sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (115)
 • medya (13)

115. bikotbitisortmag instagram sayfasinda ÇAY reklami yaptigini gordum biraz once, (bildigimiz duz siyah cay).  birkac sene once reklam alan bloggerlar/vloggerlar hakkinda soylediklerini dusunuyorum, yaptigi ikiyuzlulugun de otesinde. 

28 mart 16:28

114. Sonunda şeyma subaşı ile bir partide bir araya gelip story atmış. Kendisi sürekli şeyma yalakalığı yapıyordu malum. Bide yılan akademisine hoş geldin yazmış ajsjdj şeymanın yaptıklarını yapabileceklerini bilmesek sjsjdjd

27 mart 23:32

113. şimdi birine çirkin falan demeyi sevmiyorum lakin bu kız harbiden öyle ya. herhalde kendi de öyle düşünüyor ki hiç yüzünü paylaşmıyor. ama vücudu çok güzel. yüzden giderim yok vücuttan olsun dedi herhalde.

magazin sayfasını takipliyorum instagramda, evet boş beleş şeyler paylaşıyor. hayatsız evet. ama artık onlar prim yapıyor ki görüyoruz danlalar kerimcanlar hiç bi vasıfları olmadığı halde lamborginilere falan biniyolar. bu kız da onlardan biri sadece.

22 mart 13:07

112. Kendisini tanımıyorum da. Kitap yazıp çok satanlar listesine girmeyi, bir sürü davette boy gösterip gazetelerde dergilerde yazmayı “başarı” diye tanımlayan insanlar tarafından övülüyor kendisi. evet, lise mezunu ama kitap yazdı çok satanlar listesine girdi. wattpad denen oluşumda ortaokul mezunu olup ergen hikayeleri, ucuz seks hikayeleri yazarak da çok satanlar listesine girenler var. Bu, bir başarı mıdır? 

şu düşünce var ya resmen ülkenin özeti. niteliksiz olabilir niceliği önemli gibi bi bakış açısı. bunun bi tık üstü zaten “çalıyollar yol yabıyolar” falan oluyor.

herkes öyle ise biz neredeymişiz üniversite mezunu arkadaşlarım? valla ben evde ders çalışıyorum, bi yerlere gelmek için. diğer üniversite mezunları da sanırım davetlerde boy göstermek ya da evde içeriği boş kitaplar yazmak yerine bi alanda uzmanlaşıp yüksek lisans falan yapmaya çalışıyordur, kendini geliştiriyordur, iş arıyordur.

22 mart 09:48

111. kendisini çok bilmem, nötrüm. sadece sosyal medya klişeleri toplanıp kendisinde vücut bulmuş gibi. mizah, kılık kıyafet, zihniyet neyse artık, zamanın en herkesin dilinde olan şeyleri en popüler kültür balonu olayları onda, çok klişe sıfır özgünlük beni itiyor valla.

22 mart 02:45

110. Bütün youtuberları takipten çıkmıştım,bu kadını da bıraktım rahatladım.iki dedikodu görücem diye saçma sapan triplerini görmek,reklamlarına tahammül etmek istemedim.insan biraz kendini bilmeli,ondan sonra bu kadar etrafa sataşmalı diye düşünüyorum.artık kompleks boyutunu aşmış bir şekilde herkesi fiziksel açıdan yeriyor.kaldı ki dünya güzeli de olsa birilerine hakaret ederek insanların bir yerlere gelmesine izin vermemeliyiz.azalarak bitmeni temenni ediyorum.

13 mart 18:15

109. Ben seviyorum bu kızı. boş beleş ve kötü kalpli yorumları için takip Ediyorum zaten, #mutluyumçunku kafasında her paylaşımı güneş, gökkuşağı ve aşırı sahte iyilik dolu tiplerin arasında gayet iyi geliyor. Süslüde hiç sevilmemesine şaşırdım, ne olacak ki bol atsa millete, o bok attığı tiplerin de kapalı kapılar ardında ne biçim çirkef ve vasıfsız olduklarını biliyoruz. Ayrıca Ülkede bütün fenomenler vasıfsız anacım.. çok da seyapmayın yani.

13 mart 18:05

108. Kendisini, daha doğrusu blogunu uzun zamandır takip ederim, orda da böyle yorumlar yapardı ama bu kadar değildi, göze batmazdı. Böyle instablogger/influencer ortamlarına falan girince bir şey oldu iyice zıvanadan çıktı. Kimse ölçü nedir bilmiyor ki, gülüyorduk biryere kadar ama b*kunu çıkarmadığınız şey mi var ? Bir de şu herrrrr paylaşım arkası aman şundaki elbiseyi buldum tarzı hikayeleri, reklam yapmıyomuş gibi davranmaya çalışması... 

13 mart 01:50

107. Bomboş bi kadın. Daha boşunu tanıdığımı sanmıyorum. 

13 mart 00:47

106. Gerçek hayatta yazılarındaki özgüvenli halden eser olmayan, “yı işti bin di kitip yizdim” diye yazdığı kitaplardan utanan biridir. Genelde iki lafı bir araya getirememesi beni epey şaşırtmıştı. Ünlüleri sever ve kıyı kıyı onlara yanaşmaya çalışır. 

Çirkinliğiyle bu kadar ünlenmesini acımasızca buluyordum fakat herkes “ama o insanların çirkinliğiyle o kadar alay etti ki yüzü ifşa olunca herkes o yüzden bu kadar yüklendi” cevabını veriyor. Sanırım pucca da öyle olmuştu? Şöhret gelince yüzlerin görüneceğini hesap etmemişler herhalde.

12 mart 18:05