yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (0)

  8. Arkadaşlar bazen çok eğleniyorum... Bazen o kadar anlamıyorum ve kızlarla o kadar kafa patlatıyoruz ki hiç tat vermiyor komple salıyorum, bakmıyorum hesaba. Bazı şeyler çok tekrara düşüyor gibi. Ya da bu kişiler birbirlerini kopyalamış zamanında... Emin olamıyorum.

  bu profilde emin olamazsınız zaten ahaha. yine de şöyle yemek yerken zaman öldürmek için mutlaka girip bakıyorum. yine çoğu herkesi öven sayfalardan daha fazla zevk verdiği kesin.

  24 ekim 02:00

  7. Herkesi tanıdığını sanan 90 doğumlu magazin ifşacısı.bir kere yaşın yetmiyor birçok şeye ama sorsan herşeye hakim. Burak Altındağ olayını aydinlatmadiği sürece benim için yorum ve takipçi kasan biri olarak kalacaktır.Zaten en fazla yorum fenomen paylaşımının altında. yok spam yiyormuş,sürekli haydi yorum atın modunda. ben artık okumuyorum yazdıklarını.Çok uzun ve karmaşık.yeni bir soluk sandım ama fos.

  23 ekim 13:14

  6. Ben de şokopop ekim'in yanından bile geçemeyeceğini düşünüyorum. Ekim gerçekleri kanıtlarıyla sunuyor, popunun sallamadığına emin değiliz. Ayrıca Populising herkes bana aşık her erkek bana asılıyor havasında ve bu onu itici yapıyor.

  22 ekim 23:20


  5. kimseyi, hiç bir ünlüyü sevmiyor.

  salak tipleri ise gereksiz övüyor. ben artık çoğu şeyi mabadından uydurduğunu düşünüyorum. gerçekten hiç ama hiç inandırıcı gelmiyor söyledikleri, çok fazla tutarsızlık var.

  diğer yandan asla şokopop olamaz. şokopop'un kalitesinin yanından dahi geçemez.

  şokopop nere populising nere.

  5 ekim 09:52 5 ekim 09:52

  4. Postlarını çözeceğim derken başıma ağrı giriyor. Ama aradığım kaosu buldum. Aşırı eğleniyorum. Sevdim seni Tatlı çocuk.

  4 ekim 21:33

  3. Şokopop'u gerçek hayatta tanıyor olabilir elbet. Ancak aynı kişi olduklarını düşünmüyorum (ilgili girdinin sahibi süslü de bunu iddia etmemiş. Benimki girdiden bağımsız bir fikir beyanı. Birkaç farklı yerde şokopop olabilir mi, sorusu gündeme gelmişti de... benim girdim tamamen o soru üzerine yazılmış bir girdi).

  istanbul'da medya ile uğraşan veya bu sektörün içinden bir arkadaş çevresi olan çoğu lgbti+ birey bir şekilde birbirleriyle tanışık oluyor bence.

  Lgbti+ bireylerin kendi oluşturdukları lubunca/lubunyaca dili dolayısıyla bazen konuşma stilleri de birbirine oldukça benziyor. Ama şokopop'un gerek yaptığı iş, gerekse verdiği mesaj populising'inkinden çok daha sofistike.

  Populising'in içerikleri "kızlar ünlü camiasına girerseniz başınıza bunlar gelir, ona göre girin!" minvalinde eril söylemler içerirken; şokopop, dedikodudan ziyade, cinsiyetçi olmayan, oldukça eşitlikçi bir yaklaşımla magazinel araştırmalarının sonuçlarını dönemin siyasi ve ekonomik yapısına bağlayarak belgeli bilgiler üzerinden aktarıyor.

  Hatta şokopop, toplumda neredeyse tek kabul görmüş lgbti+ birey olan zeki müren'i bile, bu camianın savunduklarına ters düşen açıklamalarından dolayı, korkusuzca eleştirirken, populising'de bir "gay shaming" seziyorum. Ama populising'in de hemen hakkını yememeyim. Gay shaming'den ziyade, lgbti+ kimliğe sahip olanların gizlenmesine öfkelenerek, "gizli gay shaming" de yapıyor olabilir.

  Populising bu söylediğime kızacak ama, şokopop bu camianın uğur dündar'ıysa, populising bircan bali'sidir. İkisi de bir haberi araştırıp sunar. ama uğur dündar muz kabuğunun içinde ülkeye gelen böceği araştırıp, yerine gidip, görerek belgelerken; bircan bali whatsapp'tan gelen mesajlarla, instagram'dan takipçilerden gelen varsayımlarla haber yapar.

  Ama kendisini deli gibi takip ediyor, yine ne söyleyecek bugün diye her postuna bakıyorum. Şimdilik, ileride fos çıkmazsa, kendisini okumayı seviyorum.

  Ancak kendisine bir önerim var: lütfen kişileri anlatırken en azından cinsiyetleri konusunda daha net olsun. Anlattığı hikayelerde herkesin gay olduğuna o kadar alışmışız ki, instagram'da kurduğumuz tahmin gruplarında, bazen tahminlerimiz aşırı karışıyor. Biri aynı kişi için "gülşen" derken, öbürü "murat boz" diyebiliyor.

  4 ekim 02:28 4 ekim 02:30

  2. şokopop'la bir ilgisi olmalı. ya videolarını baya sıkı takip eden bir hayranı ya da lgbti camiasından tanışıyorlar, zira yazı dilleri inanılmaz benziyor. ayrıca populising'in şoko'nun videolarındaki şeylerin bir kısmına değinmesi de dikkatlerden kaçmasın.

  3 ekim 23:33


  1. Hala başlığı nasıl açılmamış şaşkınım. 

  Instagramda no name biçimde ünlüler hakkında yeni eski dedikodu kazanı kaynatan hesap. Olayları ad vermeden eğlenceli bir dille anlatıyor, kim olduğunu çözmek size kalmış. Zaten postlarının altındaki yorumlar "buldum" "bulamadım" "lütfen bana da söyleyin" şeklinde gidiyor.

   Açıkçası ben bazıları kim hiç bulamadım, bazılarını da buldum. Her halükarda eğlenceli. Hesabı takip eden başka süslüler de varsa dedektif gibi postları çözmek için bize bir dayanışma lazım

  24 eylül 04:14 24 eylül 04:20