girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (172)
  • medya (7)

172. ya süslüler kızın çok üstüne gidiyorsunuz. kendisi biraz şey galiba.

new yorkta kalıp kursa gidip de toefldan 73 almış bir insan en nihayetinde.

dün 20:00

171. Bu kizcagiz da ne kadar beceriksizmis, yabanci kontenjanindan kapagi attigi devlet universitesindeki bolumu becerememis yarim birakmis, sevgili kontenjanindan kapagi atmaya calistigi amerika'da toefl sinavini becerememis, kos kos geri donuyormus, demek ki yuksek ogrenim sana gore degil polina chursanova, zora gelemeyen, oldukca zayif karakterli bir tipsin belli ki, bombos videolar cekmeye devam. Duygu'ya kiziyoruz ediyoruz okulu birakti diye ama kiz yetenegini (makyaj) ve zamanini cok iyi degerlendirdi, birkac senede zirveye cikti ve aklini kullanarak orada kalmayi becerdi, kazandiklarini da akillica yatirima cevirdi, yani basarili bir insan. Bu kizcagiz ise tam tersi, basari icin gereken akla, sabra ve dayanikliliga sahip degil, armut pis agzima dus modeline ve tembellige cok alismis, dolayisiyla kendini hic ama hic egitememis. Bir de 500 bine yakin takipcisi var, ornek almasalar bari.

dün 10:44 dün 13:34

170. kendisine gökçe (gizlinot: gökçeslife) ile arkadaş olmasını öneriyorum. malum gökçe de amerikada 2 yıl kalıp biraz ingilizcem vardı dediği ingilizcesini a2 seviyesine getirmişti. sonradan uyum sağlayamadığını anlayınca ay amerika çok soğuk üşüyorum hava beni yoruyor deyip dönüş yapmıştı. polinada aynı taktiği uygulayabilir , gökçe ile güzel bir dostluk kurabilir.

15 ağustos 01:37


169. Tek vazifesi gündüz okulda gördüklerini tekrar edip, 2 yabancı arkadaş edinip Toefla çalışmak olan ama onun yerine sevgilisi ile o coffeshop benim bu cheesecake'ci senin diye gezip, upper east side'ın her köşesinde 38583919 adet foto çektirdiğinden toefl'u geçemeyen youtuber. Ne güzel new yorkda üni.ye kapak atacaktı olmadi. Artik film rulondaki 8000 fotolardan bazıları ile tbt yaparsın canım dedirtti. Bu yeni nesilde kendini asla sıkma kasmanın olmamasını anlamiyorum. You had one job only!

12 ağustos 22:25

168. Açıkçası ben bu kızın giyimini seviyorum ama kanken aldığı için sevinip video çeken kızdan -ki yanılmıyorsam amerika postamdan aldı- balenciaga nasıl terfi etti şaşırıyorum.

10 ağustos 15:04

167. İki hayvanlara yardım storysi paylaşıp sözlükteki çoğu insanın desteklediği insana oy verdiğini belli etse hakkında söylenenler unutulacak, olumlu girdilerin eksisi dramatik şekilde düşecek bir başka youtube/instagram kişisi. Kadın düşmanları unutuldu polina’nın seksi bakmaya çalışması, kendini doğma büyüme brooklynli sanması mı unutulmayacak.

10 ağustos 12:54

166. İstediği kadar new yorkta yaşasın manitasının peşinden ayrılmadıkça yabancı arkadaşlar edinmedikçe daha çok 73 alır. Dilini geliştirmek için yurtdışına çıkan biri o süre zarfında özellikle türklerle takılmaz, türkçe konuşmaz

9 ağustos 22:42


165. Yalnız new york’ta yaşayıp toefl’dan 73 alabilmek de büyük başarıymış gerçekten. Yüzü varsa daha instagram caption’larına afilli ingilizce sözler yazmaz.

9 ağustos 22:20

164. Olmak istediği gibi görünmeye çalışmak yerine olduğu gibi görünse çok daha samimi olacak influencerımsı.Kendisinin kameraya attığı o seksili pozu oldukça komik buluyorum ve ister istemez kahkaha atıyorum her gördüğümde.

Gerçekten sanki doğduğundan beri hiç manhattan dan çıkmamış halleri bir insanın bulunduğu yeri hazmetmesinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlatıyor bana. Ayrıca son yüklediği videoda 4-4.10 arası da dediğim şeye çok iyi bir örnek bence. Kerem soon as possible satmayı düşünüyormuş arabasını. Ne güzel ;)

9 ağustos 21:21

163. Ne bu nefret ya? Bırakın insanlar hayatlarını yaşasın bi salın insanları. Sizene kaşından ağzından yüzünden, ne zaman bu kız çok güzel olduğunu iddia etti ki? Ortalama altıymış üstüymüş bence bunu tartışmak kimsenin haddine değil, size zorunlu hizmet mi veriyor? hayır . Zorla kendini mi izletiyor? hayır. Peki sizin bu alıp veremediğiniz ne? Burda bağıra çağıra kimseyi dış görünüşüyle yargılamamak gerektiğini herkes savunmuyor mu? Herkes aynı düşüncede değil mi? (sözde). E noldu da kızın sürati bacakları size bu kadar nefret doldurdu? Herkes bi kendine baksın ya, negatif enerjilerinizi bi insanlara geçirmeyin bir şeylere güzel bakmayı öğrenin artık . Sömürmeyin insanların hayattan beklentisini, sevincini. Size ne sevgilisiyle ilişkisinden o kendi bileceği iş, siz sanal dünyada neyseniz gerçekte de o musunuz? Bilmediğiniz şeyler hakkında atıp tutmayı o kadar seviyorsunuz ki.

Edit: hadi göreyim nefret dolu eksileri bebitolar hücuuum

9 ağustos 21:17 9 ağustos 23:36