girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

10. eskiden inanılmaz güzel ürünleri olan; şimdilerde ise feci deredece estetikli yaş almış sosyetik kadın stili kıyafetler üretmeleri ile beni üzüyorlar. ben mi yanlış hatırlıyorum yahu? inanılmaz genç, havalı, yer yer rock chick çok cool ürünleri olurdu bu markanın. hatta (gbkz: zadig & voltaire) ve (gbkz: diesel) markalarının bir karmasıydı diyeyim size. hatta hiç unutmam -ve hala duruyor mu bilmem- istiklal'de miss poem'in sırasında küçücük bir mağazası vardı, girmek gezmek ufkumu açardı. 2005-2006 dönemi, siyah deri pantolonlar, yeşil süet ceketler, püsküllü kazaklar, mini crop top'lar vs... şu anda bulabileceğiniz tek şey "hayatım hindistan'a bir gittim hayatım değişti yiaaa, meditasyon gibisi yok :/" şeklinde anlatan üstte bahsettiğim kadınların kıyafetleri. şaşkın ve üzgünüm, içimi de buraya dökmüş oldum.

23 haziran 12:23

9. 4 sene önce alıp 2 sene boyunca her gün giymeme rağmen yeni alınmış gibi duran siyah kazağımın satıcısıdır.

sattığı ürünlerin hepsi bana uymasa da indirimlerde mutlaka bir uğruyorum, senelerce giyilebilecek parçalar bulunabiliyor.

23 ocak 2017 21:19

8. Nefret ettiğim mağaza.

3-4 yıl kadar önce ilk kilo aldığım zamanlardı l-xl giyiyordum. (gizlinot: şimdide aynı :d )

Birgün annemle girdik mağazaya bir kazak bakıyorduk. Çalışan yanımıza geldi ve aynen şunu söyledi 'yalnız bizde sadece 1 ve 2 beden var'

Peki deyip çıktık mağazadan, bir daha da asla girmedim.

Benden kuruş para kazanamayacaklar.

23 ocak 2017 14:29


7. Kaliteli ürünleri olduğunu düşündüğüm bu mağazadan ayakkabı, ayakkabıcıdan alınır kuralımı bozup 200 TL'ye bir bot almıştım. Alalı 2-3 ay oluyor. Bugün sol tekinde, bağcık bölümünden ön tarafa doğru giderek genişleyen bir yırtık fark ettim. Açıkçası üzüldüm epeyce. Çünkü az para değil sonuçta ve ben bunu sağlam görünümü sebebiyle yıllarca giymek üzere aldım. Faturasını da bulup cumartesi günü satın aldığım mağazaya gideceğim. Yenisiyle değişim, para iadesi veya hediye çeki önerilerinden biriyle gelmelerini umut ediyorum. Sonucu hakkında editlerim.

Edit1: mağazaya gidip durumu anlattım ve para iadesi istedim. Botu aldılar, genel merkeze gönderip inceletip 15 gün sonra dönüş yapacaklarmış. Tüketici kanununa göre standart bir prosedür olduğunu araştırmalarımda görmüştüm. Sonuç hakkında ikinci bir editleme yapacağım.

Edit2: sonucu yazmamışım. Ürün kusurlu bulundu ama para iadesi yapılmadı. Ödediğim tutar kadar ürün alabileceğim söylendi. İndirim dönemi olduğundan işime geldi. 1 parça ürün alabilecekken 3 parça alıp çıktım.

23 ocak 2017 14:00 14 mart 2017 19:50

6. vitrinlerine bakmaya doyamadığım bir mağaza. mağazaya her girişimde almak isteyebileceğim onlarca ürün görüyorum, peki alıyor muyum? kırk yılda bir belki. Neden? Çok pahalı. İndirimde gittiğimde beden kalmışsa şansıma alıyorum.

Neden beğeniyorum? Tarzını çok beğeniyorum, çok dozunda bir salaşlığı var. kumaşları gerçekten kaliteli. dokununca bile hissediyorsunuz ve çok para verip aldığınız ürünleri uzun zaman kullanıyorsunuz çünkü ürünler gerçekten zamansız. polo garage benim için siyah, gri ve beyaz renk demek. kaliteli kumaştan güzel basic ürünler demek. keşke indirimde beden bulma problemi olmasa da daha çok ürününe sahip olabilsem.

15 ağustos 2016 19:35

5. 4 yıl önce lisedeki kep törenim için buradan bir elbise almıştım, resmen kurtarıcım oldu. Klasik kesim, kayık yaka lacivert bir elbiseydi ve sonrasında da bir çok kez giydim yıkadim hiç bir şey olmadı, üstelik 100 lira gibi bir fiyata almıştım. Bu anlamda kaliteli ürünleri olduğunu düşünüyorum. Ama onun dışında kazakları çok yüksek fiyatlara satılıyor bence, genel çizgisini beğeniyorum ama gidip de oradan bir şey alayım değil de ancak girince çok beğendiğim bir şey olursa alıyorum . Öğrenci bütçeme biraz fazla geliyor fiyatları malesef.

24 mayıs 2016 16:40 24 mayıs 2016 16:40

4. buradan 6 yıl önce aldığım bir siyah v yaka bir tişört var ve milyonlarca kere yıkandı, günlerce giyildi. hala ilk günkü gibi rengi simsiyah, en ufak bir solma ve hiçbir deformasyon yok yeni aldım desem inanırsınız. ve yine aynı yıl aldığım üzerinde zımbalar olmasına rağmen haşin çamaşır makinasında hiçbir zarar görmemiş ve hala taş gibi olan bir bluzum var tebriks polo garage. hala aynı kalitede üretiyor mu bilmiyorum ama hayatımda kullandığım en kaliteli ve en dayanıklı iki üstün markasıdır.

24 mayıs 2016 13:44


3. az önce türk markası olduğunu öğrenip yıllardır US Polo Assn'in yan markası sandığıma utandığım marka. Tasarımları güzel yalnız çok orijinal veya başka yerde bulamayacağınız şeyler yok. bu yüzden muadillerinden iki katı fiyatlara satın almaya değecek şeyler olduğunu düşünmüyorum.

9 ocak 2016 12:18

2. artık online satışı geçtim sadece ürünleri gösterecekleri bir internet siteleri bile yok. Hayır az çok biliyorum bu işleri isterlerse makul bi fiyata ben yaparım bak (gizlinot: mağazanızda geçerli çek filan da olur :p ) merak edenler için (link: http://http://www.pologarage.com pologarage)

9 ocak 2016 00:41

1. Her önüne gelenin site açtığı şu günlere hala bir -online satışını bir kenara bıraktım- sitesi bile olmayan giyim markası. 2015 bitti 2016'ya yürüyoruz yahuu. Gayet güzel tasarımlı ürünleri mevcuttur. Daha önce de belirtilmiş gömlek ve kazakları oldukça başarılıdır. Severek giyiyoruz.

2 aralık 2015 15:38