sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (297)
 • medya (19)

297. Bazen açıyorum videosunu ne anlatıyor ne demek istiyor mıy mıy mıy odaklanamıyorum bir türlü. Başıma ağrı giriyor kapatıyorum. Tam olarak boş yapmanın vücut bulmuş hali. Biraz daha büyüyünce yaptığı ergenlikleri görüp kendisinden utanmasını diliyorum. Bir de duygu’ya filan özenip üniversite bıraktı yazık. Motivasyonu duygu olan biri yarın başını taşlara vurur. Gene duygu ya ve diğerlerine özenip hiiiç geri durur mu marka çıkarttı ama batan esnaf gibi şu an. 

9 aralık 23:02 dün 00:59

296. 120k takipçili bir instamom tanıyorum, instagram reklamları için post başına 2 bin alıyorum demişti. pol de ise 436 k takipçi var instasında, e bi de youtubeda da reklam yapsa, reklam başına 7-10 bin alsa (120k 2 bin ise 436k da 7,2 bin tl), ayda 10? reklam yapsa, e bi de maliyeti 5 tl ama satışı 100 tl tişörtleri defterleri de var kızın....ohoo zenginin malı züğürdün çenesini yoruyor valla

9 aralık 20:19

295. youtube gelirini merak ettiğim youtuber, dönemi 50 bin liradan fazla olan bir okula yetiyorsa eğer yarın başlıyorum bavul toplarken video çekmeye, swh. şaka bir yana evet tonlarca işbirliği yapıyorlar ama bu kız diğer influencerların içinde öyle çok bilindik bir isim bile değilken hayatı bu noktada şekilleniyorsa daha bilindikleri dudak uçuklatacak miktarlar kazanıyorlar herhalde.

eğitimine devam etmesine de kendisi adına sevindim fakat çok zor olmasıyla övündüğü okula gitmek paranız varsa ve toefl sonucunuz yeterliyse türkiyede üniversite kazanmaktan çok daha kolay. sevinmesini anlarım büyük ihtimalle ben de sevinçten delirirdim ama çok zordu çok uğraştım falan da demesin bi zahmet. iki belgeyi bir araya getirmekte iki "deadline" a yetişmeye çalışmakta zorlanan insanların yaşadıkları hayatlara bak, ya sabır valla.

9 aralık 19:42


294. Son new york bükücü ,en vibeslı , asla 4 duvar arasında kalmamış , en rus ,kalbi temiz youtuber

9 aralık 18:41

293. Beton aşığı youtuber.

ilgili medya:
1
9 aralık 11:22

292. instagram profilinde bilmemkaç sene önce bıraktığı halde kaldırmadığı ytü yazısını, kabul aldığı gün fit ile değiştirmiş youtuber. allah kimseyi bu görgüsüzlükle başbaşa bırakmasın.

8 aralık 23:32

291. New york'te bir moda okulunda üniversite icin kabul almış. Yeni videosunu görünce bir baktım çok mutluydu onun adına gerçekten sevindim. Ama kendi adıma baya üzüldüm. Şöyle ki, bu okulun bir sömestrı 10bin dolar. Artı yaşama masrafları kim bilir ne kadar. Maddi imkanlar iyi olunca hayallerine kavuşmak böyle kolaymış demek ki aydınlanması yaşadım. Mesela ben ayda 470 tl ile yaşamaya çalışıp yazın staj yapabilmek için para biriktiriyorum. Benim bölümüm de moleküler biyoloji ve genetik ama seçtiğim bu alanda yükselmek için yabancı ülkelerde değil okumak staj yapacak bile param yok. Dediğim gibi onun adına gerçekten içten sevindim, umarım herkes böyle hayallerine kavuşur.

8 aralık 22:07


290. new york'ta her şeyi yeniden keşfetmiş gibi anlatan polinamıza birisi vapiano'nun senelerdir türkiye'de de olduğunu söyleyebilir mi acaba :(

8 aralık 13:42

289. New york’a neden bu kadar aşık gerçekten anlam veremediğim youtuber. Zevkler ve renkler tabiki değişir ama new york kadar kalabalık, pis bir şehir hayatımda görmedim. Metrosundan fareler fışkıran pis kokan dejenere bir şehir. İstanbul gibi bir dünya harikası dururken new york’a göz ucuyla bile bakmam. Sanırım new york’un çok popüler olması etkiliyor bilemiyorum. Aslında vloglarını izlemeyi seviyorum kendisini pek sevmesem de fakat gerçekten new york sevdasından bana gına geldi. Bunun dışında okulu bırakıp youtube’a yönelmesi doğru bir örnek değil bence onu izleyen küçük yaşta takipçileri için herkes duygu ve polina kadar şanslı olamıyor maalesef. Hayat sanki tozpembe hiçbir zorluğu yokmuş, tak diye okula girmiş canı sıkılmış bırakmış şimdi de orası benim şurası senin tarzında gezen biri imajı veriyor insana. Ne olursa olsun bir insanın özellikle bir kadının elinde diploması olmalı bence. 

7 aralık 17:38

288. Neden bu kadar newyork sevdalısı olduğunu anlayamadığım insan. Görmemişler gibi davranması da garip. Kerem denen insanla ilişkisinede anlam veremiyorum. Ikiside birbirini kullanıyor bence. Kerem gibi birine polina gibi bir kız bakmaz. Kerem (tipine yorumum yok insanlarin dis gorünusune lafim asla olmaz) huy olarak da normal biri degil. Polinada kerem olmasa bu kadar rahat amerikaya gidip gelemez. Ayrıca polinanin bi tek saçlari guzel onun disinda normal bir kiz. Hatta rus ortalamasina gore çirkin.

4 aralık 21:01 4 aralık 21:05