sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (131)
 • medya (13)

131. kendisini bugün levent çarşı’da gördüm. telefonda hararetli hararetli konuşarak gidiyordu. game of thrones meşhur olduğundan house of lannister tişörtü dikkatimi çekti. yoksa tanımayacaktım. 

süslü sözlük magazin servisinden bildirildi.

8 mayıs 01:01

130. lbs ile kgın aynı şey olduğunu sanan bilgili, kültürlü instagramer. Meghan Markle'ın bebeğinin 7 kg doğduğunu sanıyor. Çüş 7kilo doğurdu diye yazmış. Sonradan sildi tabi .

6 mayıs 20:49

129. Sanıyorum Ingilizler bile bu kadar kraliyet ailesi aşığı değildir. Yaşı gereği diana sevgisini anlayabilirim ama royal wedding paylaşıp altına sanki hayatının dönüm noktası gibi yazı yazmak da ne bileyim.

29 nisan 12:10

128. blogerlık mesleği (!) olmasaydı pinkfreud ve benzerleri ne şekil işler icra edeceklerdi gerçekten merak ediyorum. hele bir de nenesi olmasa ne yapacaktı acaba? üretmeden sadece tüketerek nereye kadar? katma değer yaratmadan zengin olma furyası biter mi? bilemiyorum altan. bilemiyorum.

26 nisan 10:48

127. Birçok YouTuber, blogger reklam yapıyor hatta hepsi yapıyor kimi alenen kimi belli etmeden (!) ama bu kadının yaptığı düpedüz salak yerine koymak gibi geliyor bana. Bi kot bi tişörtten bi story atıyor mesela az önceki gibi; Gisele’ in de yüzü kızarmış makyaj yapmayınca benim de kızarıyor yazmış bi sonraki storye geçince eğer yüzünüzün kızarmasını istemiyorsanız yukarı kaydırın.

Hay yukarı kaydırmanız batsın ya. Görkem karman severdim ev kadınına bağladı, turlu sebepler uydurarak hiçbir açıklama yapmadan YouTube videolarını bıraktı, haftalarca post atmadı, günlerce story paylaşmadı ne zamanki iş birliğine girdi art arda storyler “yıkırı kıydırııın” lar

 

Damla Altun severdim onun da son zamanlardaki hali hepimizin malumu. Az önce baktığımda doritos reklamı yapıyordu? Shshhs 

Reklama karşı değilim de bu iki yüzlü tavır inanılmaz irite ediyor. Seyir zevki bırakmadınız

25 nisan 20:52

126. Yaklaşık 4-5 ay önce kendisini takipten çıktım. Artık paylaşımlarına tahammül edememeye başlamıştım. Kraliyet ailesiyle alakalı paylaşımları dikkatimi çekiyordu bir süre öncesine kadar ama sırf bu sebeple bu zulmu kendime yapmak istemedim. call_me_mumsy (Aslı Watson) isimli hesabı takip ediyorum. Kendisi hem çok naif hemde kendini acayip geliştirmiş bir kadın. Pozitif enerji yükleniyor storylerini izlediğimde. Hem stil önerileri hemde kraliyet ailesi ne dair güzel paylaşımlar bulabilirsiniz.

24 nisan 15:22

125. Geçenlerde attığı bir hikayede kankası sanem’in kocasının kucağında gördüğüm sosyal medya ünlüsü. İşin garibi sanem’de o fotoğrafın içerisinde idi. Enteresan işler

24 nisan 15:01

124. Takıldığı beyefendilerden birini sevgilisi sanıyordum. Sonra herkesle aynı tür poz verdiğini fark ettim. Sevgilisi sandığım kişinin fotoğrafının altına da ‘dostum’ yazdığını görünce şok olmuştum :) 

23 nisan 18:18

123. 3-4 sene önce her canım sıkıldığında bloguna girer okurdum, çok eğlenirdim. Yine sivri dilliydi ama çuvaldızı önce kendisine batırmayi bilirdi. Instagramdaki bikotbitisort hesabının populerlesmesi ve celebrity arkadaş çevresi edinmesiyle birlikte içinden iyice leş bir şey çıkmasını bir süre acıyarak izledim, sonra bastım engeli keşfetime bile çıkmıyor artık.

Kimsenin tipiyle dalga geçmek haddim değil ama insanlarin tipine bu kadar bol keseden sallayabilmek için önce bir aynaya bakmak gerekmez mi? Ben bunca senedir bloğunu takip etmeme rağmen yüzünü yakın zamanda gördüm mesela. Evet baya çirkin hem de o kadar çene estetiğine bilmemneye rağmen.

Ayrıca Kendisi lanse etmeye çalıştığı gibi zengin bir aileden falan da gelmemektedir. Babası subaymış çocukluğu lojmanlarda geçmiş, sevgilimle aynı lojmanda buyumusler beraber çocukluk fotoğrafları bile var. Evet bebekken bile cirkinmis :( neyse, orta gelirli bir aileden çıkıp böyle boş beleş işlerle para kazanmaya başlayınca ne oldum delisi olması normal. Seni severdim Pink ama çok bozdun...

23 nisan 16:01

122. üslub sahibi olsa da moda görüşüne sahip olmayan kişi. moda yorumları dalga geçmekten, ona buna sallamaktan ibaret.

kraliyet paylaşımlarından da fenalık geldi. ha bide jenner'lar ve aşk-ı memnu.

bu üçünü ben zaten kendim de takip edebiliyorum. e öyleyse kendisinin takip etmenin hiç bir anlamı yok. çünkü bir şey katmıyor. bomboş.

23 nisan 15:31