girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (56)
  • medya (5)

56. “çare alman koca” tişörtüyle dalga geçmiştik ama kendisi sanırım haklıymış ya... üstat geleceği görüp bize bir şeyler anlatmaya çalışmış da biz anlamamışız swh.

10 ağustos 15:03

55. instagramdaki magazin sayfasında sürekli aynı şeyleri, kendi sevdigi ünlüleri paylasıyor..abd medyası gundeminde celina powell ve dusurdugu ünlüleri ifşa ettiği görüntüler hakkında haberler, drake'in eski sevgilisi,tekashi'nin mahkemesi vb. şeyler var.o hala high school musical dönemindeki ünlülerde kalmıs.kardashian ailesini çok sevdigi için taylor swift'i sürekli gömüyor.

28 temmuz 00:31 28 temmuz 00:32

54. Sadece instagramda bikotbitisort hesabını takip ettiğim ve yakın zamanda kitabını okuduğum en çok takipçilerine storyden çektiği azarları sevdiğim ince uzun yilansever kız.

Elbette o lafları üzerime almıyorum. Sinirlenmek sana yakışıyor tatlım.

27 temmuz 12:20


53. her gördüğü ünlüdeki düz crop top için "ay bu da benimkini üstünden çıkarmıyor" "kız isteseydin ben sana gönderirdim "ay benim crop üstüne yapıştı bunun" diye sokak jargonu reklam yapan ne işle meşgul olduğunu hala anlayamadığım kişi. benimkini giymiş dediği kişiler de jenner ailesi. reklamın iyisi kötüsü olmaz derler ama kötüsü nasıl olur kendisinde görmüş olduk. tamam canım, tamam annem, senin o crop toplar. herkes girip alıyor şimdi tamam?

20 temmuz 15:35

52. ünlülerin törenlerde giydigi cogu elbiseleri begenmeyip yerden yere vuruyor.kendisi antalya'da davetli olarak bi geceye katılmıs kombinini paylasmıstı çok şaşırdım cunku hiçbir şeyi begenmeyen biri nasıl böyle sıradan giyinmiş olabilir.

18 temmuz 02:36 18 temmuz 02:37

51. Kendisiyle barışık olmayan biri. Kitabı çıktığından beri ara ara bakardım hesabına ve elini yüzüne koymadan bir fotoğrafı bile yoktu,böyle birinin insanların dış görünüşüyle alay etmesi falan çok anlamsız dünya güzeli bile olsa alay etmeye hakkı yok o ayrı bi konu,ve yorumlarda insanlar söylediğine tepki gösterdiği an bir şeyin de duyarını yapmayın eğleniyoruz şurda oluyor tepkisi genelde.

17 temmuz 23:55

50. O "sokak ağzı" tarzıyla nasıl magazin köşe yazarlığı yapabiliyor gerçekten anlamış değilim.

18 haziran 10:58


49. niteliksiz instagram magazin sayfası yapmış, sayfada body shaming, nefret söylemleri, fiziksel özellikleri küçümseme vb. ucuz magazin gırla.

5 haziran 14:39

48. Çare alman koca diye tshirt yaptırmış Kendisine saygısı olmayan giysin 

4 haziran 14:56

47. ben bunla makyajmıdedin ayşegülün kankisi olan kadını çok karıştırıyorum. sanırım ikisinin de aynı dönemde ilk kitapları çıkmıştı falan. avam bi kadınmış gibi geliyor bana. tasarladığı(!) tişörtler de manasız itici şeyler. tişört üzerine vizyonsuz köpek yazmak ne allaşkına yav. mmmmeh.

2 haziran 12:43