yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • medya (0)

  17. Normaldir. Tek eşli olmanın en güzel tarafı bu olsa gerek. Hamile kalmaktan da sanırım korkmuyorum. Onun da keza aynı şekilde öyle bir korkusu yok, evli değiliz. Düşünmüyoruz da.. Cinsellik bende duygusal tabanlı. Duygusallık olmadan olmuyor. Ben hatta şunu fark ettim, aktif seks hayatım başladığından beri kendimi tatmin etmekten hiç keyif almıyorum. Uzun zaman sonra bir araya gelince, kullanmak zorunda olduğumuz bariyer bize işkence geliyor. Aslında düşününce bu ortak kararımız. Fakat diğer taraf gönüllü ise bu ciddi çatışma sebebi olabilir.

  8 ağustos 21:28

  16. Çok eşli bir yaşam surdugunu bildiğim bir flortum vardı, prezervatif kullanmayı çok açık bir şekilde reddettigi için konuşmayı sonlandırdım.

  Çok duygusal, dürtüsel hareket eden bir insanım. Mantığımi kolay kolay devreye sokamam ama bu konudaki tavrım çok net. Kendi zevki için bana hastalık bulastiracak ya da kürtaj yaptirmama neden olacak biriyle seks yapamam.

  Edit: bahsettiğim kişiyi deli gibi arzuluyordum bu arada. Ancak hiçbir zevk, hiçbir insan benim sağlığimdan değerli değil.

  5 ağustos 23:09 5 ağustos 23:13

  15. Peki ya benim sende istemediklerim ne olacak? diye soru sordurtan erkek tipi.

  20 ocak 2017 14:50 20 ocak 2017 14:50


  14. bu hayatta benim de istemediğim bir sürü şey var diye yanıtlanması gereken erkektir.

  20 ocak 2017 14:27

  13. Prezervatif kullanmasını istemediğimi söyleyince mutlu olan erkektir ve gayet normal bir tercihe sahiptir.

  Bunu sadece erkekler değil biz kadınlar da tercih ediyor olabiliriz. Hastalık falan diyorsanız eğer zaten kısa süreli bir ilişkiyse evet ben de kullanılması taraftarıyım ama eğer hayatınızdaki erkek ise bu prezervatif takmak istemeyen erkek, gayet de sağlık kontrollerinizi yaptırdıktan sonra rahat rahat birlikte olabilirsiniz(gizlinot: elbette gebelik için önlem almakla birlikte )

  19 ocak 2017 19:30

  12. (bkz: erkeğin prezervatif kullanmasini istemeyen kadin)

  Kondom kullanmayi istemeyen erkek kadar kadin var arkadaşlar, hadi be domates sen nereden bileceksin diyeceksiniz ama (bkz: benim heteroseksuel arkadaslarim var) assdfglgjl.

  Yok şaka değil, kaç kiz arkadaşimla konuştuysam asla kondom istemiyorlar. Ama bak bütün yük sende, Yok hap, yok spiral hep senin dikkat etmen gerek desem de yok ve gerekce ayni: onlar da hissedemiyorlarmis. (gizlinot: ardindan zaten orgazm olamiyoruz bir de bu diyenler oldu)

  Birisi bana, sen de hetero olsaydin sen de istemezdin dedi ustune! Skandal. (:

  (gizlinot: Hangisine yanayim bilemedim)

  (gizlinot: hetero oldugumu bir an dusunmeme mi?)

  (gizlinot: bir de ustune kondom kullanmalarini istemeyecek olmama mi?)

  (gizlinot: ibnelik cok guzel gelsenize assdfgglfjs)

  (gizlinot: biz kullanmiyoruz mesela)

  (gizlinot: strap on icin gerekebilir)

  (gizlinot: bir de strec film diyolla oral icin)

  (gizlinot: ama hissedemiyom ben kullanmam asdfghjk)

  19 ocak 2017 13:10

  11. Çok net bir şekilde diyebilirim ki bencil ve düşüncesizdir.Günümüzde hemen hemen her erkeğin çok eşli cinsel yaşamı var.Çok eşli derken sevgiliniz ya da eşinizin sizden önce illaki deneyimleri oldu.Dolayısıyla onlarda aktif olmayan ve fakat taşıyıcı olup kadına bulaştıracağı ve kadında da çok ciddi sağlık sorunlarına yol açan birçok virüs bulunmakta.O yüzden erkeklerin bu konuda daha bilinçlenmesi,eğitilmesi ve prezervatif kullanması gerektiğini düşünüyorum.Eğer bir erkek prezervatif kullanmak istemiyorsa da net bir şekilde düşüncelerimizi söylemeliyiz.

  19 ocak 2017 10:33


  10. eşimdir.

  ilginç geldi, tüm yorumlar terk etme ihtimali yüksek, olası bir sıkıntıda destek olmayacak, hastalık bulaşabilecek partner üzerinden yapılmış. bu insan sevgiliniz ya da eşiniz de olabilir. siz bir sebeple doğum kontrol ilacı kullanamıyor ya da kullanmak istemiyor olabilirsiniz. kaldı ki en doğal hakkınızdır hormonlarınızın mıncıklanmasını istememeniz. sıfatı ne olursa olsun "bi zevk alacak sendin sanki, çekil şurdan slk şy .s" denmelidir.

  not: 1 (yazıyla bir!) kez itiraz etmedim. hamileyim.

  19 ocak 2017 09:59

  9. bence yapmasın, sonra hasta oluyorsun, sonra trajikomik olaylar dizesinin içinde başrol oyuncu olarak dolanıyorsun sağda solda gg :D

  9 aralık 2016 00:59

  8. tekmelenerek yataktan düşürülmesi gereken erkektir.

  24 ağustos 2016 11:55