yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (218)
  • medya (58)

  218. insanları eleştirmek konusunda hududu aşmış ancak takipten çıkamadığım kişi. kadınları aşşşşağılama tarzı hele dayanılmaz durumda ama kendimi engelleyemiyorum.

  2 ağustos 00:21 2 ağustos 04:08

  217. çirkin olduğu için fesat biri. estetik de yaptırsa olmuyor. hadi lana pehlivan kabul. gerçekten aşırı kilo almış. ama adriana lima ne yahu? kadın doğum yapmış kilolu olması çok normal ona rağmen kaslı maslı bacakları. onun kesip attığı tırnak olabilir misin acaba?

  1 ağustos 04:06

  216. Bu boşun allahı kadını hala takipleyen varsa ondan daha boştur. Hadi eyw 

  1 ağustos 02:03


  215. Just jared sayfasında kopyala yapıştır yapan şahıs bari çalıyorsun doğru çeviri yap. Herkese laf atıyorsun ama bunların hep kuyruk acısı olduğu belli. O laf attığın kadınların % 10`u kadar güzel olsan bu kadar batmazlardı sana en küçük kusurlarını bulup laf yapıyorsun ama anla artık kimse senin kadar nefret dolu degil. Seni ve influencer tayfanı takipten çıkmak en iyi yaptığım şeylerden. bir gün sana seda sayan gibi biri sana ayağınızı denk alacaksınız herkes ayağını denk alacak dese anca. Magazin sayfalarının kadın erol kösesi

  31 temmuz 22:42

  214. bana internet ünlülerinden karakterine en katlanamadığın kişiyi söyle deseler bu ismi gösteririm.

  ancak artık bu kadının dış görünüşü üzerinden kadınları aşağılamayı normalleştirmeyi bırakabilir miyiz. az önce ekşi sözlükte hakkında yazılan son entry'i gördüm, onu yazan da bu kişiyi süslü sözlük'te görmüş böylece bir inception yaratayım.

  bu kadının kadınları aşağılaması, düşmanca tavırlar sergilemesi ve her fırsatta cehaletini ortaya seren açıklamalarıyla gündem olması zaten bilinen bir durum. peki onun yaptığı şeyi neden gene onun dilinde sürdürüyorsunuz? ''hak etme'' kavramına sığınarak siz de aynı şeyi yapmış olmuyor musunuz? peki bu tavrı sürdürürsek kadınların kadınlara ettiği bu eziyet nasıl bitecek? ve erkeklerin de aynen ekşi sözlük ergenlerinin yaptığı gibi sürekli kadınları kategorize eden ve hor gören bakış açısının önüne nasıl geçeceğiz?

  kendisi karakter olarak ne kadar çirkin bir insan olursa olsun fiziki özellikler üzerinden insanlara hakaret etmenin hiçbir haklı açıklaması olamaz. bence tam da bu sebeple onun ayıbı asıl ekseninden hep saptırılıyor.

  31 temmuz 21:25 31 temmuz 21:34

  213. kendisi bir kaç gün önce dua lipa'nın bir kot, tişört ve sneakerlı sokak kombini için "lezbiyen gibi geldi" yazmıştır.

  bir de aklınca lezbiyen kelimesini kullanmamak ya da şirinlik katmak için "lebliyen" yazmış ki de-li-ri-cem! lezbiyen kombini ne demek? öyle bir şey mi var ya da dua hangi noktada ona böyle geldi? kesinlikle homofobik falan da değil, insan fobik olduğunu düşünüyorum kendisinin. keşke (gbkz: cancel culture) burada da olsa; kendisi ve tüm saçma ünlü kankalarına ebediyen sosyal medyadan bye derdik.

  31 temmuz 19:07

  212. Hayatımda kolay kolay kimseye çirkin demedim yani şu yaşıma kadar iki üç kişi filandır, o haddi kendimde görmüyorum. Hem Allahın yarattığına söylenmez diye hem de önce bir kendine dön bak kimsin diye benim bakış açım bu. Ama kendisi kendisini aşırı kompleks yapmış ve normal bir ruh halinde değil. Bir şekilde bazı çıkışlarını görüyorum en ufak takip durumum olmamasına rağmen.

  Kendisi de, kalbi de, dili de çirkin insandır. En ufak kadınlık duygusuna sahip olduğunu bile düşünmüyorum umarım tedavi olur.

  31 temmuz 17:35


  211. Lana del rey, efendime soyliyim adriana lima filan boklayacak son kişisin pelincim insan önce aynaya bir bakar. Güzel kadınları düşürüp kendini yükseltmeye çalışmaya aşağılık kompleksi diyoruz #sorrynotsorry

  Tanım: çakma magazinci

  31 temmuz 16:14

  210. Gıybet adı altında kadın düşmanlığı yapan, facetune kullanmadan suratını, blur kullanmadan da götünü bacağını atamayan, pelin olmak isteyip ancak şenay olabilmiş içi sürekli erkek çeken (gizlinot: kendi tabiri ile) internet ünlüsü.

  31 temmuz 15:35 31 temmuz 15:35

  209. Açık açık insanların kilolarıyla dalga geçen story atıp uyarılınca "osuruktan nem kapmayın" diye cevaplayan kadın düşmanı, homofobik, transfobik kişi. Oradan buradan çaldığı şeyleri de tasarım diye millete yediriyor. 

  31 temmuz 15:17