girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (71)
  • medya (9)

71. Bikotbitisortmag sayfasını takip ediyorum dedikoduları ilgimi çekiyor ama sürekli işte kendall kylie vb ünlü fotoları paylasıp hadi iyisiniz size benzerini buldum diye yapıştırıyor trendyol reklamını. Gerçekten reklam yapıcak diye ürünlerin benzerini giymiş olan ünlü fotosu mu arıyor sürekli acaba ağır cringe bi durum ya ahajsjj

22 eylül 23:07 22 eylül 23:08

70. kendisini gram sevmem ama yeni çıkan instagram akımlarını(?), dedikoduları falan bu tarz ıvır zıvırları topluca tek bi yerden öğrenmek iyi oluyor, zira araştıracak vaktim yok ama merak da ediyorum :d insanları gömmesine falan uyuz oluyorum aslında ama blogunu takibe aldım daha yeni. bakalım sıkılana kadar devam.

20 eylül 16:43

69. Little black dress modelinde çıkardığı elbise luvfactory'de 120 liraya satılıyor.

Pelin'cim siyah düz bir elbise, dolar kuru tavan yaparken story atıp maliyeti en max 50 lirayı geçmeyecek elbise için 120 lira fiyat biçmek sence de insanları kandırmak değil de ne.

20 eylül 15:42


68. burning man'e gidiyor herhalde bu yıl

Edit: gitmemiş

25 ağustos 19:40 3 eylül 16:06

67. Bu kızın çok garip takıntıları var bence.Uzun bir süredir kendisini takip ediyorum ve instagramında şöyle bir serisi var:ünlüler nerelerden alışveriş yapmış.Mesela zara’yı beğenmiyor ama bir oyuncu ysl’den aldı diye onu daha fazla seviyor veya macrodan market alışverişi yapmak ona göre wow falan. Bu nasıl bir sığlıktır ya.

Bir de en popüler olduğu konu kardashianların magazin haberini yapmak ki kendi tarzında paylaşım yapan yabancı bir site var ordan haberi çevirip size amerika’yı keşfetmiş gibi lanse ediyor,işte şey diyor hadi yine iyisiniz ben varım asdgdgshs. 

En son şu olaydan sonra takipten çıktım zaten,bildiğiniz üzere trendyol bloggerlarla bir işbirliği yapıyor ve pinkfreudla da bir işbirliği var ama bu kız sanki bize bir iyilik yapmışcasına trendyolun bir yerlerden arakladığı modelleri ayyy şunun şurda giydiği elbisenin aynısını buldum yukarı kaydırın diye reklam yapıyor.çünkü her şey bizim iyiliğimiz için sormayın takipçilerini ne kadar düşünen bir blogger 

25 ağustos 11:09

66. Tüm falsolarina rağmen ben seviyorum kendisini. o mahalle dilini, blogunu,sayfasını.

Yalnız gerçekte tanısaydım asla arkadaş olmazdım.

Çünkü kendisinde, her an erkek arkadasınızı veya kocanızı; allem edip kallem edip, bir şekilde baştan cıkarıp yatağa atacak, sinsi bir tip var. Arkadas falan demez kazık atar bu kız kesin. Uzaktan sevmek en güzeli. 

24 ağustos 03:36

65. fiziksel özelliği beni ilgilendirmez, yazdıklarına bakıyorum ve kendisini sex and the city carrie bradshaw falan sandığını düşünüyorum. hayallar tavan. ama tabii carrie'nin çok kötü bir çakması, olmamış. takip edeceğim, kitabını alacağım bir insan değil. ayrıca stil kokanası olmuş yorum yapıyormuş, nasıl yani?

22 ağustos 14:48


64. Yüzünü gören cennetlik lol.

21 ağustos 22:36

63. dış görünüşünü, karakterini geçtim ama bildiğin ip askılı, dümdüz, hiçbir olayı olmayan bir crop top'u "jennifer lopez 20 yıl önce benim crop toptan giymiş yok artık!" "kendall'ın üstündeki crop top güzel değilmiş benimki daha güzel link için yukarı kaydırın." "burcu esmersoy da benim crop topumdan giyiyor!" falan diye markalaştırmaya çalışmasını aşırı komik bulduğum sosyal medya fenomeni. ki aliexpress'te 3 dolara bulabileceğiniz bir crop top diğer girdilerde de söylendiği gibi. eşsiz bir tasarım gibi reklamını yapması anlamsız.

21 ağustos 20:41

62. Kendi dış görünüşü sebebiyle yıllardır içinde biriktiriği hırsı, kızgınlığı ve kırgınlığı böyle çıkarıyor gibi, kendince o da insanları eleştirerek intikamını alıyor ya da kendini ancak bu şekilde güçlü tarafta zannediyor; gerçekten çok yazık.

21 ağustos 16:10