girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (135)
  • medya (4)

135. 1 kişiden bile eleştiri alınca bunu çok büyük bir olay haline getirip paylaşan birisi.

takdir edilmek konusunda sorunları olduğunu düşünüyorum. zira herkesin onu taktir etme zorunluluğu olduğunu zannediyor. blog editlemesini beğeniyordum ama böyle triplere girdiği için takipten çıktım

bugün 01:50 bugün 01:51

134. vloglarının, işi kıvıramamasının, toyluğunun eleştirilmesini anlıyorum, ancak ağzının, güzelliğinin, ayaklarının (gizlinot: sebebi neydi ki) eleştirilip boklanmasını asla anlamıyorum. bu kız model ya da manken değil, makyaj ya da guzellik vloggeri degil. neden sürekli insanları dış görünüşleriyle küstürmeye çalışıp başarılı olunca da vah sosyal medya, ay sosyal linç, oy anonimlik diye boku atacak yer arıyorsunuz merak içindeyim.

görüşlerini özgürce dile getirdiği, kadınlara uygulanan baskıya tepki gösterebildiği için sevdiğim vloggerdır. zira bunlar benim neznimde bir insanı sevebilmek için kamerayı doğru tutmasından çok daha önemli şeyler.

dün 17:12

133. Polina' nın bir günü:

*Sabah saç baş dağınık video açış.

*Blenderdan böğürtlen, nane, yoğurt vs. Çekme.

*Baygın bakışlarla kameraya birşeyler geveleme.

*Bağcık bağlama, merdivenlerden iniş.

*Yüze güneş vuran bir iki yerde baygın bakışlı poz. (seksi olduğunu sanıyor)

*Bir marketten alışveriş.

*Valiz fermuarı kapama.

*Yorgun, baygın bakış part.2.

*Kameraya birşeyler söylemeye çalışarak veda etme.

*avuç içi ile video kapama.

Sıkıcısın polina.

11 temmuz 23:48


132. teşhirci biri 

11 temmuz 19:16

131. Dün canım sıkılınca son bir iki vlogunu izledim. Özensizce çekilmiş kaç günü içerdiği belli olmayan birkaç klip (gizlinot: ki çoğu kahve, keremin arkadan görünüşü ve donmuş meyve içeriyor) arkaya bir müzikle bir araya getirilmiş. Anladığım kadarıyla videolar belli bir sıklıkla da atılmıyor. E napıyor bu kız youtube’da ben anlamıyorum

11 temmuz 12:34

130. biri bu kıza artık "fotoğraflarda gözlerini kısınca sexy görünmüyosun" desin lütfen.

11 temmuz 10:59

129. bana verdiği tavsiyeler nedense 3-5 yaş kitaplarında yazan hikaye konularına benzettiğim, anlamsız vloglarıyla kısır döngüye girmiş youtuber(?)

10 temmuz 18:59


128. İlk videoları ile son videolarını kıyasladığınızda, azımsanmayacak derecede değişim geçirdiğini kolaylıkla görebileceğiniz youtuber.

“Niye değişti? Yerinde saysaydı” filan demiyorum tabi ki. Değişim hepimiz için kaçınılmaz. Değişimden kastım, maddiyata verdiği önemin artışıyla ilgili aslında. Başlığında lüks marka adlarını kocaman kocaman yazdığı son alışveriş videosu da bunun en somut örneği. Elbette kendi paranı kazanmak, ihtiyacın olanı veya ihtiyacın olmasa bile sırf çok beğendin diye bir şeyi kendi kazandığın parayla satın alabilmek çok büyük bir haz. Bu hazzı yaşamayan da yoktur eminim. Ama bu hazza kendini çok kaptırmamak gerek. Yoksa hep daha fazlası, daha pahalısı, daha lüksü derken derken bir bakmışsınız hayatınız bir “yetinememe” girdabına dönüşmüş.

Velhasılıkelam; kendisi bu mevzunun farkında mıdır değil midir bilmiyorum; ama iki yıl önce, satın aldığı marka kıyafetlerle/çantalarla video başlıklarını güçlendirme kaygısı gütmeksizin, sırf bu işi çok sevdiğini izleyicilere de aktarabildiği videolarındaki samimiyeti kaybetti.

27 haziran 19:29

127. Bu kız hakkında Anlamadığım tek şey rus genlerinin ekmeğini nasıl yediği.

Bundan çok daha güzel türk kızlarımız var misal. Şuan benim gözümde türk güzellik ortalamasında bir insan. Boy desen klasik türk kadını boyu. Yüz desen dediğim gibi çok daha güzelleri var. Kültür birikimi desen çok güzel bir okulu bırakıp youtube'u iş olarak benimseyebilecek düzeyde. Kimsenin fiziki görünümünü küçümsemek haddim değil fakat bu kadar göz önünde bulunan bir insan saygı çerçevesinde eleştirileri de göze almıştır diyor ve kendisini geniş alınlı ve büyük ağızlı fakat güzel saçlı amma velakin boş işler müdürü olarak tanımlıyorum.(gizlinot: swh)

24 haziran 05:23 24 haziran 05:25

126. birkaç gün önce takipten çıktım. artık vasıfsız kişilere prim vermemeye gayret ediyorum. arkadaşlar onlar bizm sayemizde para kazanıyorlar farkındaysanız ve kalkıp chanel gösterişi yapan bir kızı izlemek istemiyorum artık. polina sadece bir dönem bana sevimli ve yetenekli gelmişti ama artık ne video izleyecek hevesim ne fotoğrafarını göresim kaldı.

fotoğrad açısı açısı diyor ama net olarak fotoğraflara boy uzatma (facetune vs) uyguladığını düşünüyorum.

zaten tanıyanlardan biri ellerine ve boyuna çok takık olduğunu söylemiş. Bilemiyorum ama inanılmaz iticileşti gözümde. kendini toparlarsa ilgimi çekebilir.

ama sevgilisinden aldığı güçle ben harikayım benim yaptığım her şey doğru modunda geziyor. sen de o takipçilerine çok güvenme.

ve bizim bir aylık maaşımızı verdiğimiz şeylerin bu gibi insanlara hazır şekilde sunulması benim markalara olan algımı değiştiriyor. kimse kusura bakmasın hakettiklerini düşünmüyorum.

23 haziran 22:08