pms

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (225)
  • medya (2)

225. Reglden 4 gün önce acayip bir şişkinlik, sinir harbi ve ağlama krizleriyle +1 ile katıldığım durum. Nefret ediyorum.

14 mart 18:58

224. Vize haftamız ve bu halde ders çalışmak zorundayım. Kocaman olmuş bir karın, gelip giden sızlamalar, aşırı karamsar bir ruh hali ve önümde kitaplar...

Bir kaç damla kan için sürünüyoruz resmen şurda, gel artık zalimin kızı :(

13 mart 20:02

223. Ya var ya yani öyle bir şey ki, her ay çıldırıp "ulan iki üç yumurta dondurtuyum sonra da ne var ne yok komple aldırıyım" diye düşünüyorum. Memeler desen şiş müthiş acıyor, ruh hali desen sabahlar olmasın zaten tetikte bekleyen anksiyetem halaya kalkıyor. Midem kötüü bağırsaklarım garip, her yerim şişmiş ödem felan. Leş ya leşşşş

12 mart 07:57


222. Baş ağrısı, sinirli olma, ağlama nöbeti, çikolata, açılan iştah, huzursuzluk, tahammülsüzlük, artan duygusallık ile tanımlayabilirim ayy afakanlar basar bir de. Dolorex ile kanka olduğum dönemlerdir.

10 mart 01:39

221. Dünyaları yiyorum, karnım 6 aylık hamile gibi, sürekli gelip giden sızlamalar, insanı boğan iç sıkıntısı, ota boka sinirlenmeler. Öldürmeyen allah pmsle sınıyor.

10 mart 01:12

220. Bugun durup dururken bu ülke güzel olan hicbir seyi haketmiyor diye metroda aglama ve bagirma sebebimdir.

9 mart 21:24

219. Pms’in tam ortasında olmak ve youtube’da kırgın çiçekler kısa videoları izlerken ağlamak (gizlinot: neden? )  (gizlinot: swh )

9 mart 13:25


218. CİNAYETT. Dın dın dınınnnn...

9 mart 13:03

217. İki gündür hayat enerjimi sömüren durum. Erken kalkmak istemiyorum, sürekli uyumak istiyorum. Gün içinde yaptığım şeylerden kesinlikle zevk alamıyorum, hayatı sorgulamaya başlıyorum.Bir şeyler için harekete geçmek o kadar anlamsız geliyor ki bu günlerde zaten öleceğiz kafasını yaşıyorum. Saldım herşeyi, herkesi. Kısa süreli depresyonla eşdeğer bir ruh hali içerisindeyim. Garip olanı pms dışında kesinlikle böyle bir insan olmamam,pms döneminde adeta farklı biri oluyorum.

9 mart 10:14

216. yine içinde bulunduğum durum. Enya- May it be dinliyordum altındaki yorumları okurken bir yorum gördüm ağlamaya başladım. olur olmaz şeylere ağlayasım geliyor daha alıngan oluyorum herkese saldırasım geliyor önceden bu kadar ruh hali değişimim olmazdı ama insanın üzerindeki stresle de doğru orantılı sanırım. bu dönemde stresin baskısı kendini daha çok gösteriyor olsa gerek.

9 mart 09:41