girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • medya (2)

28. yalnızca ojelerini denemiştim, renk haricinde pek memnun kalmadım. oje resmen su gibi, o kadar sıvı ki. bu arada rengini beğendim ancak iki kat sürdüğünüzde tırnaklarınızda şişedeki gibi durabiliyor. uygun fiyatlı olmasından dolayı tercih edilebilir.

23 ekim 10:15

27. sadece tekli farlarını denedim. özellikle koyu olanlar rengini vermiyor.başarısız buldum.

22 ekim 17:35

26. Avonun color trendi çok meşhurdu bundan 7-8 yıl önce. Lisede elden ele dolaşırdı allıkları pudraları. Ergenliğimizin mac’i bobbi’siydi. Flormarın pretty koleksiyonu da bende bu etkiyi uyandırdı. Şöyle lise yıllarıma gittim. Fonda “anılaaaar anılaaaar şimdi gözümde canlandılar” çaldı hatta. Ama tabi artık yaş kemale erince böyle ambalajlar ilgimi çekmez oldu. Biraz da kalitesiz bi havası var yalan değil. O yüzden ürünlerine yönelmesem de ojelerini tavsiye ederim bi harika.

Fırçası küt ve orta kalınlıkta. Rengini tek katta veriyor. Kuruma hızı da gayet çabuk. Fiyatı hakkında bir fikrim yok ama ben 5-6 ay kadar önce bimden 2,50 tlye almıştım. Keşke diğer renklerini de alsaymışım. Bendeki rengi 014 red apple. Görsel de ekliyorum efenim

ilgili medya:
2
22 ekim 17:25


25. Likit mat rujları sabitlenmiyor ama çok çabuk da uçmuyor kapatıcılığı da güzel. İndirimde denemek için 9-11 lira gibi bir fiyata almıştım çok memnunum. Gramajı da tatmin edici.

2 eylül 18:29

24. Bu markanın kapatıcısını çok severek kullanıyorum çok yoğun kapatıcılığı yok ama yeterli bir kapatıcılık sağlıyor.Gün içinde oksiitlenme yapmıyor oraya buraya kaymıyor.Ankara kışında nemlendirilmemiş cildime sürünce pul pul duruyor düzenli olarak cildimi nemlendirince sorun olmuyor.

Bu markanın bir de likit ruju var.Evlerden ırak.Renkleri çok güzel ama asla sabitlenmiyor kayıyor,akıyor,deli ediyor.Her yere bulaşıyor.

1 eylül 23:55

23. Bugün ilk kez 013 party red renkli mercan kırmızısı benzeri rengini denediğim flormar alt markası. Böyle kolay sürülen, böyle bulaşmayan bir kırmızı oje daha görmedim. Çok başarılı olmuş. Fırça kıvam renk on numara. Diğer ürünlerini denemedim,  bu renk tavsiye olunur

(İlk fırsatta görsel ekleyeceğim telefondan bulamadım nasıl yapıldığını)

1 eylül 23:37 1 eylül 23:38

22. piyasayla doğru dürüst tanışamadan boykotla tanıştı benim gözümde. kız flormar, kendi ayağına sıktın. ucuz ve güzelsin diye alıyordum ama o işçilerin hakkını vermedikçe yan markalarınla birlikte boğulmaya mahkumsun bebeğim.

22 mayıs 15:35


21. rimellerini sevmedim. indirimde de olsa verdiğim paraya acıdım.

22 mayıs 14:15

20. Pigmentasyonu inanılmaz etkileyici olan, kesinliklikle tozutma yapmayan ve güzel karışan farlara sahip by flormar serisi. Eveshop indiriminden 4.90’ a aldığım peach dream şimdilerde favorim. 

21 mayıs 20:12

19. Dudak kaleminin içinde palm yağı var boyle ucuza getirmişler diye düşündüm

21 mayıs 14:08