yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (1)

  30. yanımda mutlaka bulundururum ve kullandırırım. kullanmayana güle güle.

  17 haziran 21:31

  29. Sevgili (yazar: Lovestoned) dediklerine birebir katılıyorum. her zaman yanınızda kondom bulundurun kızlar. Bu utanılıcak bi şey değil ve her şeyden önce kendi sağlığınız için yapın bunu. Ben henüz bakire olmama rağmen yanımda yaşıyorum çünkü o an gerek duyulduunda bulamamaktan iyidir, bırakın isteyen istediğini düşünsün; önemli olan sizin sağlığınız.

  17 haziran 20:08

  28. mutlaka yanınızda taşıyın süslüler. kullanmayan adamla da irtibatı o an kesin. bi sürü hastalık var. yıl olmuş 2021, evli veya oturmuş tek eşli bir ilişki değilse kullanmayan erkekte problem vardır.

  18 ocak 13:55


  27. Çok gereklidir çok elzemdir kullanın kullandırın. Prezervatif kullanan ve bunu sen söylemeden yapan erkek gözümde bir tık öndedir. Çok erkek gördüğümden değil ama kullanmayanı da gördüm ve dönüp bakınca bir karakter analizi yapmak mümkün. Hissiyat olarak erkeklerin sevmemesini anlıyorum, ama size hap kullandırmayi dayatan biri sizi düşünmüyor demektir. Kaldı ki başlıca aids olmak üzere bir çok hastaligi korur, hpv gibi çok yaygın bir virüse de yüzde yüz olmasa da koruma sağlar, tabi temasla bulaştığı için asıl çözüm güvendiğiniz biri olması. Yani çözüm, prezervatif ve güvenliğiniz bir partner, asla istemekten çekinmeyin. Geri çekilme bir çözüm değildir ve erkeklerin tam esas zevkli kısımda bunu dushnmesi bence zevki öldürür ama erkekler nedense bu fikirde değil. Yurt dışında prezervatif kullanmak aşırı yaygın bir durum e o erkekler salak mı arkadasim diyesim geliyor.

  18 ocak 04:19

  26. Prezervatifte durex takintım vardı. Çok pahalı bir ürün olduğu için deneme amaçlı rossmanin kendi ürünlerinden olan prezervatiflerinden aldık ve cok memnun kaldık. Fiyatı diğerlerine göre baya makuldü, bir de yanilmiyorsam 3lü satılanları da var. Denemek için alıp kullanabilirsiniz.

  27 haziran 2020 00:59

  25. Fiyatları iyice astronomikleşen icat. Geçen yıl doğum yaptım, 10 kere sevişsen yine aynı masraf. Bakamayacağı çocuğu mecburen yaptıracaksınız insanlara yahu bu ne. şimdi hiç demeyin aile sağlığı merkezleri bedava prezervatif veriyor diye. O prezervatifler suriyeden mi ithaldir nedir, tam pişmanlık. Bu kadar konforsuz olamaz. Evli olmayanlara da vermiyorlar zaten. Doğum kontrol haplarını da devlet karşılamıyor. Ee?

  26 haziran 2020 09:44 26 haziran 2020 09:47

  24. Lateks alerjisi olan ya da lateks içermeyen prezervatif kullananlara kötü bir haberim var. ''Lateks içermeyen prezervatiflerin aids'e karşı hiç bir koruyuculuğu yokmuş.'' Aids çok küçük bir virüs olduğundan lateks dışındaki maddelerin arasından geçebiliyormuş. Doğum kontrolden ziyade cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak için prezervatif kullanıyorsanız mutlaka lateks içeren, sağlam dokulu ürünler kullanmalısınız. Bu bilgi çok önemli bence, bu konuları konuştuğunuz kimseler varsa mutlaka uyarın. Korunuyorum sanarken hataya düşmesin kimse.

  Edit: öncelikle kaynak göstermeden -mış'lı, -muş'lu bir entry girdiğim için özür dilerim. Ben bu bilgiyi, özel bir hastanenin kendi adına çıkardığı bir dergide okuduktan sonra paylaşmak istedim, teyit etmek adına sadece google'dım. (link: https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Prezervatif Vikipedi)'de de okuyunca buraya yazmak için yeterli buldum. Fakat (yazar: buyucu) nün de uyarısı ile entrymi güncelleme gereksimi duydum. Çünkü (link: https://www.bustle.com/p/non-latex-condoms-that-also-protect-against-stds-7668521 bunun gibi) lateks kondomlar kadar etkili olduğunu söyleyen kaynaklar da varmış. Uygun bir vakitte ciddi bir kaynak bulur bulmaz güncelleyeceğim burayı. Bilgisi olan süslüler de mesaj atarsa çok sevinirim.

  25 haziran 2020 19:26 25 haziran 2020 20:03


  23. Hamile falan kalsanız yine iyi, bunun cinsel hastalık boyutunu hiç mi düşünmüyorsunuz kuzum? Hadi siz tek eşlisiniz diyelim, partneriniz de tek eşli mi? Tek eşli miydi hep? Seks işçisiyle korunmadan beraber olan adam var yahu.

  Siz bakmayın o erkeklere, onlar akıllarını sabah kahvaltıda ekmeğe katık edip yiyorlar zaten.

  Korunun, korundurun. Hiç kimse 2 dklık zevke değmez.

  5 mart 2018 16:54

  22. hala bir sürü erkek yanında taşımayıp geri çekilme yöntemi kullanıyor. bu benim de başıma geldi, arkadaşlarımın da. hatta korunmasız sevişmek istemediğinizi söylediğinizde dayılanıp "bir şey olmaz, geri çekilirim", "ilk kez sevişmiyorum biriyle, ne zaman geri çekileceğimi bilirim" tarzı cevap veren erkekler oluyor ki at onları çıplak sokağa. bak sinirlendim yine.

  diyeceğim o ki kızlar siz yanınızda taşıyın. yanınızda taşıdığınız için size her gün başkasıyla sevişen kadın muamelesi yapandan uzak durun. korunmasız ilişkiye girmek isteyen erkekten de kaçın. kazayla hamile kalmaktansa, ertesi gün haplarıyla sonrasında kendinize hormon basmaktansa yanınıza taşıdığınız prezervatife dua edersiniz.

  siz değerlisiniz, sizin duygularınız, bedeniniz değerli. prezervatif kullanın, kullandırın. o an sizde veya partnerinizde yoksa bir gün daha bekleyiverin. emin olun cinsel ilişkiden sonra içiniz rahat uyumak için değer.

  5 mart 2018 00:57

  21. Prezervatif ya da diğer adı kondom, cinsel ilişki öncesinde kullanılan, hamilelikten korunmayı sağlayan bir doğum kontrol yöntemidir.

  Prezervatif doğru kullanıldığında %97 oranında koruma sağlıyor. bunun dışında aids gibi cinsel hastalıklardan da koruma özelliği vardır.

  5 mart 2018 00:15