışım filtre mi var gibi bir soru sormuştu ben de var öyle bir özellik diye mesaj atmıştım ama o engellemeyi iletişimi kesmek değil bir posta koyma yöntemi olarak kullandığı için biz sorun falan çözemediğimiz gibi olaylar bu noktaya geldi. dünkü olayların sebebi de(link: http://i.hizliresim.com/z03LZR.jpg Şu yanıltıcı ss oldu) burada İsmimle alınmış 2 bildirim görülürken 24 ayrı bildirimle ona hakaret ettiğimi söyledi. Gördüğümüz ekran görüntüsü bunu desteklemiyor. Ve olaylar gelişti. zaten sabah bunlarla ilgili bir girdi yazdım bu başlığa ama başlangıcı böyle sıkıntılı bir konuda sessiz kalamadım, kışkırtıcı anonimleri kaale almasam belki daha iyiydi ama görmezden gelmemeyi tercih ettim. Gerçekten tüm samimiyetimle özür diliyorum akışta maruz kalanlardan. Soru cevap için özür dilemiyorum orda konu neden silindi diye üzülüyorlardır şimdi. Ama sizlerden özür dilerim.

11 şubat 2018 18:56

13. kendisi hakkındaki entry'm (link: http://i.hizliresim.com/QVaydy.png kabine) gitmiş, ben silmedim. ölçüsüz smiley kullanımı ve eleştiri sınırlarını aşan hakaret sebebi ile. smileyleri sildim hakaret de yoktu hala canlandırılmadı ilginç.

özetle şu;

yazarı tanımıyorum. özel hayattan husumetimiz olan yazarın yakın arkadaşıdır. o yazarla görüştüğümüz sırada 2-3 kez lafı geçti, gıyabında tanıyorum. görüşmüşlüğüm ve sözlük üzerinden iletişim kurmuşluğum yoktur. buna rağmen pink sürekli entrylerinde bana yükleniyor. yanıt vermiyorum, mesaj atıyor. engelliyorum nickaltıma koşuyor. engellendiğini anlayınca da soru cevapta hem anonim hem açık bir şekilde sürekli benden bahsediyor. bunu yaparken de söyledikleri şu '' beni takıntı haline getirdin unut beni unut, ben sana anonimden asla saldırmam sana asla bir şey yazmam, mesaj atmam.''

dün duyurularda da göreceğiniz üzere sözlükte bir ''hata'' oluyor. anonimden hakaret sebebiyle şikayet ettiğimiz girdilere geri dönüş alırken cevap sahibi yazarların kimlikleri açığa çıkıyor. ve bakın ben pink olduğunu bilmeden ''24'' tane pinke ait anonim cevabı şikayet etmişim rahatsız edici bularak. o hakaretler şöyleydi '' ortada kaldı, hasta, manyak, mal, itici, saplantılı, attention whore'' pink diyor ki bir tane geldi bana sadece kabine giden cevabım. sorular silinmiş, sen de cevaplarını silmiş olabilirsin sorular silinmedeb önce. silinen şeyi kabine gönderemezler zaten. sen dün soru cevapta asla bana anonimden saldırmadığını defalarca dile getirmene rağmen ss'lerle gelince '' eee yapmışımdır olabilir- vanilla hissediyor'' demedin mi pişkin pişkin? niye kendini asla sana anonimden yazmadım saldırmadım diye yırtıp sonra saldırdığın ortaya çıktığında hala çırpınıyorsun? ben seni tanımıyorum? sen beni tanıyor musun? benimle tam olarak sorunun nedir?

başka bir şey demiyorum.

şu (link: http://i.hizliresim.com/gOqY4L.jpg cevabın) beni şok etti yalnız.

tatar'ı tanımıyordum. yakın arkadaşın olan ilgili kişi yüzünden gelir entylerimde ona sallardım. senin gibi gizli kapaklı yapmazdım. o ilgili kişi de tüm hayatı buymuşçasına sürekli tatarı bana özel yazışmalarımızda kötülerdi. ben yakın arkadaşıyım ya o 1 söylediyse ben 10 söylerdim. ancak yineliyorum ''özel yazışmalarımızda''. sözlükte dmde değil, özel whatsapp yazışmalarımızda. ve tatar ile benim bu 8 sayfalık dev entry'm ile kaos çıkmadan önce kendisinin insani yaklaşımı ile iletişim kurdum. kendisinin kibarlığı ile utandım ve zamanında haksız yere kendisine hakaret ettiğimi kötülediğimi yüklendiğimi söyleyip özür dilerim. bunu da aylar öncesinde sen ortaya bir şey çıkartmışçasına ellerini ovuşturarak tespit kasmadan önce (link: https://www.suslusozluk.com/tatar?i=700138 yazdım) zaten. sır değil :) o da bugün soru cevapta bunu (link: https://www.suslusozluk.com/soru?i=220535 doğruladı).

şimdi sen bana haddimi benim asla sana yazmadığım, başkasına whatsapp'tan yazdığım şeylerin ss'ini atarak mı bildireceksin? tüm hayatın ben değilsem beni asla takip etmiyorsan benim iki kişi arasındaki yazışmalarımı sen nasıl elde edebiliyorsun? bunların ss'ini nasıl edindin? ve ben sana saplantılıyım öyle mi? tamam.

eski sevgilinin ösym şifresini değiştirmişsin. niçin? sırf nişanlandı ve seni engelledi diye. bunu da sözlükte gururla kendin yazdın, tepki alınca sildin. senin ne kadar tehlikeli ve takıntılı bir tip olduğuna dair örnek olsun diye yazdım ben onu. kendin söyledin, kimse arayıp bulmadı bu bilgiyi. peki ben kendim ne söylemedim? sana hiç gecede kaç nevresim değiştirmem gerektiğini sormadım. bunu anonimden sordum. bak burada da (link: http://i.hizliresim.com/azLN12.png kanıtı )var. özel bir soruydu, kimliğimi açık etmeden sordum. burada 2 seçenek var.

ya sen anonim sorulan şeylerden haberdar oluyorsun. bu hakaret ve tehdit dolu anonim/açık cevaplarının, mesajlarımı açıkça gösterdiğin girdilerinin silinmeme sebebine de biraz ışık tutuyor.

ya da ben olduğumu tahmin ettin. bu durumda beni asla umursamayan, benim seni takıntı haline getirdiğimi iddia eden biri olarak anonimden sorduğum soruyu bile bilecek, benim sorduğumdan emin olacak kadar beni umursuyor, takip ediyorsun. sence hangisi?

bana mesaj atmadığını iddia ettin ama seni engelledikten 1 ay sonra yine atmışsın. ben sana bunu zaten '' hakaret etmemiş bir girdimle ilgili yanıt yazmış'' diyerek açıkladım kabine giden (link: http://i.hizliresim.com/Md0B82.png girdimde). burada iddiam şuydu ben sana asla mesaj atmıyorum diyordun ama atmışsın. hakaret etmediğini sen kendin açıklamadan ben açık yüreklilikle söyledim zaten?? çok basit ve anlaşılır bir dille yazıyorum aslında. sonra dönüp bana ''iqsuz iqsuz yazma'' diye mesaj atıyorsun. bu biraz üzücü aslında bu durumda.

lütfen benden uzak dur. ss'leri de lütfen at. birinize gizliliğin ifşası birinize tehdit ile dava açayım bunu mu istiyorsun? beni takıntı haline getirmediysen bana ait konuşma sslerini nasıl elde edebiliyorsun ilgili kişiden? yakamı arkadaşından zor kurtardım. seni tanımıyorum, seninle işim yok, sırf senin arkadaşınla kötüyüm diye benimle uğraşmana da anlam veremiyorum. lütfen uzak dur artık. herkes sıkıldı, ben aylardır sıkıldım dün anonimler ifşa olana kadar da sesimi çıkarmıyordum. bence artık peşimi bırak.

rahatsız ettiğim herkesten de özür dilerim.

11 şubat 2018 17:09

12. (link: http://i.hizliresim.com/nORWJ0.png Kabin panelimdeki tarih ve silinme bilgisi) bunu ekliyorum ki sadece tek bir cevabımın silindiği görülsün. Bu panel temizlenemiyor bir şeyler silmedim burdan.

 (link: http://i.hizliresim.com/vjbpJv.png Cheriye ettiğim inanılmaz hakaret)

Prettywitch isimli yazarı güldürdüğüm için sevindim, elimde kanıt olmadığı için değil üşendiğim için görsel eklememiştim ama çok gülmekten katılmayın mazallah inme falan iner. Cherie hanımın 24 cevabımı şikayet edip sadece bunu sildirebilmesi ve bunda da kendisine yönelik hakaret olmaması ve hatta bunun bir cherie sorusu bile olmayışı bence yeterli bir cevaptır. Bu ekran görüntüsü neden ettiğim söylenen onca hakarete rağmen uçmadığımı da gösteriyor çünkü hakaret etmemişim. Diğer şikayetlerde silinecek bir şey bile bulunamamış ya fail kere fail.

Pembe pembe mesaj olayında da diyalog içinde olduğumuz an beni engellemiş zaten o sırada konuşuyoruz. Ben bir şey yazmasam da pembe pembe yanacak, arkasından kimbilir neler saydırmışmışım? Çok saydırmışım gerçekten 8 sayfa saydırmışım. O an yazdığım cevaptan bahsediyor saydırma olarak çünkü o an konuşuyoruz? Bu akşam da bana cevap vermek için engelimi kaldırmış sağolsun sonra tekrar engelleyince yine pembe yanmış. Okuyayım mı yine yazdı diyor o sırada soru cevapta açık nickle yazıyorum zaten kendisine mesaj attığım yok.

 Ortada tek gerçek var o da pink jedinin cherieye hakaret ettiği diyen gerçekçi anonimler bir öZür yakınınızdayım. O kadar zekiyseniz bu iğrenç yazar bunca hakaret ettiyse neden uçmamış gibi basit bir soruyla çözüme ulaşabilirdiniz, neyse sağlık olsun. Yalancı, yüzsüz, korkak diyen anonim sen yazdığını sildiğin için özür kabul ediyorum bunu.

Edit: (link: https://i.hizliresim.com/rO325m.png 24 aralıkta da saydırmışım bakın) akışta sorduğu bir soruya normal cevap vermem kin gütmemem de saydırmaktan sayılıyor mu? Üzerini de karalıyor ki saydırdım sayılsın ama soran olursa şey diycek özel mesaj ifşası ondan karaladım:/ saydırma efekti verdim demez tabi.

Sen nasıl bir manipüle kralısın vay beeeee kraaaaal cherie <3 

Ben sana senin bana bilendiğin kadar bilenmemişim farkettin mi? Üzüldün mü? Hatta normal bir cevap bile vermişim sana instagram story diye. Kim kimi takıntı yapmış acaba tepeciktir şudur budur kendi çapında başarısız aşağılama girişimlerin falan. tekrar sorayım üzüldün mü hakaret bulamadığın için? Bence üzül. Üzülemiyorsan alternatif seçenerek olarak şey yap, beni unut. Evet hala arkasındayım lütfen beni unut:d

Uyudum uyandım editi: kabin panelimi kriminal incelemeye alıp (link: http://i.hizliresim.com/Oo0yrQ.png ortada bir gerçek varsa o da p.knın  24 aralıkta da çeriye hakaret etmiş olması) cherieye bu kötülüğü neden yaptın ha neden neden canını yakmaya çalıştın cherienin diye soracak (bu şekilde sordular lol) anonim  varsa o da bu cevap. Soru telefonum plastik kapta bozulur mu okulda toplayıp koyuyorlar bir zararı var mı? Gibi bir şeydi. Plastiğe neden bu kötülüğü yaptım ha neden canını acıtmaya çalıştım:( 

11 şubat 2018 05:48 11 şubat 2018 11:03

11. Cheriecherieleydi'ye takıntılı olan benim o bana takıntılı değil ama binlerce ss le gelen de o. Evet ben takıntılıyım sana inan 8 sayfa girdiden sonra da öyle görünüyor şu an.

Sadece takıntılı olduğum konularda ss paylaşımı yapardım sanırım ve 8 sayfa girdi yazardım. Sana takıntım bu girdinin uzunluğu kadar ancak chericherileydi. 

Chericherileydiye takıntılı 3. Nesil yazar.

Edit: nagini sorusunu ben sormadım, ilk bosna cevabını veren anonim bendim tamam sonra da nickimle yazdım ama soruyla ilgim yok hatta soru sahibinin anonim olmayı muhtemelen unuttuğu için açık nickini ben de gördüm sonra soru silindi. Kapkaç mevzusunu da hiç bilmiyorum. Editten sonra girdi uzadı, bu kısımlar sana olan takıntıma dahil değil cherie.

11 şubat 2018 00:18 11 şubat 2018 00:27

10. vay serhat vay. bildiğimiz kadarıyla lou salome ve pink jedi iki düşman cephelerdeydi. ne oldu da en yakın 2 arkadaş oldular. bir ara sözlük baya ikiye bölünmüştü ve biz baya sıkılmıştık. kızlar size de hiç güvenilmiyor hani :)))) buradan bir netflix dizisi çıkar asfds

1 saat kadar önce soru cevapta bir yazarla alakalı soruya çok hızlı cevaplar verildi. pink jedi'nin de dahil olduğu bir mevzuydu yada soruyu soranla karşılıklı danışıklı yazılıyordu cevaplar. o kadar hızlı oldu ki soruyu soran ve çok aşina olmadığım anonim yazar yanlışlıkla kendi hesabından yazdı. ben o ara soruyu hararetle takip ediyordum ama cevaplardaki biliyorum da bilmiyormuşum gibi gelişmeler beni çok şaşırttı, ay skandal yazdım kiii yine "ay noldu foton gitti" oldu. belli ki bilerek açılmış bir soruydu pink hanım. ha kötü mü oldu yooo iyi oldu valla bugünde bir kapkaççılık öğrendim afdgshs ama böyle ince ince sorular açılması korkutucu valla. öyle yazacağınıza direkt başlık açın, sonra sorular siliniyor, sözlüğün tamamı merak içinde kalıyor.

ayrıca düşmanlarınızla kanlı kavgalılarınızla kanka oluveriyorsunuz buralar yanıyor, hatırlatırım :))

edit:imla

11 şubat 2018 00:10 11 şubat 2018 00:14

9. karın kası nerede görmüşler diye düşündüğüm yazar ^^

7 haziran 2017 12:32

8. Özledik be reyiz.

3 nisan 2016 01:56

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar