sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (285)
 • medya (19)

285. kesfette instagrami denk gelince girdim de eskiden takip ederdim şimdi epeydir etmiyorum, polina sıkılmadın mı aynı fotoğraflari çekinmekten yaaa iki sene önce de aynı pozlar ayni habersiz duruşlar.tamam seversin fotoğraf cekinmeyi ama pozlarin hep aynı.ya ağzın açık uzaklara bakarken ya bacak boyunu 37364 m yapmaya calisirken, sanki fotograf cekinmek icin yasiyorsun, ben senin arkadasin olsam tahammül edemezdim gerçekten

15 ocak 19:24

284. alışveriş videosunda diyor ki "bir hafta kalacağım için az şey getirmiştim bu nedenle alışveriş yapmam iyi oldu", bir dakika sonra aldığı kazağı gösteriyor diyor ki "buruşmuş iki haftadr poşetin içinde durmaktan". söyleyeceklerim bu kadar.

19 aralık 2018 12:15 ed.19 aralık 2018 18:12

283. Son videolarını hiç izlemedim o yüzden bir açıklama yaptı mı ama o video kapaklarındaki yazı tipi nedir yahu harbiden hiç güzel durmuyor. Photoshopu yeni keşfetmiş gibi görünüyor

19 aralık 2018 10:39

282. bence burayı %100 okuyor. şu son dedikodu başlığında sürekli keremin konuşması eleştirilmişti. son vlogda da kerem, artık vloglarında istediğim gibi konuşabiliyorum, çünkü nasılsa anlamıyorlar. küfür de etsem umurları olmaz. :)

bana bu yaklaşım nedense eğlenceli geldi :)

18 aralık 2018 12:10

281. Ny havaları sıktı artık yeter dedirten, isyan ettiren...

17 aralık 2018 20:20

280. beni youtube'tan bu kadar para kazanmasından çok youtubedan ''haketmeden'' bu kadar para kazanması rahatsız ediyor. ilk çok izlenen videosundaki thumnbaili (annesiyle dudak dudağa) her şeyi açıklıyor. ''sanırım zengin oldum, beni neden ağlatıyosunuz, babam eve gelmeyebilirsin dedi??,amfiden nasıl atıldım,bir günde bir milyon abone olmak'' vs vs bunlar bu kızın başlıkları ve bir tıklıyorsunuz konuyla hiç alakası olmayan şeyler. bol ağır çekim, savrulan sarı saçlar, öne çıkarılan dudak, bayık bakışlar bir tutamda empire state alın size polina vlogu. üniversite kazanmışsın ne kadar güzel, anlatsan o süreci gerçek anlamda '' ilham versen'' takipçilerine. ama böylesi daha cool tabi. pasaportunu kaybeden, uçağını kaçıran vb haraketlerle tatlı,sakar kız rolleri daha çok prim yapar ülkemizde.

16 aralık 2018 00:40

279. Burada emek yarışı yapmayacağım. Ben de sabah 9 akşam en iyi 7 çalışan özel sektör çalışanıyım. Özel sektördeki maaş, mobbing,  çalışma saatlerinin ve yoğunluğunun zorluğunu çekiyorum. Hedeflerim var onlar için çalışıp didiniyorum. Önce şunu söyleyeyim reklamcıyım ve influencerla sık sık çalışıp, bütçelerini öğrenip tanıma fırsatı yakalıyorum. Piyasada gördüğünüzün çoğu gerçekten saç maşasından Kuaförüne evine gelen suya kadar para vermiyor. Ben saç maşası alacağım zaman çok afedersiniz eşşek gibi düşünüyorum. Fiyat performansı nasıl, şimdi buna bu parayı verirsem ay sonuna sıkıntı yaşar mıyım, alsam kaç sene kullanırım. Neyse, değinmek istediğim noktaya geliyorum. Birilerinin hayalini yaşıyor olması bana dokunmuyor sadece birilerinin hayallerine bu kadar kolay ulaşabilmesi dokunuyor. Polina’ya bakıyorum risk aldı okulunu bıraktı çünkü mutsuzdu, New york’da yaşamak istedi çünkü orda mutlu olacağını düşündü. Bunlar büyük riskler arkadaşlar, çoğumuzun göze alamayacağı riskler. Girdilere bakıyorum, “nasılsa okuyamayacak merak etmeyin” diyor. Gerçekten içinizi böyle mi rahatlatıyosunuz? Böyle motive oluyorsanız allah kolaylık versin bu ruh haliyle yaşanmaz. Ben en azından Polina’da azim görüyorum onu takdir ediyorum. Diğerleri gibi beleşci de değil, cidden değil. İki tane gelecek maskara için saçma sapan şeyler yapmıyor. İçeriklerinin kalitesi ve doluluğu tartışılır ama kış geldiği için instagram fotoğrafları baya düzeldi djdjsj. Şuh tavırları asla yakıştırmıyorum. Tatli sempatik bir kız, diğerleri gibi kasmasına gerek yok. Neyse efendim, umarım kimsenin imkanlarında gözümüz kalmadan yaşayabiliriz.

15 aralık 2018 16:04

278. Eksilenme Show başlasın ahshjs bakın çok emin olarak söylüyorum ki en iyi vlog çeken kişidir kendisi Türkler arasında. Gerçi erkekleri pek izlemiyorum kadın kısmından bahsedeyim. Sanatsal içerikler hep ilgilimi çekmiştir, pol sanatla ilgili çelmiyor tabii ama çekim açıları sanatsal. Dünyada çok daha iyileri vardır elbet ama Türkiye’de pol bu konuda oldukça iyi. Diğer bir konu da biri şanslı falan demişti bence şanstan öte bu kızda aura var o da özgüvenden kaynaklı. Çok güzel olmamasına rağmen yanına kim gelirse gelsin parlıyor. En son simlanın videosunda iZlemiştim 4 lü cafeye oturmuşlardı ve en ışıldayan poldü.Yeni hayatına gelirsek hem onun ve hem de benim adıma sevindim çünkü newyork  hayalim olan bir şehir ama gidemiyorum bilin bakalım neden ajsjs neysee sokaklarını izlemek bile keyif veriyor o yüzden orada kalmasına sevindim. Başka başkaa heh video işinde iyi olduğu için keşke bu alanda bir okul okusaydı, üzerime Göktaşı atmayın ama yönetmenlik yakıştırırdım kendisine :d pol fangirl değilim sinir eden tarafları da var fakat bu girdimde olunmu taraflarını paylaşmak istedim. Sevgiler ve başarılar pol. Biraz daha sorumluluk sahibi ol, saçların da çok güzel 

14 aralık 2018 03:35 14 aralık 2018 13:31

277. Ocakta türkiye'ye gelecekmiş. Vizesini de turistten öğrenciye değiştirmesi gerekiyormuş. Hepimiz aynı şeyi düşünüyoruz değil mi? Türkiye uçağına geç kalacak ama son anda yetişecek. Vizesini son gün değiştirmek için çırpınacak ve eksik evrak vs. Yüzünden bazı "şanssızlıklar" yaşayacak. En sonunda bu zorlu işleri başardığı için gururlanacak. Canım ya.

13 aralık 2018 16:44

276. Az önce fit kabulu aldığı videosunu izledim. Ben kabul alsam bile ücreti ödeyemeceğimden gidemem :( “Çok uğraştım” dediği şey de deadline’a yetişmeye çalışmak :( Gerçekten sabah sabah sinirlerim bozuldu, dünyanın adaletsizliğine ve şanssızlığıma sövüyorum şu an.

13 aralık 2018 11:17