yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (200)
  • medya (45)

  200. Bu kızı nişantaşı sokaklarında salınırken bir görseniz keşke, arkasında belli bir kitle olduğunun farkında olarak müthiş bir egosu var. Ama biraz aynı ortamda bulunduğum zaman anladım ki tamamen böyle görünmeye çalışan ama başaramayan birisi. Her hareketinden özgüvensizlik akıyor. Aynı sosyal medyada olduğu gibi.

  Fiziksel olarak eleştiri yapmak istemiyorum, kendisi de yüzünden memnun değil sayısız estetik yaptırmasına rağmen yüzünü gerçek hayatta da gizleme eğiliminde. Sürekli saçlarını yüzüne yapıştırıp, yolda yürürken kafasını sağa ya da sola eğerek yürüyor saçları yüzünü kapatsın diye.

  Başka türlü olsa bu kadına çok üzülürdüm fiziksel anlamda eleştirildiği için, ama kendisi milletin her bir hücresini yerden yere vuran rezil bir şahıs. Her yerden engelledim yıllar önce, Nişantaşı veya Teşvikiyeye gitmedikçe ya da burdaki girdiler dışında kendisine maruz kalmıyorum. Herkese tavsiye ederim (:

  dün 10:48

  199. birine fiziksel olarak eleştiri yapmaktan cok kaçınırım. ama bu kızın yüzünü çok çok çirkin buluyorum öyle ki maskeyle çektiği fotoğrafta bile çirkin ya.

  dün 10:25

  198. Burak altındağ ile birlikte en sevmediğim instagram sayfalarının başında geliyor. İnfluencerlara laf ediyoruz ama bu kişiler gibi başkalarını aşağılayıp hor görerek ünlü olup para kazanmaktansa trendyol paylaşanları tercih ederim ki bunlar link de paylaşıyor :o

  dün 02:20


  197. Bu kadını beyni olan ve diğer kadınlara saygı duyan her kadın gibi sevmediğim için objektif olamayabilirim fakat olmaya çalışacağım. Timelessmag ile aynı saatlerde gönderi paylaşıyorlar evet. Fakat bi ara timeless bunu diss yağmuruna yutmuştu ve pink'in çaldığı gönderileri kanıtlamıştı. Bence ya karşılıklı içerik yürütüyorlar ya da aynı kaynakların bildirimlerini açtılar o sebeple yakın zamanlarda aynı tarzda post atıyorlar.

  31 mayıs 23:33

  196. valla isyanında çok haklıdır. Timelessmag sadece pinkfreudu değil ünlü ünsüz birçok sayfayı çalıp duruyor. Ama ne zaman timeın storysini izlesem, şenayın hesabındayım sanıyorum (pinkfreud :şenay dündar) ilk dega cevap vermiş de iyi yapmış bence aferin. Ben hayret ediyorum böyle birilerinin fikirlerini çalıp çırpıp hiç rahatsız olmayanları...

  31 mayıs 23:23

  195. Son postunda onedio üzerinden timelessmag'e laf sokmuştur. Olayın onedioyla alakası yok yani. Ben bu konuda haklı buluyorum aslında. Timeless pinki taklit ediyor gerçekten üstüne de pinki taklitçilikle suçluyor her gördüğümde şaşırıyorum. Pinki de sevmem ama ilk defa cevap verdiğini gördüm. Kaynağı hepsi yurtdışından alıyor zaten sorun pinkin cümleleriyle yazması hasta herhalde anlaşılmıyor sanıyor demek ki

  31 mayıs 23:12 dün 00:39

  194. bugün gene "taklit ediliyoruğğmmm " diye atar yapmış. yaptığı işi benzersiz mi sanması dersin kendi bulmuş gibi davranması mı.. onedio yu zerre sevmem ama bu paylaşımları kaç senedir yapıyorlar, hatta frikikten ünlü tahmin etmece bile vardı (iğreenç)

  ilgili medya:
  2
  31 mayıs 18:54


  193. Yıllar önce twitter da tweetleri önüme düşerdi, insanları aşağılayıcı, hakaret edici tweetler atardı, o yüzden twitterdan engellemiştim. Son yıllarda instagramda magazin haberlerini paylaştığı bir sayfa açmış başta girip hesaba bakmıştım yine ayrımcı dili kullanıyor diye bakmamıştım ama arkadaşlarım ara sıra dmden pinkfreud un gönderilerini atıyor. Gönderilere bakarken de storylere baktığım da oluyor. Allah affetsin 2 kez denk geldi storylere kendi filtreli videolarını atmış, iki seferde de birden onu görünce irkildim. Önceden de mi böyleydi hatırlamıyorum ama yüzünde bir değişiklik var sanki.

  24 mayıs 13:07

  192. Yüzünü göstermeye cesareti, özgüveni olmayan kız kalkıp gigi'ye laf atıyor. İnsanları eleştirmeden önce Sen git kendinle barış. (Profilinde bacaklarından başka bir şey olmayan insta ünlüsü.)

  21 mayıs 16:07

  191. geçen sene the crown izlerken bir arkadaşım hikayesinden bir alıntı göstermişti, komik geldi takip ettim. balo, ödül gecelerinde yaptığı eleştiriler yüzünden takibe devam ederdim çünkü ünlülere yaptığı yorumlar hoşuma gidiyordu, dalga geçiyor, eğleniyordum filan ama bu etkileşim aldıkça kendini kaf dağlarında görmeler, estetikle bile değiştiremediği çirkinliğinin yarattığı aşağılık kompleksiyle maalesef düştükçe düşüyor. zaten bunu yaşamayan çok fazla gereksiz bir şekilde ünlü olmuş insan var, çoğu influencer, youtuber ve vasıfsızlıklarından iyi de para kazanıyorlar. hayat işte, ne zaman adil oldu ki.

  13 mayıs 21:13 13 mayıs 21:14