sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (298)
 • medya (19)

298. beni youtube'tan bu kadar para kazanmasından çok youtubedan ''haketmeden'' bu kadar para kazanması rahatsız ediyor. ilk çok izlenen videosundaki thumnbaili (annesiyle dudak dudağa) her şeyi açıklıyor. ''sanırım zengin oldum, beni neden ağlatıyosunuz, babam eve gelmeyebilirsin dedi??,amfiden nasıl atıldım,bir günde bir milyon abone olmak'' vs vs bunlar bu kızın başlıkları ve bir tıklıyorsunuz konuyla hiç alakası olmayan şeyler. bol ağır çekim, savrulan sarı saçlar, öne çıkarılan dudak, bayık bakışlar bir tutamda empire state alın size polina vlogu. üniversite kazanmışsın ne kadar güzel, anlatsan o süreci gerçek anlamda '' ilham versen'' takipçilerine. ama böylesi daha cool tabi. pasaportunu kaybeden, uçağını kaçıran vb haraketlerle tatlı,sakar kız rolleri daha çok prim yapar ülkemizde.

bugün 00:40

297. Burada emek yarışı yapmayacağım. Ben de sabah 9 akşam en iyi 7 çalışan özel sektör çalışanıyım. Özel sektördeki maaş, mobbing,  çalışma saatlerinin ve yoğunluğunun zorluğunu çekiyorum. Hedeflerim var onlar için çalışıp didiniyorum. Önce şunu söyleyeyim reklamcıyım ve influencerla sık sık çalışıp, bütçelerini öğrenip tanıma fırsatı yakalıyorum. Piyasada gördüğünüzün çoğu gerçekten saç maşasından Kuaförüne evine gelen suya kadar para vermiyor. Ben saç maşası alacağım zaman çok afedersiniz eşşek gibi düşünüyorum. Fiyat performansı nasıl, şimdi buna bu parayı verirsem ay sonuna sıkıntı yaşar mıyım, alsam kaç sene kullanırım. Neyse, değinmek istediğim noktaya geliyorum. Birilerinin hayalini yaşıyor olması bana dokunmuyor sadece birilerinin hayallerine bu kadar kolay ulaşabilmesi dokunuyor. Polina’ya bakıyorum risk aldı okulunu bıraktı çünkü mutsuzdu, New york’da yaşamak istedi çünkü orda mutlu olacağını düşündü. Bunlar büyük riskler arkadaşlar, çoğumuzun göze alamayacağı riskler. Girdilere bakıyorum, “nasılsa okuyamayacak merak etmeyin” diyor. Gerçekten içinizi böyle mi rahatlatıyosunuz? Böyle motive oluyorsanız allah kolaylık versin bu ruh haliyle yaşanmaz. Ben en azından Polina’da azim görüyorum onu takdir ediyorum. Diğerleri gibi beleşci de değil, cidden değil. İki tane gelecek maskara için saçma sapan şeyler yapmıyor. İçeriklerinin kalitesi ve doluluğu tartışılır ama kış geldiği için instagram fotoğrafları baya düzeldi djdjsj. Şuh tavırları asla yakıştırmıyorum. Tatli sempatik bir kız, diğerleri gibi kasmasına gerek yok. Neyse efendim, umarım kimsenin imkanlarında gözümüz kalmadan yaşayabiliriz.

dün 16:04

296. Eksilenme Show başlasın ahshjs bakın çok emin olarak söylüyorum ki en iyi vlog çeken kişidir kendisi Türkler arasında. Gerçi erkekleri pek izlemiyorum kadın kısmından bahsedeyim. Sanatsal içerikler hep ilgilimi çekmiştir, pol sanatla ilgili çelmiyor tabii ama çekim açıları sanatsal. Dünyada çok daha iyileri vardır elbet ama Türkiye’de pol bu konuda oldukça iyi. Diğer bir konu da biri şanslı falan demişti bence şanstan öte bu kızda aura var o da özgüvenden kaynaklı. Çok güzel olmamasına rağmen yanına kim gelirse gelsin parlıyor. En son simlanın videosunda iZlemiştim 4 lü cafeye oturmuşlardı ve en ışıldayan poldü.Yeni hayatına gelirsek hem onun ve hem de benim adıma sevindim çünkü newyork  hayalim olan bir şehir ama gidemiyorum bilin bakalım neden ajsjs neysee sokaklarını izlemek bile keyif veriyor o yüzden orada kalmasına sevindim. Başka başkaa heh video işinde iyi olduğu için keşke bu alanda bir okul okusaydı, üzerime Göktaşı atmayın ama yönetmenlik yakıştırırdım kendisine :d pol fangirl değilim sinir eden tarafları da var fakat bu girdimde olunmu taraflarını paylaşmak istedim. Sevgiler ve başarılar pol. Biraz daha sorumluluk sahibi ol, saçların da çok güzel 

14 aralık 03:35 14 aralık 13:31


295. Ocakta türkiye'ye gelecekmiş. Vizesini de turistten öğrenciye değiştirmesi gerekiyormuş. Hepimiz aynı şeyi düşünüyoruz değil mi? Türkiye uçağına geç kalacak ama son anda yetişecek. Vizesini son gün değiştirmek için çırpınacak ve eksik evrak vs. Yüzünden bazı "şanssızlıklar" yaşayacak. En sonunda bu zorlu işleri başardığı için gururlanacak. Canım ya.

13 aralık 16:44

294. Az önce fit kabulu aldığı videosunu izledim. Ben kabul alsam bile ücreti ödeyemeceğimden gidemem :( “Çok uğraştım” dediği şey de deadline’a yetişmeye çalışmak :( Gerçekten sabah sabah sinirlerim bozuldu, dünyanın adaletsizliğine ve şanssızlığıma sövüyorum şu an.

13 aralık 11:17

293. açıkcası kanalını açtığı ilk zamanlar videoları ilgimi çekmiyordu hatta polina bana hitap eden bir youtuber değil. ama son zamanlardaki amerika vloglarını ilgiyle izliyorum, bu yalnızca benim yurtdışında yaşayan youtuberların vloglarını sevmemden kaynaklı :(

Tanım: yalnızca izleyip anlık vakit harcayacağınız öneri/öğreti tarzı değil ama görsel açıdan güzel videolar çeken bir youtuber.

12 aralık 16:44

292. 120k takipçili bir instamom tanıyorum, instagram reklamları için post başına 2 bin alıyorum demişti. pol de ise 436 k takipçi var instasında, e bi de youtubeda da reklam yapsa, reklam başına 7-10 bin alsa (120k 2 bin ise 436k da 7,2 bin tl), ayda 10? reklam yapsa, e bi de maliyeti 5 tl ama satışı 100 tl tişörtleri defterleri de var kızın....ohoo zenginin malı züğürdün çenesini yoruyor valla

9 aralık 20:19


291. youtube gelirini merak ettiğim youtuber, dönemi 50 bin liradan fazla olan bir okula yetiyorsa eğer yarın başlıyorum bavul toplarken video çekmeye, swh. şaka bir yana evet tonlarca işbirliği yapıyorlar ama bu kız diğer influencerların içinde öyle çok bilindik bir isim bile değilken hayatı bu noktada şekilleniyorsa daha bilindikleri dudak uçuklatacak miktarlar kazanıyorlar herhalde.

eğitimine devam etmesine de kendisi adına sevindim fakat çok zor olmasıyla övündüğü okula gitmek paranız varsa ve toefl sonucunuz yeterliyse türkiyede üniversite kazanmaktan çok daha kolay. sevinmesini anlarım büyük ihtimalle ben de sevinçten delirirdim ama çok zordu çok uğraştım falan da demesin bi zahmet. iki belgeyi bir araya getirmekte iki "deadline" a yetişmeye çalışmakta zorlanan insanların yaşadıkları hayatlara bak, ya sabır valla.

9 aralık 19:42

290. Son new york bükücü ,en vibeslı , asla 4 duvar arasında kalmamış , en rus ,kalbi temiz youtuber

9 aralık 18:41

289. Beton aşığı youtuber.

ilgili medya:
1
9 aralık 11:22