sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (330)
  • medya (24)

  330. istanbula geri döndü ve döner dönmez saçını kestirmiş, hydrofacial yaptırmış, kulağını da deldirecek yer arıyormuş. amerikada bunları karşılayacak maddi gücü yok sanırım. olmaması sorun değil, kimsenin maddi gücünü dalga konusu yapacak değilim. varmış gibi davranması sorun.

  11 temmuz 11:50

  329. benimle hazırlanın videosunu izledim makyaj rutinini çekmiş, bu kız gerçekten çok kötü makyaj yapıyor

  o kapatıcıyı dağıtamayışı, zaten renginin uymaması sonra bir ton allık ve hiç crease bölgesine bir far geçmeden laps diye parmaklarıyla alakasız bir krem far sürmeye çalışması...

  kaşlarını doğal bırakmak isteyebilir ama en azından şunları bir toplat hiç mi gözüne batmıyor anlamıyorum boylarını bile kesmemiş, onların üstüne kaş jeliyle geçiyor bir de

  sürdüğü krem allık en az 8 senelikmiş, la mer krem kullanıyorsun şunu bir çöpe at da yenisini al bozulmuş mudur acaba diyor, fenalık geldi izlerken

  kimse makyaj tavsiyesi falan almaz umarım

  7 temmuz 20:56

  328. yine videosundan ilham alamadım, etkilenemedim, beni asla vazgeçmemek için gaza getirmedi. olmadı, olmuyor. gerçekten deniyorum halbuki.

  2 temmuz 00:27

  327. Muhtemelen bütün youtuber tayfanın gittiği ama aslaaa sponsorluk olmadığını iddia ettikleri hotel POP Alaçatı adlı butik otele gidecek olan ünlümsü kişidir.

  2 temmuz 00:11 2 temmuz 00:13

  326. az önce hakkında sponsorları göreve çağırıyor yazan süslüye katılıyorum. yalnız bence bunların gideceği yer önceden bile belli olabilir, sonradan “aaa şu oteli buldum tam da aradığım gibi mü kem mel” falan diyebilir :d bakın reklam değil siz önerdiniz gittim, hayallerimin oteli zksksk

  1 temmuz 22:25

  325. Sponsorlar göreve , bu sizin için yapılan son çağrıdır .

  ilgili medya:
  1
  1 temmuz 21:58 2 temmuz 13:40

  324. İngilizce kanalında 'aksanım yüzünden linç yedim:((' videosunda kendini yeterince ifade edemediği için (muhtemelen diğer konuşturdugu rus kız gibi akıcı konuşamadığından) şimdi derdini daha iyi anlatacağı için Türkçe kanalında yine aynı konuda ağlamış drama-queen pardon youtuber.

  Video başlığında "linç" yazmış ama her iki dakikada bir "neyse konumuz negatif eleştiriler yazanlar değil.s" diyor, ne yapmaya çalıştığını kendi de anlamamış sanırım. Yine diğer youtuberlarla benzer şekilde bu kızımız da en doğrucu davut en melek olduğundan kendisine eleştiri yapan insanları haksız görüp ders verdiği bir balkon konuşması yapmıştır.

  Ama kim bilir kendisi şimdiye kadar neleri eleştirdi, eleştirmeye devam etmekte bunları düşünmüyor sanırım. Her eleştiri 'linç' değildir, bunu da anlayamıyor. Yorum ve eleştirilerden öğrenmek yerine başının dikine gidip kendini temize çıkarma 'bakın ben haklıyım!!!' deme derdinde her youtuber gibi.

  Garip olan kısım bence aksandan ziyade insanların en çok eleştirdiği kısım 'kelimeleri yutması/yuvarlamasıydı' ve bu yüzden konuşmasının anlaşılmıyor olmasıydı. türkçe kanalındaki sipariş verdiği bir vlogda her gittiği yerde konuşmasını anlamayan native speakerlara da edicek bir lafı var mı acaba? Hadi biz kötüyüz ve çekemiyoruz diyelim adamlar senin dediğin şeyi anlayabilmek için 5 defa tekrarlamak zorunda kalıyorsun,o ne olacak peki?

  1 temmuz 09:10 1 temmuz 09:18

  323. aksanıyla ilgili video çekmiş. niye bu kadar kompleksli anlamıyorum.

  hepimiz youtube'ı tavaf ediyoruz her gün ve görüyoruz ki japon japon gibi, fransız fransız gibi, rus rus gibi, türk türk gibi ingilizce konuşuyor. bu çok normal bir durum zaten.

  olayı yanlış anlamış üzerine bi de video çekmiş ve kendisine bunu izah eden yine yabancılar olmuş. kimsenin onun rus veya türk aksanıyla ingilizce konuşmasını eleştirmediğini, "fake" amerikan aksanı yapmaya çalışmasının kötü olduğunu ve kelimeleri bu sebeple yutuyor olmasının konuştuğu dili anlaşılmaz hale getirdiğini bilale anlatır gibi anlatmışlar.

  biz deyince inanmıyor, savunmaya geçip video çekiyor, belki yabancılar dediği için ikna olmuştur. bir sonraki videosunda türk gibi konuşuyorum süper filan der. who knows şekerim.

  28 haziran 15:34 28 haziran 15:38

  322. Kendisini 6 ay önce Amerika’ya giderken engellediğimden beri kafam, youtube sayfam ve instagram’ım aşırı rahat.

  Vallahi ben bu kızın daha gitmeden amerika’da eziklik yapacağını tahmin etmiştim. 1 gün serena olayım, bir gün insanlar ne yerse yiyeyim ne ya? Agdhdjd çok komik. 

  İngilizce kanal geleceğine de adımın zwalla olduğu kadar emindim. Allah’a sükür bu acılara katlanmak zorunda degilim.

  *imla editi

  28 haziran 11:25 28 haziran 12:10

  321. yeni açtığı kanalından geliyorum. baba biz ne izliyoruz biri anlatsın tadında 4 dakika 24 saniyelik bir video izledim. bak polina, aksan öyle zorlayarak yapılan bir şey değildir. şurada hepimizin en azından bir kez ana dili ingilizce olan birini dinlemişliği vardır, herkesin kendine özgü bir aksanı var. kimse better kelimesini berır diye okumuyor. çünkü aksan öyle bir şey değil kuşum. bu direkt yanlış telaffuz. bilmiyorum bu kadar insanın seni eleştirmesi sana ne düşündürüyor fakat biz seni unutup neyse o öyle ya :d şeklinde devam ettikçe sen üzerinde daha da eğreti duran bir şeyle karşımıza çıkar oldun.

  eski popülerliğini kaybetmiş olan youtuberdır. keşke güzel yorumlara mutlu olduğunuz kadar videolarınızın altında sayısı epey artmış olan kötü yorumları da dikkate alsanız be infiluensağhlar.(gizlinot: polina böyle okurdu herhalde)

  28 haziran 04:04 28 haziran 04:05