girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (275)
  • medya (17)

275. Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat bölümüne YÖs ile girmiş zamanında. Bunu öyle büyük bir olay geline getiriyor ki son videosunda da sürekli yıldızlı olmak, yıldızlılar, yıldızı bıraktım, yıldızlı günlerim agahsjajjs okulu ve bölümü asla küçümsemiyorum yanlış anlamayın ama puanları ortada ki yös ile girmiş zaten. Neyin başarısından bahsediyorsun acaba? Öyle bir anlatıyor ki üniversiteyi bırakmasını, sanki ünlü bir şirkette ceo olmuşken aniden her şeyi bırakıp ege'de organik tarıma yönelmiş. (gizlinot: Swh)

Youtube'dan yolumu bulunca okulu mokulu salladım de dürüst ol bari. Hayallerim hayallerim evet çok güzel ve vizyonlu hayallerin var new york'ta cafe cafe dolaşıp boy uzatan açılardan fotoğraf çekmek gibi (gizlinot: Kendim de kısayım duyar yapmayalım ).

Biosunda hala ytu yazan youtuber. Eminim yıldız teknik de onu bıraktığın için çok üzgündür.

5 kasım 13:24

274. ilk takip etmeye başladığımda 1000den azdı takipçi sayısı. çok güler yüzlü bir kızdı videolarında. mutlaka makyaj yapar saçını yapar öyle çekerdi. özenliydi. izlerken insanı aşağılayan, gıcık eden bir tavrı yoktu. takipten çıkalı bir beş ay oldu herhalde. bugün baktım da hakikaten çok değişmiş. ünü kaldırabilenlerden değilmiş. her vlogu birbirnin aynısı. hiçbir yaratıcılık yok. abdde ise suratsız ve makyajsız genelde. zorla çekiyor gibi bir tavrı var. yurt dışını bu kadar gezip de bize nasıl gezilir ne yenir gibi şeyleri anlatmayan, yurt dışı vloglarında bile en çok kendini gösteren biri olmuş çıkmış. son videosu "yıldıza geri döndüm"tabiki clickbait. tabiki ziyarete gidiyor. 100tllik tasarım harikası tişörtlerine değinmeyeceğim bile.

hüsran. :(

4 kasım 20:01

273. rus geninin getirdiği özellikleri pek taşımayan rus. ha saç rengi güzel ama ona lafım yok.

1 kasım 13:11


272. Bana çok sonradan görme gelen YouTuber. Mesela duygu özaslan'ı da sonradan görme bulurum biraz ama hakkını vermek lazım üzerine oturuyor bazı şeyler.

Polina'da ise bir şeylerin özentilikle yapıldığı çok belli. Ayrıca bence ne akıllı, ne eğlenceli ne de alımlı bir kız. Tamamen şans eseri bir takım kapılar ona açılmış ve o şansların hiçbirini değerlendiremiyor sadece anlık bir gösterişle tüketiyor hepsini.

Senelerce Türkiye'de yaşadığı halde YÖS'ün ekmeğini yiyerek bir şeyler kazanmış hatta bununla epey bir övünmüştü ama ne oldu youtube'dan biraz para görünce kolay olanı seçti ve hiç mutlu değildim zaten diye kulp uydurdu ve okulu bıraktı. Daha sonra kendisine Amerika kapısını açacak bir sevgili buldu ama bunu dahi değerlendiremiyor. Bunu da toefl'dan aldığı notta çıkarıyorum. Amerika'yı sadece kafede gözünü kısarak seksi poz vermek zannediyor. İngilizcesini ise yalnızca instagramda fotoğraflarına ingilizce sözler yazacak kadar geliştirmeyi yeterli buluyor.

Demem o ki benim gözümde bomboş bir insandır. Hayatı da tıpkı sims oyunu gibi. Sabah kalk eline kamerayı al, filtre kahve iç, kameraya anlamsız bakışlar at, koşu yap, bir iki çok mutluymuş gibi dön ve kapanış.

31 ekim 20:14 1 kasım 08:01

271. bence çok tatlı, çok doğal, kendine ait tarzı olan youtuber. 2016 yılından beri vlogları aynı modda devam etmekte, hayatı ne kadar değişirse değişsin (iyi ya da kötü) bunu pozitif bir yöntem ile aktarıyor. video editleri yaşına göre çok iyi, özellikle kapanışı... ayrıca diğer tüm youtuberların bu kızın stilini taklit ettiğini düşünüyorum. genel olarak utandığım şey insanların izledikleri videolara doğuştan gelen (given) fiziksel özellikleri ile ilgili hakaret yağdırmaları (polina’nın kaşları ile ilgili yorumlar resmen mobbing boyutunda). youtuberlık insanın kendi hayatını başka insanlara açması ve bunun üzerinden para kazanması olabilir ama biz gerçek hayatta özgür ve hür irademizle başka insanların evine/showroomlarına girdiğimizde ya da onları izlediğimizde, bir şey hoşumuza gitmiyor diye ya da bizim istediğimiz şekilde hareket etmiyor diye hakaret mi ediyoruz, taciz mi ediyoruz? neden bu kadar öfke ve hınç ve ihtiras doluyuz anlamıyorum, hoşlanmadığınız ve aşırı derecede beğenmediğiniz insanları özgür ve hür iradenizle izlememek gibi tercihler yapabilecekken?

31 ekim 18:20 31 ekim 20:50

270. takipçilerini salak yerine koyan bir başka youtuber. tüm yaz boyunca trendyol'un gönderdiği elbiseleri giyip ayna karşısında fotoğraflar atıp takipçilerine "çok çok beğendim, bayılarak giyiyorum, üstümdekini çok sordunuz..." gibi cümlelerle ekranları yukarı kaydırmalarını isteyip bayıldığı ürünleri dolap hesabına koymuş kişi.

herkes giymediği kıyafetlerini satmak elindeki paraya biraz daha ekleyip yenilerini almak isteyebilir bu normaldir. burada anormal olan dünyanın en minnoş insanı pozları kesen polina'nın çok giydiğinden bahsettiği kıyafetlerini kurnazlık yapıp "hiç giyilmedi" diye belirterek satması. zaten o gönderilenleri giymediğini biliyoruz da böyle gözüme sokarak yapmasanız olmaz mı diyor insan. Trendyol'a da kızgındım bu durumdan ve kargo ücretlerinden, gerçi onları ilgilendiren bir durum yok. onlar polina fanları sayesinde aldığı paraya bakar, polina'da bu reklamdan aldığına.

ne bu kızı takip etmeli ne de kargo ücretine düzenleme getiremeyip youtuberlara giymeyeceği kıyafetler dağıtan trendyoldan alış veriş yapmalı.

buyrun linkler de burada:

(link: https://dolap.com/urun/diger-turkuaz-gunluk-elbise-yeni-etiketli-polchursanova-12190035 )

(link: https://dolap.com/urun/diger-haki-kot-ceket-yeni-etiketli-polchursanova-12185917 )

(link: https://dolap.com/urun/diger-desenli-kisa-elbise-yeni-etiketli-polchursanova-12186752 )

(link: https://dolap.com/urun/diger-desenli-gunluk-elbise-yeni-etiketli-polchursanova-12185184 )

29 ekim 17:25

269. Yaptığı cadılar günü makyajı ile gece gece güldürmüş youtuber. Banu Berberoğlu tarzı siyah göz makyajı yapıp burnun ucunu da siyaha boyamış 3 tel de kedi bıyığı çizmiş al sana halloween make-up. İnsan şu (link: https://youtu.be/dY9nitd5Q3o link) videolar varken utanır da yüklemez ya. 

21 ekim 23:14


268. New York'te yaşayan sevgiliyi bularak turnayı gözünden vurmuş kişidir.

20 ekim 02:37

267. videolarda çoğunlukla bir şeyler anlatmak isteyen fakat kelime dağarcığı buna müsade etmeyen youtuber :( genellikle konuşmalarına birbirinden kopuk aralarında 5-6 saniye duraklanan kelimelerle başlayıp toparlayamayınca yani bilmiyoruuuum işte anlıosunuz beni gibi fix kurtarıcı bitirişini yapıp konuyu sonlandırır.

19 ekim 14:28

266. halloween reklamı, pardon makyajı adı altında ana okulu seviyesinde bir kedi bıyığı ve burnu yapmış rus. azalarak değil direk bitenlerden.

16 ekim 00:00