yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (367)
  • medya (43)

  367. Yine milyonlarca kez kullandığı high-end şeyleri 4-5kez giyildi diyerek kakalamaya çalışan biri daha. 2.el high-end paZarının güzelliği olarak muhtemelen birkaç yıl önce aldığı fiyattan satmaya çalışıyor ürünleri bakın yeni fiyatı 10000 ama ben 4900den koyuyorum diye. (gizlinot: yersen)

  NY'tan dönme sebeplerinin maddi olduğunu yazanlar vardı önceki girdilerde, açıkçası o zamanlar inanmamıştım ama bugün birçok markalı ürünü satmaya çalıştığını görünce ikna oldum. Birkaç gün önce de alenen iphone kullanmasına rağmen galaxy reklamı yapıp linç yemiş. (gizlinot: para para para)

  Tanım: Gittikçe popüleritesi düşen, rus olduğu ve sarı saçları yüzünden antalya'da küçükken çok ayrımcılığa maruz kalmış (gizlinot: :///) nüvyork | Istanbul based part-time girişimcilik yapıp mütemadiyen batıran hanım kızımız.

  22 ekim 23:59

  366. reklama boğduğu son videosu bin dislike almış youtuber. gelen eleştirilerden ötürü video altına uzun bir dert yanmalı açıklama yazmış ama pek tatmin edici de olmamıştır. bu influenza tayfadaki her yaptığım koşulsuz beğenilmeli tavrını da anlamıyorum. videon beğenilmemiş çünkü 0 içerik dev reklam düsturunu benimsemişsin, elinde kaliteli içeriğin yoksa bir süre paylaşımsız bırakırsın sayfanı en azından niteliksiz videon eleştiri aldığında üzülmemiş olursun.

  17 ekim 05:11

  365. Bile bile ayak linci yemeye çalışan instagrammer kızımız. Hayır ayaklarının çirkin gözüktüğünün (bakın çirkin demiyorum ama ojeleri tırnak kesimi vs yüzünden cidden çirkin gözüküyor) kendisi de farkında... anlayamıyorum neden böyle yapıyor. Onu ilk takip etmeye başladığımda başka bir sevgilisi vardı, farklı bir arkadaş grubu vardı. Şimdi keremle çok tatlılar.

  24 eylül 21:35


  364. Takip etmiyorum ama akışa düştükçe girip bakıyorum. Türkiye'ye dönünce link veremediği zamanların acısını çıkartırcasına linklemeye başladı. En son işte askı linki vermişti. Bugün keşfette şöyle bir post gördüm onun askı fotoğrafı ile ilgili 😬

  ilgili medya:
  1
  23 eylül 16:27

  363. bomboş bir insan olarak; çoğu youtuber, influencer zamazingolarını izler ve az çok bilirim. fakat bu kızın ciddi anlamda izlenecek ya da takip edilecek, hadi sinir olup hırr modunda entry girilecek bir tarafı bile yok, ben bulamadım. çok düz, dümdüz, esprisiz, kopya tarzlı, öğretici, eleştirmelik ya da eğlendirici içerik üretmeyen trendyol elemanı. sırf cringe hissetmek, bomboş gülmek, eleştirmek için bile izlediklerim ya da fake instagram hesabımdan takip ettiklerim oluyor. bu hanım o derece düz ki onun için bile çekilmiyor. tanım: instagram, youtube, trendyol ve rusya büyükelçiliği işinde başarısız olan kişi.

  10 eylül 20:43

  362. Türkiye'ye dönmesiyle birlikte full-time işportacılığa başlamış, hiç vakit kaybetmemiş olan youtuber. Bunlar Trendyol'un sözde indirim günleri gelince ellerini ovuşturmaya başlıyor ya normalden 18 kat daha fazla link atabilirim ve bunu meşrulaştırabilirim diye.

  9 eylül 23:41 9 eylül 23:41

  361. Ya çok yoğunlar taşındıkları eve bir türlü eşya alacak vakti bulamıyorlar, ya öğrenci evi kafasındalar "amaaaan 20 gün de x'miz y'miz olmasın,alırız" mantığındalar ya da polina markalara ürün çağrısı yapıyor. Günde bir kere mutlaka storysinden "ütüm yok:( perdeleri ütüleyemedim, koltuğum yok:(, eşyasızlık vb minvalinde şeyler söylüyor. siz gidip bir parmak şıklatmayla ev döşeyemeyeceksiniz de biz mi döşeyeceğiz ya hu. Not: tefali pol hanıma ütü göndermesi için göreve çağırıyorum. 

  3 eylül 00:37 3 eylül 00:38


  360. Birçok insan pol sayesinde ülkeye girişlerde karantina uygulanmadığını gördü; farkında olmadan toplum bilinçlendirme servisine bir katkı oldu. Pol özelinde bahsetmiyorum genel olarak diyorum Bir an önce bu duruma tepki koymalıyız; havalimanından her gün binlerce kişi denetimsiz şekilde ğlkeye giriş yapmakta. İstanbul ve abkara için konuşuyorum tüm devlet hastanelerinin yoğun bakımları fullemiş durumda istediğiniz hastanenin aciline giderek gerekli bilgiyi alabilrsiniz. Servislerde dahi yer olmadığı için bugün her türlü hastalıktan insan ve test yaptıranlar aynı müşayede odasında 40 cmlik mesafede bekliyorlar. Sağlık ocakları kapalı, 182 den randevu alınarak haftanın bir gününe randevu alabiliyorsunuz. Şuan ülke birmiş durumda ancak yansıtılan turist çekelim mantığıyla kaylaylom.

  Korona nedeniyle eve gönderilip evde ölenlerin rakamlara yansıtılmaması;

  Aynı evin içinde dahi pozitif vaka çıktıpında test yapılamaması;

  Buna karşın belirli siyasi geupların yanında olanların günlük test yaptırabilecek imtiyaza sahip olması vb. Problem çok da çokk ama en azından bu yurtdışı konusunda biraz gözümüzü açıp hacı amcalara karşı yapılan ülkeye dağılmamalılar baskısını yine yapmalıyız. Unutmayın rakamların bir anda o kadar artmasının en temel sebebi gelem hacı kafilelerinin yarısının doğrudan evlerine anadoluya gönderilmeleriydi. 

  25 ağustos 23:00

  359. İstanbul'a taşınmak aldıkları en mantıklı karar. Yeni evlerini ben aşırı beğendim. Hatta yapmacıklığından dolayı sevmesem de elvin'in ev turunu da izledim, onu da çok beğendim. Uzun zamandır yapmak istediğim ama bir türlü o noktaya gelemediğim bir şeyi yapıyorlar şu an. Sevgilisiyle güzel ve küçük bir dairede sıfırdan hayat kuruyorlar. Bence çok güzel bir dönem. Polinanın sevimsiz yanları var ama ben tarzını ve hayatını seviyorum. Kanalında sadece vloglarını izliyorum ve edit tarzı falan bence çok akıcı. 

  25 ağustos 11:30

  358. Evi gerçekten kötü (keza Elvin'in de). Ev seçimi ve dekorasyon konusunda duygu'dan feyz alsalar keşke. 

  25 ağustos 09:45

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar