girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (176)
  • medya (8)

176. Bi şeyler istiyorum ama asla bunun için çaba sarf etmiycem kendi kendine olsun :) ayrıca hiçbir farklı özelliğim yok annemin yabancı olması dışında.

bugün 12:23

175. Çok merak ettiğim bir şey var annesi babasının soyadını kullanıyor yani gündüzoğlu. polinanın soyadının farklı olmasını anlayamadım annesinin soyadını kullanıyor desem kadın kendi soyadını kullanmıyor. Evet hayatsızım

dün 20:30

174. o bakışın seksi değil aşırı komik ve saçma olduğunu biri bu kıza söylesin artık, hiç mi arkadaşı yok onu uyaracak.yazılanların da hepsine katılıyorum, bu kız daha bu kafayla çok 73 alır oturur aşağı.

18 ağustos 16:17


173. Allah var güzel kız fakat gözlerini kısa kısa bayık bakışlar atarak seksi olma çabası artık gülünç oldu. 

17 ağustos 19:08

172. ya süslüler kızın çok üstüne gidiyorsunuz. kendisi biraz şey galiba.

new yorkta kalıp kursa gidip de toefldan 73 almış bir insan en nihayetinde.

16 ağustos 20:00

171. Bu kizcagiz da ne kadar beceriksizmis, yabanci kontenjanindan kapagi attigi devlet universitesindeki bolumu becerememis yarim birakmis, sevgili kontenjanindan kapagi atmaya calistigi amerika'da toefl sinavini becerememis, kos kos geri donuyormus, demek ki yuksek ogrenim sana gore degil polina chursanova, zora gelemeyen, oldukca zayif karakterli bir tipsin belli ki, bombos videolar cekmeye devam. Duygu'ya kiziyoruz ediyoruz okulu birakti diye ama kiz yetenegini (makyaj) ve zamanini cok iyi degerlendirdi, birkac senede zirveye cikti ve aklini kullanarak orada kalmayi becerdi, kazandiklarini da akillica yatirima cevirdi, yani basarili bir insan. Bu kizcagiz ise tam tersi, basari icin gereken akla, sabra ve dayanikliliga sahip degil, armut pis agzima dus modeline ve tembellige cok alismis, dolayisiyla kendini hic ama hic egitememis. Bir de 500 bine yakin takipcisi var, ornek almasalar bari.

16 ağustos 10:44 16 ağustos 13:34

170. kendisine gökçe (gizlinot: gökçeslife) ile arkadaş olmasını öneriyorum. malum gökçe de amerikada 2 yıl kalıp biraz ingilizcem vardı dediği ingilizcesini a2 seviyesine getirmişti. sonradan uyum sağlayamadığını anlayınca ay amerika çok soğuk üşüyorum hava beni yoruyor deyip dönüş yapmıştı. polinada aynı taktiği uygulayabilir , gökçe ile güzel bir dostluk kurabilir.

15 ağustos 01:37


169. Tek vazifesi gündüz okulda gördüklerini tekrar edip, 2 yabancı arkadaş edinip Toefla çalışmak olan ama onun yerine sevgilisi ile o coffeshop benim bu cheesecake'ci senin diye gezip, upper east side'ın her köşesinde 38583919 adet foto çektirdiğinden toefl'u geçemeyen youtuber. Ne güzel new yorkda üni.ye kapak atacaktı olmadi. Artik film rulondaki 8000 fotolardan bazıları ile tbt yaparsın canım dedirtti. Bu yeni nesilde kendini asla sıkma kasmanın olmamasını anlamiyorum. You had one job only!

12 ağustos 22:25

168. Açıkçası ben bu kızın giyimini seviyorum ama kanken aldığı için sevinip video çeken kızdan -ki yanılmıyorsam amerika postamdan aldı- balenciaga nasıl terfi etti şaşırıyorum.

10 ağustos 15:04

167. İki hayvanlara yardım storysi paylaşıp sözlükteki çoğu insanın desteklediği insana oy verdiğini belli etse hakkında söylenenler unutulacak, olumlu girdilerin eksisi dramatik şekilde düşecek bir başka youtube/instagram kişisi. Kadın düşmanları unutuldu polina’nın seksi bakmaya çalışması, kendini doğma büyüme brooklynli sanması mı unutulmayacak.

10 ağustos 12:54