girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (0)

24. Likit mat rujları sabitlenmiyor ama çok çabuk da uçmuyor kapatıcılığı da güzel. İndirimde denemek için 9-11 lira gibi bir fiyata almıştım çok memnunum. Gramajı da tatmin edici.

2 eylül 18:29

23. Bu markanın kapatıcısını çok severek kullanıyorum çok yoğun kapatıcılığı yok ama yeterli bir kapatıcılık sağlıyor.Gün içinde oksiitlenme yapmıyor oraya buraya kaymıyor.Ankara kışında nemlendirilmemiş cildime sürünce pul pul duruyor düzenli olarak cildimi nemlendirince sorun olmuyor.

Bu markanın bir de likit ruju var.Evlerden ırak.Renkleri çok güzel ama asla sabitlenmiyor kayıyor,akıyor,deli ediyor.Her yere bulaşıyor.

1 eylül 23:55

22. Bugün ilk kez 013 party red renkli mercan kırmızısı benzeri rengini denediğim flormar alt markası. Böyle kolay sürülen, böyle bulaşmayan bir kırmızı oje daha görmedim. Çok başarılı olmuş. Fırça kıvam renk on numara. Diğer ürünlerini denemedim,  bu renk tavsiye olunur

(İlk fırsatta görsel ekleyeceğim telefondan bulamadım nasıl yapıldığını)

1 eylül 23:37 1 eylül 23:38


21. piyasayla doğru dürüst tanışamadan boykotla tanıştı benim gözümde. kız flormar, kendi ayağına sıktın. ucuz ve güzelsin diye alıyordum ama o işçilerin hakkını vermedikçe yan markalarınla birlikte boğulmaya mahkumsun bebeğim.

22 mayıs 15:35

20. rimellerini sevmedim. indirimde de olsa verdiğim paraya acıdım.

22 mayıs 14:15

19. Pigmentasyonu inanılmaz etkileyici olan, kesinliklikle tozutma yapmayan ve güzel karışan farlara sahip by flormar serisi. Eveshop indiriminden 4.90’ a aldığım peach dream şimdilerde favorim. 

21 mayıs 20:12

18. bende ultimate diplineri ve açık kahve tekli farından var. (numarasını unuttum) . Farını ne kadar sevdiysem diplineri o kadar sevmedim. Evet sürümü kolay ama hassas olmayan gözlerimi inanılmaz yakıyor o yüzden hassas ciltli süslüler bu eyelinerden uzak dursun. Fiyatı uygun baya ama tekrar almam . Kalıcılık kötü en ufak bir terlemede akmaya başlıyor. Tekli farları ise muhteşem. Yumuşacık kolay dağılıyor açık ve koyu kahvesini kullandım diğer renkler hakkında fikrim yok ama kahve tonlarının pigmentasyonu iyi diyebilirim

23 nisan 15:36


17. Cover up fondötenini kullandığım marka. Bir arkadaşımın hediyesiydi 01 numarası bendeki. Şişesinden görünen koyu ve pembe haliyle allık olarak kullansam yeridir diye düşünmüştüm ama tuhaf bir şekilde yüzünüze pıt pıt sürdüğünüzde koyu ve pembe olan ürün dağıtırken daha sarıya dönüyor ve rangi herhalde bir 3 ton falan açılıyor. O hali tenime uygun oldu ve sonrasında oksitlenme problemi yaşamadım. Kapatıcılığı ortadan yükseğe doğru ve yapısı ne mat ne nemli ikisinin ortasında. Tam kapatıcılık için kalın bir tabaka olarak uygulandığı zaman mimik çizgilerine dolma yapabiliyor fakat pudrayla sabitlendiği zaman problem çözülüyor. Kalıcığı 8 saate kadar var. Sivilce, siyah nokta, komedon oluşumuna sebep olmadı bende. Sonuç olarak tavsiye ederim süslüler.

7 mart 02:01

16. dudak kalemleri efsane yumuşak, tekli farlarından turuncu rengi var ben de o da baya iyi

7 mart 01:50

15. Weigtheless isimli fontodenini kullanıyorum samimi olarak söylüyorum hayatimda gerçketen hiç bu kadar kapatıcı fondoten kullanmadım gerçektenn çoook ama çok kapatıcı sürdüğumde kendi ten rengimden eser kalmıyor yok böyle bir şey

6 mart 16:28