sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (10)
 • medya (0)

10. Eskiden indirimlerinden birçok şey aldığım, şimdi girince bir bakıp çıktığım mağazalar zinciri. Gerçekten de eskiden genç bir çizgileri vardı. Şimdi bakıyorum sallam süllem ruh emici koleksiyonu. 

8 aralık 16:59

9. Arada kalmış çok güzel parçaları da olsa mağazaya girdiğimde genelde aklıma Pakize suda geliyor :/ sebebi de sanırım (yazar: Madison Montgomery) süslümüzün de dediği gibi estetikli, sosyetik, yaş almış kadın tarzına dönmüş olmaları. Ama baya baya o kıyafetleri gördükçe Pakize suda'nın gardrobunda geziyor gibi hissettiriyor artık

8 aralık 01:39

8. en sevdiğim, en çok alışveriş yaptığım marka. ürün kalitesi o kadar yüksektir ki aldığınız şeyi her gün giyip yıkasanız yıllar sonra yeni alınmış gibi durur. son yıllarda salaş modelleri artırıp biraz tarzlarını değiştirseler de ben alacak illa ki bir şeyler buluyorum. yorumlarda ürün fiyatlarının yüksek olduğu söylenmiş evet ucuz ürün bulmak zor ama polo garage kartınız varsa bir de indirime denk geldiyseniz gayet uygun fiyatlara yıllarca giyebileceğiniz, son derece kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz. us polo ile hiçbir bağı da yoktur ayrıca tamamen yerli üretimdir. çok seviyorum sözlük çoook

7 aralık 22:52


7. eskiden inanılmaz güzel ürünleri olan; şimdilerde ise feci deredece estetikli yaş almış sosyetik kadın stili kıyafetler üretmeleri ile beni üzüyorlar. ben mi yanlış hatırlıyorum yahu? inanılmaz genç, havalı, yer yer rock chick çok cool ürünleri olurdu bu markanın. hatta (gbkz: zadig & voltaire) ve (gbkz: diesel) markalarının bir karmasıydı diyeyim size. hatta hiç unutmam -ve hala duruyor mu bilmem- istiklal'de miss poem'in sırasında küçücük bir mağazası vardı, girmek gezmek ufkumu açardı. 2005-2006 dönemi, siyah deri pantolonlar, yeşil süet ceketler, püsküllü kazaklar, mini crop top'lar vs... şu anda bulabileceğiniz tek şey "hayatım hindistan'a bir gittim hayatım değişti yiaaa, meditasyon gibisi yok :/" şeklinde anlatan üstte bahsettiğim kadınların kıyafetleri. şaşkın ve üzgünüm, içimi de buraya dökmüş oldum.

23 haziran 12:23

6. 4 sene önce alıp 2 sene boyunca her gün giymeme rağmen yeni alınmış gibi duran siyah kazağımın satıcısıdır.

sattığı ürünlerin hepsi bana uymasa da indirimlerde mutlaka bir uğruyorum, senelerce giyilebilecek parçalar bulunabiliyor.

23 ocak 2017 21:19

5. Nefret ettiğim mağaza.

3-4 yıl kadar önce ilk kilo aldığım zamanlardı l-xl giyiyordum. (gizlinot: şimdide aynı :d )

Birgün annemle girdik mağazaya bir kazak bakıyorduk. Çalışan yanımıza geldi ve aynen şunu söyledi 'yalnız bizde sadece 1 ve 2 beden var'

Peki deyip çıktık mağazadan, bir daha da asla girmedim.

Benden kuruş para kazanamayacaklar.

23 ocak 2017 14:29

4. 4 yıl önce lisedeki kep törenim için buradan bir elbise almıştım, resmen kurtarıcım oldu. Klasik kesim, kayık yaka lacivert bir elbiseydi ve sonrasında da bir çok kez giydim yıkadim hiç bir şey olmadı, üstelik 100 lira gibi bir fiyata almıştım. Bu anlamda kaliteli ürünleri olduğunu düşünüyorum. Ama onun dışında kazakları çok yüksek fiyatlara satılıyor bence, genel çizgisini beğeniyorum ama gidip de oradan bir şey alayım değil de ancak girince çok beğendiğim bir şey olursa alıyorum . Öğrenci bütçeme biraz fazla geliyor fiyatları malesef.

24 mayıs 2016 16:40 24 mayıs 2016 16:40


3. az önce türk markası olduğunu öğrenip yıllardır US Polo Assn'in yan markası sandığıma utandığım marka. Tasarımları güzel yalnız çok orijinal veya başka yerde bulamayacağınız şeyler yok. bu yüzden muadillerinden iki katı fiyatlara satın almaya değecek şeyler olduğunu düşünmüyorum.

9 ocak 2016 12:18

2. artık online satışı geçtim sadece ürünleri gösterecekleri bir internet siteleri bile yok. Hayır az çok biliyorum bu işleri isterlerse makul bi fiyata ben yaparım bak (gizlinot: mağazanızda geçerli çek filan da olur :p ) merak edenler için (link: http://http://www.pologarage.com pologarage)

9 ocak 2016 00:41

1. Her önüne gelenin site açtığı şu günlere hala bir -online satışını bir kenara bıraktım- sitesi bile olmayan giyim markası. 2015 bitti 2016'ya yürüyoruz yahuu. Gayet güzel tasarımlı ürünleri mevcuttur. Daha önce de belirtilmiş gömlek ve kazakları oldukça başarılıdır. Severek giyiyoruz.

2 aralık 2015 15:38