procsin

5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (1)
  • medya (11)

21. 1,5 yıl önce falan göz altı kremini kullanmıştım performansı baya iyiydi, gramajına göre fiyatı da. Ama böyle problemli bir marka olduğunu bilmiyordum süslüdeki girdileri okuyunca şaşırdım, bir daha alışveriş yapacağımı sanmıyorum sadece marka hakkında değil ürünler hakkındaki yorumlar da çok kötü özellikle soyulan maske hakkındaki yorumlar. 

17 şubat 04:36

20. Instagram storysinde watsons ödüllerinde procsine ödül veren ilk 5000 kişiye hediye göndereceğini söyleyen marka. Yani kimse kusura bakmasın ama hayatımda böyle avam bir pazarlama stratejisi görmedim.

ilgili medya:
1
17 şubat 03:16

19. bunlar sürekli hukuk-mahkeme vs dedikçe okuduğum bölümün ellerine oyuncak olduğunu görmekten artık çıldırma seviyelerine geldim. hukuk sizin birine hakaret edebilmenizi vy birini hedef göstermenize olanak sağlamaz,buna argüman sunmaz. birinin iyi bi ders vermesi gerekiyor ki hukukun ne olduğunu gerçekten anlasınlar.

27 ocak 07:39


18. Instagram sayfasina bakmak benim icin standart bir mizah sayfasina bakmak gibi “ procsin ekibi hic olmadigi kadar agresif geliyooeeer”, “ yumruk emojileri”, “urunleri begenmeyenlere nefretli-davali tehditler” falan fhjshd abi gunun sonunda sampuan satiyosun bi sakin ol yani hahahah, tabiki report ediyorum .

20 ocak 22:23

17. çıktığından beri bana hiç güven vermeyen marka. bi sebebi yok ama asla almazdım mesela herhangi bir ürününü. instagram cevaplarına şaşırdığımdan daha çok, tüketici yorumlarına şaşırdım destek veriyodu baya komik, kendi hesapları sanırım :d

20 ocak 20:57

16. son derece amatör bir marka yönetimi olan ve sözde siber saldırılara maruz kaldığını iddia eden firma. bir gönderdiği ürünleri galiba satışa koymuş, neler neler yazmışlar, ekran görüntüsü alıp paylaşmışlar, kadına sizin kafanız ticarete çok basıyor falan demişler. hatta hiç mi vicdanınız yok, bu ürünlere bu kadar emek veriliyor, size yazıklar olsun, bunun adı ticaret falan demişler. kadını sözüm ona ispiyonlayanlar da ikinci el satış yapanlar ama onlarınki helal ticaret herhalde ahahahahaha. 300 400 10klık bloggera ürün yolladılar diye insanları eziyorlar, gönderin sadece duyguya, o paket açma videosunda ezer sizi zaten. komiksin procsin, önce diş macunlarını sonra da sosyal medya hesaplarını yönetenlerin üslublarını düzelt. ya da atarı gider modacruzda 40 liraya maskelerini satışa koyan didem soydana yap sıkıysa.

20 ocak 18:39

15. Siyah diş macunlarıyla ilgili memnuniyetsizliğimi anlatan bir yazı yazmıştım. Görmezden geldiler. Hatta farklı bir diş macunu firması çözüm için benimle iletişime geçti. O zamandan beri güvenmiyorum procsine. O diş macunuyla beraber aldığım hiç açmadığım ürünler var elimde. Kullanmayı da düşünmüyorum. Burada okuduklarım medyada gördüklerim çok üzücü. Maalesef kurumsal firma ne demek, hesap yönetimi nasıl olmalı bilinmiyor ülkemizde.

20 ocak 12:14


14. böyle üsluba ve davranışa sahip bir firmanın ürünleri ne kadar iyi olsa da alip kullanmam. gratiste maskelerink görüyordum deneyeyim diye düşünüyordum. artik imkanı yok almam.

20 ocak 11:39

13. Bu olayın aynısı daha önce yaşanmıştı diye hatırlıyorum. Hatta blogger inat olsun diye bütün maskeleri lavaboya dökmüştü. aynı uslub. Çok oldu ama demek değişmemiş kafaları. Yazık.

Edit: pr paketleri göndere göndere bitmiştir. Bir süslü göndermiyorlar demiş. Yazık.  

20 ocak 08:06 20 ocak 14:34

12. Ürünlerini beğenmeyen insanları ifşa eden firma. Hesabi da hacklenmedi. Onu söyleyeyim. Hep böylelerdi.

ilgili medya:
1
20 ocak 07:17