girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (247)
  • medya (12)

247. Markası tutmamış olsa ki (çok şaşırdık) instagrama reklam vermiş. Günde bir iki kez çıkıyor karşıma

dün 18:05

246. "O günkü özgüvenim saçımın nasıl göründüğüyle doğru orantılı. Eğer saçlarımı hafif ve güzel hissediyorsam genellikle başka bir aksesuara bile ihtiyaç hissetmiyorum. " (link: https://www.instagram.com/p/Bn896z6ndXU/?hl=en&taken-by=polchursanova diye başlayan) bir yazı yazmış son instagram postuna.

kanserle mücadele eden takipçilerini hiç mi düşünmüyor? bence ünlü isimler biraz daha dikkatli olmalı. reklamınızı yapın ama insanları üzmeye hakkınız yok. özellikle de yaş grubu gençlerden oluşanlar dikkat etmeliler. ama nerdee?

dün 14:15

245. Tam bir instagramer. Kurguladığı hayatı yaşadığını göstermeye çalışangillerden. 

19 eylül 13:13


244. Daha iyisi yapılana kadar susuyoruz dediği ürünleri berrak markası adı altında 1996 yılından beri babama fanila diye alıyoruz, hem de 6 lısı tek bir polina fanila dan daha ucuz.

18 eylül 20:58

243. kendisi özentilikte ve yetiştirilememişlikte son noktadır. "Daha iyisini yapana kadar ağzımızı açmıyormuşuz". Görsellere (link: https://www.suslusozluk.com/polina-chursanova?i=45097 ekledim). Unutma insanlarını beğenmediğin bu ülkede vergisini ödemeden, izinsiz, kaçak çalışan rusların gideceği tek bir yer vardır. Üç kelime, sonu hastanesi ile bitiyor... Sen anladın.

ilgili medya:
1
18 eylül 20:44 18 eylül 20:52

242. kendisini ispatlamış bir moda tasarımcısı olsa 99.99 tl fiyatı biç t-shirtlerine anlarım. ama yeni yetme Üfürükten Teyyare bir markanın bir anda 99.99 liraya penye çıkartmasına anlam veremiyorum. kardeşim, victoria beckham bile penyesini 150 dolara satıyor ( herkesin kendi kuruna göre kıyaslarsak). o penyeleri ancak 8-10 liradan satışa sunması gerekiyordu. kurnazlık resmen.

17 eylül 16:55

241. bu kadar entry den sonra kesin indirim falan yapar asjghasjf

17 eylül 16:49


240. duman'ın bir şarkısı vardı, bu kızı izleyince konuşmalarını filan, aklımda otomatik olarak şu dizeler dönüyor; "iyisin hoşsun bir yokuşsun, harbiden baya bi boşsun, şarkıya türküye lanet olsun...". işte öyle de bir youtuber, iddiali bir tişört markası hedesi, rus gibi ama değil gibi, gerçek bir new yorker, brooklyn insanı, upper east side sevdalısı.

17 eylül 00:01

239. Şimdi merakımdan sitesine girdim. Biz kimiz kısmında saçma sapan bir sürü şey yazmış ama asla kim olduklarından vs bahsetmemiş? Herkesin kendisini tanıdığını düşünüyor zaar, yazık egoya bak.

16 eylül 10:38

238. Youtube da çok takılmasam da sosyal medyayı sık kullanan biriyim ve buna rağmen bu kızımızı ilk kez süslü sözlük’ten öğrendim. Çevremde de bilen pek kimse yok sanırım yani bir danla ve ya duygu kadar popüler birisi olduğunu sanmıyorum. Bu kadar konuşulmasına da anlam veremiyorum. 16-17 yaşlarındaki genç kızlara benzeyen bir fiziği var kıvrımsız, düz. Giydiklerini beğenmedim yüzü de güzel değil. Demin youtube da bir videosunu izleyeyim dedim makyajını da beğenmedim genel olarak vlog çekiyor sanırım. Ben kendisinin ne yaptığını anlayamadım. Bu insanlar nasıl böyle popüler olup reklamlardan vs. Para kazanıyor gerçekten anlayamıyorum. Bir de 100 tl’ye tişört satıyormuş okulda dirsek çürüttüğüm yıllara acıyorum bazen.

 (bkz: Stop making stupid people famous)

16 eylül 10:23