yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (186)
  • medya (35)

  186. Görüntüsüyle alakasız olarak itici biri bana göre. Çok güzel bi kadın yapsa yaptıklarını bence yine aynı şekilde yorumlara maruz kalırdı. Evet tipiyle dalga geçilmesi hoş değil hatta yanlış ama bu kozu biraz kendi verdi insanlara. Kendi sayfasında birilerini görüntüleri üzerinden asagilayip dalga geçen birine bunları söylemek yanlış gelmedi çoğu kişiye. Söyle bi baktığımızda bunu yaparsak ondan farkımız kalmıyor.

  En güzeli takipten çıkmak, takip edilmiyorsa engellemek. Popüler olma sarhoşluğu yaşayan tüm Blogger, influencer, youtuberlara bunu yaparak belki günün birinde nesillerini tuketebiliriz, umarım.

  7 kasım 21:03 7 kasım 21:10

  185. 90'lar ve 2000'li yılların başlarındaki magazinin tadını hiçbir şeyden alamayan biri olarak magazin ihtiyacımı karşılamak için uzun bir süre takip ettim kendisini. bu ülkedeki her şey gibi magazinde muhafazakarlaştı ve muhafazakarlaştıkça bambaşka bir yere gitti. eskiden de mafyamız bilmem neyimiz eksik değildi kabul ediyorum ama tadı vardı. şimdi millet karısına sarkıntılık yaptığı adamın eline silah verip vur beni falan diyor. tüm bu yaşananların muhatabı ben değil türk devletinin yargı kuvvetleri olmalı. yani türk magazinini sonsuza dek bitirdim.

  neyse bari yabancıları takip edeyim ama bunu yaparken de kendi kültürümden biriyle bunu yapayım diye düşündüysem de seviyeye bir türlü yetişemedim. gerçekten inanılmaz negatif enerjiyle dolu. mizah ya da klasik dedikodu namına dair hiçbir şey yok. hiçbir şekilde ortak bir noktada buluşamadım kendisiyle. artık bunu da yazmamalıydı ama dediğim şeyler tahammül seviyemi geçince takipten çıktım ve engelledim.

  aylardır kendisiyle ilgili bir şeye denk gelmiyordum ki hakkındaki yazılanları okudum. kendisinden gerçekten hiçbir şekilde hoşlanmıyorum ama bir insanın görünüşüyle bu kadar acımasızca dalga geçmek iki taraftan da bir şeyler götürüyor. saygısız bir insana en az onun kadar saygısızca saldırmak aradaki farkı yok ediyor. insanları asla yargılamamam gerektiğini çok acı yollardan öğrendim. ama bıçak kemiğe dayanmışsa bunlar değiştirebilecekleri şeyler üzerinden olmalı. kendi seçmediği, kendi seçmediği gibi değiştirme şansı da verilmediği şeyler için bir kadına bu kadar ağır sözler söylenmemeli. söylenecekse de buna bahane sunulmamalı çünkü bahanesi yok .

  7 kasım 15:29

  184. bu kadındaki üslup midemi bulandırıyor. az önce keşfette denk geldim bir postuna, açıklamada prens charles'ın eşi camilla'nın sağlık sorunu için "oh olsun geber (gizlinot: kevaşe) " yazmış. gerçekten çok itici ve kaba birisi.

  7 kasım 13:22

  183. Olayı nedir bilmiyorum, süslü'da duydum fakat bu başlıkta sürekli dış görünüşü ile dalga geçilmesi ve caps paylaşılması çok çirkin bir durum.

  Anladığım kadarıyla kendisi diğer insanları aşağılıyor ve dalga geçiyormuş ve berbat bir kişilikmiş, peki. bu sizlere onun dış görünüşüyle bedavadan dalga geçme izni veriyor gibi hissediyorsanız sizde de bir sorun var. Sonuçta aynı şeyi yapmış oluyorsunuz.

  Bu kadın ile benzer fiziksel özelliklere sahip birisi bunları duysa berbat hisseder herhalde. Fikirlerini eleştirip dalga geçmekte bir problem yok, fakat spesifik olarak dış görünüşünü hedef almak çok ergen ve ikiyüzlü bir davranış.

  1 kasım 23:38

  182. Bu hanımefendi nedir, necidir tam bilmemekle beraber sayfasından ötürü biliyorum. Bir de sürekli trendyol reklamı vermesinden. Üslubu ve sürekli insanları (özellikle hemcinslerini) küçük görmeye çalışması nedendir anlamadım. Tepki görünce şakaya vuruyor. Dinime küfreden müslüman olsa diyesi geliyor insanın.

  30 ekim 03:51

  181. İnsanların yaptıkları giydikleri ile fazla ilgilenen kişilerde gerçekten bir özgüven eksikliği yatıyor. Danla biliç yeditepeli kızlar şöyledir bu kızlar böyledir dediği dönemde aslında kendini beğenmediğini itiraf etmişti şimdi bakın eskisi gibi değil daha kendiyle meşgul aynısı bu kız için de geçerli kendini sevmemenin yansıması

  29 ekim 18:53

  180. normalde asla bir insanı tipiyle yargılamam. ama bu kadının hem içi, hem de dışı çirkin. üstelik bu çirkinliğe bakmadan dünya güzeli kadınları aşağılıyor. berbat biri benim gözümde. meghan markle'ı takip etmem, tanımam, umurumda da değil. ama bebeğine doğum yaptığında bu blogger tarafından "benim bildiğime göre çocuk öyle tutulmaz re rö rö" laflarına maruz kalmıştı. o an unfollow'u bastım, hem de büyük bir zevkle. mom shaming asla gelemediğim tek şeydir. böyle insanlara cidden para kazandırmasın kimse.

  29 ekim 18:35

  179. 2 lafından biri koca diğeri de hemcinslerini aşağılamak olan kişi.

  ilgili medya:
  1
  26 eylül 22:00

  178. bu kadından da, özgüven eksikliği yüzünden sağa sola sallamasından da, takip edip seveninden de aşırı bunaldığım twitter/instagram bilmemnesi. iğrenç bir üslubu var iğrennnnç.

  1 eylül 17:49

  177. akran zorbalığını bir adım öteye taşıyarak hayat tarzı yapmış twitter ünlümsüsü

  24 ağustos 19:44