sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (296)
 • medya (19)

296. Eksilenme Show başlasın ahshjs bakın çok emin olarak söylüyorum ki en iyi vlog çeken kişidir kendisi Türkler arasında. Gerçi erkekleri pek izlemiyorum kadın kısmından bahsedeyim. Sanatsal içerikler hep ilgilimi çekmiştir, pol sanatla ilgili çelmiyor tabii ama çekim açıları sanatsal. Dünyada çok daha iyileri vardır elbet ama Türkiye’de pol bu konuda oldukça iyi. Diğer bir konu da biri şanslı falan demişti bence şanstan öte bu kızda aura var o da özgüvenden kaynaklı. Çok güzel olmamasına rağmen yanına kim gelirse gelsin parlıyor. En son simlanın videosunda iZlemiştim 4 lü cafeye oturmuşlardı ve en ışıldayan poldü.Yeni hayatına gelirsek hem onun ve hem de benim adıma sevindim çünkü newyork  hayalim olan bir şehir ama gidemiyorum bilin bakalım neden ajsjs neysee sokaklarını izlemek bile keyif veriyor o yüzden orada kalmasına sevindim. Başka başkaa heh video işinde iyi olduğu için keşke bu alanda bir okul okusaydı, üzerime Göktaşı atmayın ama yönetmenlik yakıştırırdım kendisine :d pol fangirl değilim sinir eden tarafları da var fakat bu girdimde olunmu taraflarını paylaşmak istedim. Sevgiler ve başarılar pol. Biraz daha sorumluluk sahibi ol, saçların da çok güzel 

bugün 03:35 bugün 13:31

295. Ocakta türkiye'ye gelecekmiş. Vizesini de turistten öğrenciye değiştirmesi gerekiyormuş. Hepimiz aynı şeyi düşünüyoruz değil mi? Türkiye uçağına geç kalacak ama son anda yetişecek. Vizesini son gün değiştirmek için çırpınacak ve eksik evrak vs. Yüzünden bazı "şanssızlıklar" yaşayacak. En sonunda bu zorlu işleri başardığı için gururlanacak. Canım ya.

dün 16:44

294. Az önce fit kabulu aldığı videosunu izledim. Ben kabul alsam bile ücreti ödeyemeceğimden gidemem :( “Çok uğraştım” dediği şey de deadline’a yetişmeye çalışmak :( Gerçekten sabah sabah sinirlerim bozuldu, dünyanın adaletsizliğine ve şanssızlığıma sövüyorum şu an.

dün 11:17


293. açıkcası kanalını açtığı ilk zamanlar videoları ilgimi çekmiyordu hatta polina bana hitap eden bir youtuber değil. ama son zamanlardaki amerika vloglarını ilgiyle izliyorum, bu yalnızca benim yurtdışında yaşayan youtuberların vloglarını sevmemden kaynaklı :(

Tanım: yalnızca izleyip anlık vakit harcayacağınız öneri/öğreti tarzı değil ama görsel açıdan güzel videolar çeken bir youtuber.

12 aralık 16:44

292. 120k takipçili bir instamom tanıyorum, instagram reklamları için post başına 2 bin alıyorum demişti. pol de ise 436 k takipçi var instasında, e bi de youtubeda da reklam yapsa, reklam başına 7-10 bin alsa (120k 2 bin ise 436k da 7,2 bin tl), ayda 10? reklam yapsa, e bi de maliyeti 5 tl ama satışı 100 tl tişörtleri defterleri de var kızın....ohoo zenginin malı züğürdün çenesini yoruyor valla

9 aralık 20:19

291. youtube gelirini merak ettiğim youtuber, dönemi 50 bin liradan fazla olan bir okula yetiyorsa eğer yarın başlıyorum bavul toplarken video çekmeye, swh. şaka bir yana evet tonlarca işbirliği yapıyorlar ama bu kız diğer influencerların içinde öyle çok bilindik bir isim bile değilken hayatı bu noktada şekilleniyorsa daha bilindikleri dudak uçuklatacak miktarlar kazanıyorlar herhalde.

eğitimine devam etmesine de kendisi adına sevindim fakat çok zor olmasıyla övündüğü okula gitmek paranız varsa ve toefl sonucunuz yeterliyse türkiyede üniversite kazanmaktan çok daha kolay. sevinmesini anlarım büyük ihtimalle ben de sevinçten delirirdim ama çok zordu çok uğraştım falan da demesin bi zahmet. iki belgeyi bir araya getirmekte iki "deadline" a yetişmeye çalışmakta zorlanan insanların yaşadıkları hayatlara bak, ya sabır valla.

9 aralık 19:42

290. Son new york bükücü ,en vibeslı , asla 4 duvar arasında kalmamış , en rus ,kalbi temiz youtuber

9 aralık 18:41


289. Beton aşığı youtuber.

ilgili medya:
1
9 aralık 11:22

288. instagram profilinde bilmemkaç sene önce bıraktığı halde kaldırmadığı ytü yazısını, kabul aldığı gün fit ile değiştirmiş youtuber. allah kimseyi bu görgüsüzlükle başbaşa bırakmasın.

8 aralık 23:32

287. New york'te bir moda okulunda üniversite icin kabul almış. Yeni videosunu görünce bir baktım çok mutluydu onun adına gerçekten sevindim. Ama kendi adıma baya üzüldüm. Şöyle ki, bu okulun bir sömestrı 10bin dolar. Artı yaşama masrafları kim bilir ne kadar. Maddi imkanlar iyi olunca hayallerine kavuşmak böyle kolaymış demek ki aydınlanması yaşadım. Mesela ben ayda 470 tl ile yaşamaya çalışıp yazın staj yapabilmek için para biriktiriyorum. Benim bölümüm de moleküler biyoloji ve genetik ama seçtiğim bu alanda yükselmek için yabancı ülkelerde değil okumak staj yapacak bile param yok. Dediğim gibi onun adına gerçekten içten sevindim, umarım herkes böyle hayallerine kavuşur.

8 aralık 22:07