girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (278)
  • medya (17)

278. halloween reklamı, pardon makyajı adı altında ana okulu seviyesinde bir kedi bıyığı ve burnu yapmış rus. azalarak değil direk bitenlerden.

dün 00:00

277. Yeryüzüne düşen son vibes tanesi

14 ekim 03:52

276. Görmemis bir youtuber.

13 ekim 22:58


275. Almayacağız senin uyduruktan tişörtlerini yeter... İnsanları enayi yerine mi koyuyor anlamadım kim napsın onları ya basit bi youtuberın çok özgün bi fikri dümdüz tişörtler vay be...hemen 100 lira vermeliyim

..

13 ekim 00:05

274. kendini geliştirebilen insanları hep sevmiş ve takdir etmişimdir. keza bu kız da öyle. vloglarına denk geldikçe izliyorum. renkli kişiliği sayesinde izlettiriyor, samimi buluyorum. ancak sözlükte hater kitlesinin hedefi olmuş. şöyle bir baktım da ig postlarına kadar laf etmişler lol. yani bu postları paylaşan polina değil de amerikalı yabancı x kişisi paylaşsaydı, buradaki haterlar ayıla bayıla likelardı. (hadi ama gerçekçi olalım?). ayrıca çıkardığı tişört hakkında en az 3 paragraf yazanlar olmuş lol. bütçene uygun değil okey, almazsın olur biter nedir bu yani? elinde olsa kitap çıkarıcak o derece haha.    

 edit: sonra turkiye neden gelişmiyor :D cevabı gayet ortada :d

12 ekim 18:03 ed.13 ekim 14:33

273. youtube genelinde sadece vlog videolarini izliyorum. Kendisinin de sadece vlog videolarini izledim. Yalan soylemeyecegim editleri bence cok iyi yapiyor. Ama her videoda sevgilisinin bikkinligini gormeniz cok olasi. Bir videosu var mesela. Kar firtinasi oluyor. Erkek arkadasi “arabayi cikaramayabiliz. Cabuk ol.” Diyor. Polina da diyor ki “ev turu yapacaktim” :D resmen adam sok olur boyle bir seye. Hatta daha komigi kar firtinasinda bile elinde kamerayi birakmadan yurumesi. 

Akil kari degil ya bunlar ahahahaha

Tanim:clickbait seven youtuber

12 ekim 14:54

272. muhteşem tasarımlı (link: https://www.instagram.com/p/BoRsU1OjJuX/?hl=en&taken-by=thevibesnyc vibess) not defterlerinin altın kısımları bile aynı, deseni farklı olan modelini kırtasiyeden bugün 5 liraya aldım. medyaya ekleyeceğim.

muhteşem tasarımlı toefl 73 ama vibes yha new york not defterler 34,90 lira. çünkü dolar kuru. evet.

ilgili medya:
1
12 ekim 09:35


271. bir tutam marka takıntısı, bir tutam sonradan görmelik, biraz da vizyonsuzluktan ibaret youtuber. o kadar gezdiği halde vloglarının tek konusunun kafelerde yediği umrumuzda olmayan sandviçler filan olması rezaleti.

11 ekim 23:25

270. Vloglarından birine denk geldiğimde ekrana gözü takılan ve rusça bilen eşimin soyadının okunuşu hakkında beni aydınlattığı youtuber, okunuşu "hursanova" imiş. Erkek hali chursan (okunuş hursan) olan soyadından dolayı da ukraynalı mı ki bu diye sordu ben de anne rus ama ukrayna tarafindan mi o kadarini bilemiyorum dedim. evet, gereksiz bilgilerde bugünü de verdikten sonra girdimi sonlandiriyorum süslüler, başlık akışını bozduysam affola.

11 ekim 18:34 11 ekim 18:50

269. new york'a gidince yine türlü türlü cafelerde pozlar verilmeye başlanmış. sevgilisinden çok NY'yi seviyomuşcasına bir imaj çiziyor. şu kıza allah rızası için bi green card.

11 ekim 13:40