girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (204)
  • medya (6)

204. Regli iken babamdan baklava istemiştim. Cevizli severim ama fıstıklı almıştı ben de oturup ağlamıştım. Ama ben fıstıklı sevmem ki sen bunu bilmiyor musun diye? 

Allah başka dert vermesin.

5 eylül 20:32

203. Az önce canım profiterol istiyor diye hıçkıra hıçkıra ağladım...

Şu dönemi sağ salim atlatabilsem bari(gizlinot: Swh)

5 eylül 20:21

202. Kardeşimin kahvaltı etmek istemediğini,iştahsız olduğunu söylemesi üzerine annem nasıl kahvaltı etmez,nasıl iştahı olmaz diye içli içli ağladı.

31 ağustos 23:31


201. Warcross kitabının

--spoiler içerebilir kişiye göre--

sonu çok belirsizdi diye ağladım.

Aynı yıldızın altında'yı okusam ne olurdu bilemiyorum..

31 ağustos 20:07

200. Annem yere attığım çorabı alıp masanın üzerine koydu(gizlinot: Süpürge açtığı için.) diye ağladım.

Garip bir ruh hali içinde normalde vermeyeceğimiz tepkileri verdiğimiz dönem.

24 ağustos 21:27

199. Kadın isterse dizisinde buket, duygu’nun gerçek kimliğini öğrendiğinde ikisinin ağlama sahnesi sırasında ben de ağladım. Neden varsın pms?

24 ağustos 21:23

198. sürekli değişen ruh hali, duygusal roller coaster, sevdiklerine karşı önce düşkünlük gösterme, şefkat patlaması, 2 saat sonra aynı kişilerin hatalarının batması, öfff bi rahat bırakın deme, aşırı iştahla 0 iştah arası gidip gelme, tatlısız-şekersiz yaşarken aniden gelen revani olsa da yesek isteği, bazen süslüdeki sıradan bir soruya, bazen bir sokak kedisine ağlamak ve tüm bunlar olurken aşırı gaz birikmesi sonucu sürekli zart zart gaz çıkarmak. bir de tlc'deki 6 ay boyunca hamile olduğunu anlamayanlar programının ve soru cevaptaki hamileliği boyunca regl olanlar sorusunun, hassas ruh hali üzerine olan paranoya etkisi, oturup "aileme nasıl açıklarım", "çevreye ne deriz", "evde doğururum, adam üstüne kabul etmezse babalık davası açarım, çocuğa da annesi bakar" gibi müthiş planlar(!) yapmak. önce 7 aylık hamile olduğundan emin(!) olmak, 3 saat sonra ahshahsh saçmalama yaa modunda olmak. bu sırada zart zart gaz çıkarmaya devam tabi ki.

biraz insanı yoruyor ama, bu süreç boyunca doğadan gelmiş bir canlı olduğunuzu iliklerinize kadar hissediyorsunuz. bazen güldürüyor, bazen hüngür hüngür ağlatıyor, etkisi geçince ağlattığı şeylere ayrıca bir güldürüyor. shakespeare tragedyası gibi, sürekli bir kılıç çekme hâli, tüm yanlış anlaşılmaların aynı odada olması, ikiz kardeş olan kızla erkeğin birbiri rolüne girmesi, kızın aşık olduğı adamın o kız rolündeki erkek ikizine aşık olması, adamın aşık olduğu kadının erkek rolündeki diğer ikiz kardeşe aşık olması ve sonra hepsinin aynı odaya düşmesi gibi bir şey pms.

e ne demişler, "god bless mother nature. she is a single woman too." (gizlinot: tanrı tabiat ana'yı korusun/ tabiat ana'ya şükürler olsun. o da bekar bir kadın) (gizlinot: it's raining men şarkısından)

28 temmuz 11:31 28 temmuz 11:57


197. Benim için Enes Batur videoları izleyerek ağlamak, hepsinin ilk yarımşar saati olmak üzere beş altı tane romantik film izlemeye çalışıp bırakmak her birinde yine de ağlamak, boydan fotoğraflarıma bahar candan shopu yapıp eğlenmeye çalışarak ağlamak, sepetime bir sürü ürün ekleyip her şey çok pahalandı diye ağlamak. Ağlamak.

13 temmuz 15:00

196. Küçük kuzenimin ablasına senin yüzün bebek gibi demesi üzerine ablasına ne güzel şeyler söylüyor diye arka odaya gidip ağladım. Yetmedi, aynı gün anneannenin kendi akıllı telefonunda ilk kez oyun oynayıp (motorlu bi şey) birkaç denemeden sonra çılgın atması üzerine canım anneannem ne güzel oynuyor diye içlenip ona da ağladım.(gizlinot: Kurtar ya rab)

11 temmuz 21:39

195. çok üzücü ve yorucudur. Mesela şu an sevgilime durduk yere o kadar sinirlendim ki karşımda olsa tek yumrukta bayıltırım.

10 temmuz 11:25