polina chursanova

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (99)
  • medya (3)

99. şimdi bir hayatsızlık belirtisi olarak:

son nyc vlogunu izledim ve önceden 3'lü takılıyorlardı (gökhan-kerem-polina), şimdiki vlogda gökhan yok ve anladığım kadarıyla polina&kerem hep otelde kaldılar.

sonra üşenmedim araştırdım, instagram'da gökhan kerem'i takip ediyor ama polina'yı etmiyor. işin garip yanı kerem gökhan'ı takip etmiyor? birlikte son fotoğrafları da ekim ayında. belki sadece ikisinin de sevgilisi olduğu için ayrı eve falan çıkacaklardır ama ben bir küslük seziyorum.

evet bu kadardı xelkrşmyhlxö

20 ocak 04:08

98. açıkçası hayatı yaşadığını düşünmüyorum (benim düşüncem) evet geziyor ediyor fakat emin olun eğitim almak bunlara engel falan değil. hayatta lansman gezip fotoğraf çekilmekten ibaret değil. üniversitede okuyorum ve geçtiğimiz bir dönem boyunca hem derslerime girip hem de 10 farklı yer gezdim gerek yurtdışı gerek yurtiçi. istediğiniz kadar gezin fotoğraf çekilin şahsen eğitim almak çok farklı bir olay. kızın kendi kararına asla lafım yok fakat gördüm ki inanılmaz imrenenler var. asla imrenilecek bir şey değil. gezmek için okul bırakmaya gerek yok ülkece 3 ay tatil yapan bir sistemimiz var kışın 2 hafta tatil var, bayram tatilleri vs asla bahsetmiyorum. özetle: hayat sadece fotoğraf çekmek ve sosyal medyadan ibaret değil, eğitim mutlaka gereken bir ihtiyaç,sizde gezebilirsiniz.

14 ocak 14:02

97. youtube ünlüsü. youtube'ta, sosyal medyada böyle gereksiz yere meşhurlaştırılan insanları ve yaşam standartlarını gördükçe, ülkemizdeki birçok insan gibi emeğimi karşılamayacak bir maaşla iş bulabilmek için mezun olmak adına geçmem gereken dersler daha da bir oturuyor böğrüme.

13 ocak 15:39


96. bende okulu bıraktım ama böyle gülüp gezemiyorum söyle ayhan neden

13 ocak 15:25

95. ben burada gözlerim ağrıya ağrıya bütün gün kod yazıp bitirme projesi yetiştirmeye çalışırken hiçbir şey yapmadan zengin oluşunu gösterdiği videoyu izlemeyi reddettiğim youtuber. :(

13 ocak 01:57

94. burda görünce son videosunu izledim. normalde hiçbir youtuber/blogger/"influencer"/bilmemne yi hiçbir mecradan takip etmem, kendi küçük egom buna izin vermiyor. sebebi de sanki onları takip edersem kendi hayatım yokmuş, ben bir şey yaşamıyormuşum da o yüzden en azından başkalarının hayatına bakarak avunmam gerekiyormuş gibi gelmesi. bir de tabi en pahalı okullardan birinde okuyunca normal hayatta tanıdığım insanların profilleri de bunlarınkini aratmıyor sağolsun :d (gizlinot: içten içe öldü) işte bu kızın 2017 videosu izlememekte ne kadar haklı olduğumu gösterdi bana. 21 yaşında ama daha küçük gösteren, sıradan ve görebildiğim kadarıyla vasıfsız bir kız. tek yaptığı bir kameraya poz vermek ve bu ona -kendi deyimiyle- "maddi bağımsızlığını kazandırmış" kendi evine çıkıp ev alışverişini macrocenterdan yapacak, 2 kere amerika'ya bilmem kaç kere çeşitli avrupa ülkelerine gidecek kaynağı sağlamış, sadece bu videoda bile kaç tane marka çantası var vs.vs. ya hak ederek elde edilen şeylere karşı gerçekten içimde 1 gram kötü his olmaz ama buna karşı sinirlenmeyip ne yapayım şimdi?

sinirlendiğim şey kızın kendisi değil bu arada, ne kadar güzel gülmüş eğlenmiş belli ki o anları yaşarken gerçekten mutlu, sinirlendiğim şey komple bu adaletsizlik. neyse ben gideyim de bunlara paket göndermekten stajyerine para vermeyi düşünemeyen şirketle gün bazında para veren ama çalışma şartlarıyla ağzına sıçan diğer şirket arasında bir seçim yapayım cv'm dolsun da mezun olunca iş bulabileyim diye...

12 ocak 17:16

93. Youtube sen nasıl bi dünyasın ki bizim yıllar içinde bile gidip göremeyecegimiz yerleri bu kız sadece 1 senede görüyor.

12 ocak 14:43


92. hayatı yaşıyordu.

12 ocak 09:16

91. son videosu mükemmel olan, vay anasını ne hayat yaşıyo 21 yaşında kız be dedirten ve hayatsızlığımı bir kez daha yüzüme çarpan vlogger. bence bi izleyin ya (gizlinot: :( )

11 ocak 23:15

90. ne alakaysa idil tatari izlerken yanda youtube da bir videosuna denk geldim, hangisi bilmiyorum. yemek yapiyor bu hanim kizimiz. tavuklu falan birseyler. tavuklari tahta da kesiyor, olabilir, belki emiciligi olmayan bir tahtadir. neyse, sonra o cig tavuklari kesitigi tahta da sebzeleri kesiyor salata yapiyor. okuyan varsa, lutfen boyle birsey yapmayin. tavuktan bakteriler gecer sebzelere, sonra allah kosurusun bunun yolu salmonella'ya kadar gider. polina kizimiz, okuyorsan biraz arastir, ogren.

18 aralık 2017 14:42