pms

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (260)
  • medya (4)

260. Libido artışı. Söyleyeceklerim bu kadar. 

10 eylül 10:57

259. Bu ay daha önce hiç yaşamadığım kadar şiddetli yaşadım sanırım, reglim biraz da gecikmişti. Hastane önünde incir ağacı türküsünü dinleyip kendime ağladım, sonra bir paket büyük boy cips yedim sonra yeşil çay içtim. Tabii son bi kaç gündür herkesle sayısız kez kavga edip durmamı saymıyorum bile. Regli başlayınca da sevinçten ağlayıp kapanış yaptım :) Mevsimseldir belki ama bu ay beni benden aldı gerçekten.

10 eylül 01:22 10 eylül 01:22

258. Her ay yaşamadığım ama yaşadığım aylarda hayatı zindan eden sendrom.

Beni 2-3 ayda bir buluyor ve o aylarda regl dönemim de çok sancılı geçiyor. Aralarında bir bağlantı var mı bilmiyorum.

Devamlı ağlamaklı ruh hali, sağa sola sataşma. yüzde çıkan sivilceler yüzünden kendini çirkin hissetme. O sivilceleri sıkıp yara yapıp daha çok sinirlenme. Acıyan memeler yüzünden huzursuz olma. Ne ararsan var.

9 eylül 23:58


257. eskiden nedir bilmezken 32 yaşımdan sonra bir anda hayatımı kabusa çevirmeye başlayan regl öncesi günler.

bazı zamanlar tedbirli olarak "bak pms'tesin. ani karar alma, çıkışlar yapma..." gibi önlemler alsam da bu seferki ağır vurdu. ekonomik kriz dinlemeden istifamı verdim ve işten çıktım. zor günler.

9 eylül 23:49

256. Regl olmama son birkaç gün ve deli gibi canım yemek yemek istiyor, doymuyorum süslüler. İşin kötü yanı diyetteyim. Eğer yemezsem tatlıya sarıcam biliyorum. Gün içinde kakaolu muz ve biraz yaprak sarması yedim biliyorum ki bu bile fazla. Ama açım süslüler hala. Instagramdan yemek videosu batağına düştüm moraller bozuk.

9 eylül 23:47

255. Bu başlığa gelip tek ben mi böyleyim diye düşünüyorsan merak etme süslü hepimizin başına geliyor o lanet dönem yalnız değilsin 

9 eylül 13:05 10 eylül 13:11

254. Regl olmadan 1 hafta önce başlayıp birkaç gün süren ve en dertlendiğimiz zamanlardan bile kötü geçen anlar.Şuanda da bu dönemdeyim.Birkaç gün önce sporumu yapıp kendimi mutlu güzel ve sağlıklı hissederken şimdi kendimi hiçbir işe yaramayan biri gibi hissediyorum.Normalde arkadaşlarımı çok seven ve alttan alabilen bir insanken şimdi her şeyleri batıyor inadına yapılmış gibi geliyor.Normalde kendimden oldukça memnun bir insanımdır lakin şuan farklı ruh hallerideyim kendimi beğenmiyorum.Buraya yazmamamın sebebi de biraz olsun rahatlamak ve hormonal olduğunun farkına varmak.Kısaca bu birkaç gün uykusuz aksi  nalet..

9 eylül 13:00


253. Ruh halimi yerden yere vuran "sendrom"

Çok gergin ve sinirliyim, ama normal zamanda da sinirimi dışa tam yansıtamadığım için (gizlinot: Ve bundan sorumlu olan kişiyle paylaşmadığım için) patlayacak çatlayacak gibi oluyorum.

En ufak duygusal bir olayda gözlerim doluyor, sinirimi zıplatan bir şey olduğunda hayatımdaki en küçük olumsuzlukları bile birbirine sanki düğümlerle bağlayıp içsel bir dram yaşıyorum ve bundan nefret ediyorum.

Üstelik özellikle yazılı olarak sinirimi dile getirince duramıyorum taramalı tüfek gibi sayıp sövüyorum, sinir durumuma göre küfrediyorum falan. Bu sinir harbinden de bayağı yoruluyorum.

Üstelik ilk zamanlarda bunun pms olduğunu fark etmem bile çok uzun sürmüştü, belli bir düzende olduğunu fark edince jetonum düştü.

Lütfen bit artık pms, bana hiç iyi gelmiyorsun.

6 eylül 20:59

252. her sabah çok yağlı hislerle uyanıyorum. sonra yüzüme dokunuyorum sadece his değil. sürekli yüzümü yıkamak istiyorum nasıl bir yağlı cilt olmuş cildim. uzatmalı pms de hiç çekilmiyor.

24 ağustos 11:50

251. Saatli bomba gibiyim kendimi aşırı çirkin,değersiz, işe yaramaz vs hissediyorum yapabildiğim tek şey oturup ölmeyi beklemek :(

24 ağustos 11:35