girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (279)
  • medya (17)

279. Yaptığı cadılar günü makyajı ile gece gece güldürmüş youtuber. Banu Berberoğlu tarzı siyah göz makyajı yapıp burnun ucunu da siyaha boyamış 3 tel de kedi bıyığı çizmiş al sana halloween make-up. İnsan şu (link: https://youtu.be/dY9nitd5Q3o link) videolar varken utanır da yüklemez ya. 

1 saat önce

278. New York'te yaşayan sevgiliyi bularak turnayı gözünden vurmuş kişidir.

20 ekim 02:37

277. videolarda çoğunlukla bir şeyler anlatmak isteyen fakat kelime dağarcığı buna müsade etmeyen youtuber :( genellikle konuşmalarına birbirinden kopuk aralarında 5-6 saniye duraklanan kelimelerle başlayıp toparlayamayınca yani bilmiyoruuuum işte anlıosunuz beni gibi fix kurtarıcı bitirişini yapıp konuyu sonlandırır.

19 ekim 14:28


276. halloween reklamı, pardon makyajı adı altında ana okulu seviyesinde bir kedi bıyığı ve burnu yapmış rus. azalarak değil direk bitenlerden.

16 ekim 00:00

275. Yeryüzüne düşen son vibes tanesi

14 ekim 03:52

274. Görmemis bir youtuber.

13 ekim 22:58

273. Almayacağız senin uyduruktan tişörtlerini yeter... İnsanları enayi yerine mi koyuyor anlamadım kim napsın onları ya basit bi youtuberın çok özgün bi fikri dümdüz tişörtler vay be...hemen 100 lira vermeliyim

..

13 ekim 00:05


272. kendini geliştirebilen insanları hep sevmiş ve takdir etmişimdir. keza bu kız da öyle. vloglarına denk geldikçe izliyorum. renkli kişiliği sayesinde izlettiriyor, samimi buluyorum. ancak sözlükte hater kitlesinin hedefi olmuş. şöyle bir baktım da ig postlarına kadar laf etmişler lol. yani bu postları paylaşan polina değil de amerikalı yabancı x kişisi paylaşsaydı, buradaki haterlar ayıla bayıla likelardı. (hadi ama gerçekçi olalım?). ayrıca çıkardığı tişört hakkında en az 3 paragraf yazanlar olmuş lol. bütçene uygun değil okey, almazsın olur biter nedir bu yani? elinde olsa kitap çıkarıcak o derece haha.    

 edit: sonra turkiye neden gelişmiyor :D cevabı gayet ortada :d

12 ekim 18:03 ed.13 ekim 14:33

271. youtube genelinde sadece vlog videolarini izliyorum. Kendisinin de sadece vlog videolarini izledim. Yalan soylemeyecegim editleri bence cok iyi yapiyor. Ama her videoda sevgilisinin bikkinligini gormeniz cok olasi. Bir videosu var mesela. Kar firtinasi oluyor. Erkek arkadasi “arabayi cikaramayabiliz. Cabuk ol.” Diyor. Polina da diyor ki “ev turu yapacaktim” :D resmen adam sok olur boyle bir seye. Hatta daha komigi kar firtinasinda bile elinde kamerayi birakmadan yurumesi. 

Akil kari degil ya bunlar ahahahaha

Tanim:clickbait seven youtuber

12 ekim 14:54

270. muhteşem tasarımlı (link: https://www.instagram.com/p/BoRsU1OjJuX/?hl=en&taken-by=thevibesnyc vibess) not defterlerinin altın kısımları bile aynı, deseni farklı olan modelini kırtasiyeden bugün 5 liraya aldım. medyaya ekleyeceğim.

muhteşem tasarımlı toefl 73 ama vibes yha new york not defterler 34,90 lira. çünkü dolar kuru. evet.

ilgili medya:
1
12 ekim 09:35