4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (7)
  • medya (2)

21. 2 gün önce sephora’dan seyahat boyunu 99 tlye edindim ve denemekteyim. henüz kısa süre olmasına rağmen kuru ve bu yüzden pütürcüklü yüzüme çok iyi geldi. bugün nip+fab glikolik asitli scrub ile yüzümü yıkadıktan sonra üstüne yine bu toniği uyguladım bence şuan için gayet başarılı. denemek için aldım, kur ne gösterir bilmiyorum bu yüzden tekrar alır mıyım emin değilim

23 ekim 20:17

20. Aşırı merak etmeme rağmen almamak için direndiğim bir ürün. Zaten Türkiyede de olmadığından yavaş yavaş hafızamdan siliniyor. Ama alabilen alsın buraya ne yapıyormuş yazsın

15 eylül 07:01

19. (bkz: Ducray keracnyl losyon) buna uygun fiyatlı bir muadil olabilir. İçerik olarak birebir aynı değil tabii.

(bkz: Glikolik asit)

(bkz: Cadı fındığı)

(link: https://www.suslusozluk.com/underrated-kozmetik-ürünleri?i=854901 Underrated kozmetik ürünleri)

14 eylül 12:03


18. çenemde uzun zamandır sürekli kendini tekrarlayan, geçmek bilmeyen sivilce gibi şeyler vardı içeriden gibiler dışarıda uç falan yok. Hiç sivilce problemi yaşamam normalde çok kafama takmıştım iz gibi görüntüyü. Bir kaç ay önce sephora’da görünce denemek için aldım bir kaç kez kullanıp bırakmıştım. Önceki gün yanağımda, alnımda ve yine çenemde sivilce çıktı bunu sürüp uyudum şu an sivilceler yok ayrıca yüzüm berrak gözüküyor. Cilt tipim normalden kuruya dönük olduğu için ben haftada en fazla iki kez kullanmayı düşünüyorum bundan sonra düzenli kullanacağım

6 eylül 23:06

17. sephora'da iki ay önce seyahat boyu 50 tl idi, şimdi ise 89. diyecek pek bir şey yok

12 temmuz 22:33 12 temmuz 22:33

16. Öncelikle seboreik dermatitli ve nemsizlikten ölen bir cildim var. Genelde kuru ve hassas ciltler için olan ürünleri kullanıyorum, T bolgemde yağlanma ve tek tük sivilcelenmelerden de kurtulamıyorum aynı zamanda. Ama ana hedefim nem nem nem ve böylece dermatitleri gidermek. Dermatitlerime iyi gelecek, nemlendirecek, kızarıklıklarımı azaltacak aktif bir madde denemek istediğim için bu toniği aldım; vee sonuçtan inanılmaz memnunum! Sadece birkaç kullanımda kızarıklıklarımı azalttı, dermatit çıkan burun kenarı bölgeme de iyi geldi.

Yaz olduğu için biraz korkarak 3-4 günde bir kullanıyorum ama fark muazzam. Asitler dostumuzmuş cidden.

8 temmuz 19:48

15. Çok merak ederek yurt dışında bulunduğum bir anda aldığım tonik .türkiyede sephoralarda mevcut .verdiği temizlik ve aydınlık görünüme aşık oldum. İçinde %5 oranında glikolik asit mevcut yüze ilk sürüldüğünde yanma hissi oluyor .etkisi kalıcı olmasa da kullanıldığı sürece mennun kalırsınız.

1 temmuz 14:55


14. Cilt bakım rutinime 2 ay önce ekledigim ve oldukça memnun kaldigim tonik. Kesinlikle gözeneklerimi sıkıştırdı, lekelerimi hafif de olsa açtı ve diğer tonikler gibi yüzümü kurutmadı, ki benim için bu bile yeterli çünkü hangi toniği denediysem yüzümü hunharca kuruttu:( kısacası ben çok sevdim bittikçe alırım.

20 haziran 21:33

13. önce satın aldığım 30 ml lik versiyonu çok minik olduğundan düzenli kullanmaya kıyamamıştım. sonrasında sephorada 100 ml lik versiyonuna denk geldim.

2-3 gündür düzenli kullanıyorum ve cidden gözeneklerimde tatlı bir küçülme oldu. cildim daha sağlıklı ve temiz görünüyor.

toniğin kokusu çok yoğun değil. böyle değişik ice tea gibi bir rengi var. nip+fab in glycolic acid padleri çok daha fazla kokuyor bence.

uzun dönem düzenli kullanımdan sonra tekrar güncellerim bakalım soyulma vs olacak mı

20 haziran 10:20

12. Rutinime asitli bir tonik katmayı düşünmüyordum ama sephora’da seyahat boyu uygun bir fiyatla karşıma çıkınca aldım. Son gunlerde yağlanan cildime ferahlık ve parlaklik katti ilk kullanimda. Retinoik asit ve c vitamini icerikli kremler kullandığım için arada bir peeling amaçlı uygulayabilirim.

6 mayıs 23:24