girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (212)
  • medya (6)

212. Benim için Enes Batur videoları izleyerek ağlamak, hepsinin ilk yarımşar saati olmak üzere beş altı tane romantik film izlemeye çalışıp bırakmak her birinde yine de ağlamak, boydan fotoğraflarıma bahar candan shopu yapıp eğlenmeye çalışarak ağlamak, sepetime bir sürü ürün ekleyip her şey çok pahalandı diye ağlamak. Ağlamak.

13 temmuz 15:00

211. Küçük kuzenimin ablasına senin yüzün bebek gibi demesi üzerine ablasına ne güzel şeyler söylüyor diye arka odaya gidip ağladım. Yetmedi, aynı gün anneannenin kendi akıllı telefonunda ilk kez oyun oynayıp (motorlu bi şey) birkaç denemeden sonra çılgın atması üzerine canım anneannem ne güzel oynuyor diye içlenip ona da ağladım.(gizlinot: Kurtar ya rab)

11 temmuz 21:39

210. çok üzücü ve yorucudur. Mesela şu an sevgilime durduk yere o kadar sinirlendim ki karşımda olsa tek yumrukta bayıltırım.

10 temmuz 11:25


209. uyanınca neden uyandım ben şuan diye ağlamak...

9 temmuz 13:04

208. Dereotlu omlet yapacaktım, sevgilimi dereotu ayıklamaya çağırdım (gizlinot: bir yandan da kendim yapıyorum yani, destek olsun diye) İçerde oyalana oyalana gelmedi. Ara ara gittim çağırdım, yok. Bunun üzerine ağlayarak dereotu ayıkladım (gizlinot: swh ) 

9 temmuz 00:34

207. Daenerys i kurtarmaya gelen drogon u görünce ağlamak fjsjgkhks

Dipnot. Ejderhalar hariç targanyenleri sevmiyorum

8 temmuz 20:03

206. Yakın arkadaşımla kavga ettim, yetmedi üste çıktım. Pat diye telefonu kapattım bir de. Sonra çocuk beni geri aradı, geldi evden aldı. Pasta falan almış bana, özür diledi. Zavallım hatalı olduğuna öyle bir inanmıştı ki... Diyemedim benim sinirler tepemde, senlik bir durum yok diye. Ama bozmadım tabi, şimdi bir daha tatsızlık çıkarmayayım dedim. Güzel güzel pastamızı yedik, afiyet oldu.

6 temmuz 19:59


205. "Coco" animasyon filmini izlerken ağladım. Baya hıçkırıklarla izledim filmi. Çizgi film olan Coco.

6 temmuz 18:45

204. ben tencere ve vileda ile kavga etmiştim. viledayla olanın sonu viledaya şiddet uygulamaya kadar gitmişti :(

6 temmuz 10:07

203. Komik video izlerken gülmek sonra "neden bir arkadaşımın espirisine değil de buna gülüyorum ben yalnız mıyım" diye ağlamak.

6 temmuz 01:24