sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
1.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (79)
 • oylar (19)
 • medya (15)

79. Ürünleriyle tuvalet bile temizlenmez. Zaten bunları oven insanlara 100 TL verirseniz ayaklarinizi bile yikatma şansınız olabilir. O yüzden sözde "destekçi"lerine aldanmayiniz. Ayrıca sosyal medya uzmanları kimse, o kafadan istiyorum.  herhalde onu da ucuza getirmek için mahalleden bir abla ya da abiyi koymuşlar başına.  

ilgili medya:
1
7 ocak 13:31 7 ocak 13:34

1

78. (yazar: kozmetikmühendisi)ne verilen cevaba cidden çok güldüm;

"-size destek olma zorunluluğumuz mu var?

+insan olanlardan destek bekliyoruz "

ahgsjdlş

bana bazı siyasetçileri de hatırlatıyor bu uslup aynı zamanda. trajikomik cidden

(link: https://cdn.suslusozluk.com/content/images/large/12384_1516393063.jpg kendisinin paylaştığı görsel)

7 ocak 12:08 7 ocak 12:09

77. Denediğim hiçbir ama gerçekten hiçbir ürününden memnun kalmadığım marka.

6 ocak 14:20

1

76. diş macunu rezalet. bir aydır kullanıyorum sanki dişlerim bir aydır fırçalamamışçasına sarı. temizlik hissi sıfır, tadı iğrenç, ayrıca macun fırçanın üstünde kalıp gibi kalıyor köpürmüyor. markaya zaten önyargılıydım artık bi daha da bir şeyini almam

6 ocak 13:55 6 ocak 13:59

75. Hiçbir ürününü kullanmadım. Doğrusunu söylemek gerekirse markayla ilgili genel olarak sözlükte, YouTubeda ya da instagram’da ürün yorumlarına güvendiğim kişilerden olumlu bir izlenim alamamış olmamdan kaynaklı boşa para harcamamak ve cildime zarar vermemek doğrultusunda kullanmadım hiç. Antipatiyi de ilk bloggerlara reklam amaçlı ürün dağıttıklarında birinin memnun kalmamasını söylemesinden sonra “size bedava ürün gönderiyoruz siz ürünü kötülüyorsunuz”la başlayan süreçte markanın kendi imajına  yönelik sorumsuz ve saygısız yaklaşımına bağlıyor ve haklı buluyorum. Bir memnuniyetsizlik varsa eğer çözmek yerine saldırıya geçen bir marka yönetiminin başarısı olsa olsa bu olabilir.

6 ocak 13:29

1

74. ciddi ciddi boykot etmemiz gereken bir marka. tüketicisine fırça kaydığı, gık diyene engel bastığı, eski sevgili gibi takıldığı için zaten tepkiliydim. ama geçenlerde gördüğüm bir olaydan sonra sinirlerim oynadı. yazıcam yazıcam unutuyorum.

çok severek takip ettiğim eczacı bir hesap var çoğunuz biliyorsunuz ama ismini yazmayayım zor duruma düşmesin. bu markanın bir ürününü koydu hikayeye, marka ismini de kapatmış. ama şişesinden anlıyorsunuz daha önce gördüyseniz. zikrettiği x maddeyi hatırlamıyorum şimdi şöyle birşey yazmıştı;

"bu ürünün etiketinde x içermez yazıyor. ürün etiketine baktığınızda x maddesinin adını farklı yazmışlar. baya da içeriyor."

daha sonra yine bir bilgi koydu hikayeye. procsin tarafından engellenmiş hesabı. bu neyin kafası allasen? tüketiciyi kandırmak, fırçalamak, terslemek, bir açıklama bile yapmamak. boykotu bırak şikayet etmek gerek. gratis, rossman vs marketlere de instagram hesaplarından yazın, satmasınlar bu markayı.

"tüketicinin tepkisi sebebiyle mağzalarımızda procsin ürünlerini bulundurmamaya karar verdik" desinler bunlara o toplantılardan birinde . bakın o zaman ne şovlar dönüyor. yapın bunu süslüler.

4 ocak 08:31 4 ocak 08:48

73. Hiçbir ürününü kullanmadım ama bana gerçekten çok merdivenaltı ürün gibi geliyor.

Bir de blogger tayfalarıyla "Yapılamaz denileni yaptık!" "Bubble mask çıkardık!" "Bunu da bilmemkaç blogda aynı anda yayınlıyoruz!" Diye gönderi yayınlatmışlardı, dombıramsı bir müzik çalıyordu. O gönderilere çok gülmüştüm, yavrum kim size yapamazsınız dedi ki? Çıkarırsın güzel güzel ürünler tamam bloggerlara da gönder, reklamını yapsınlar falan ama neden 65 yaş üstü fanatik futbol takımcı amcalar gibi davranıyorsunuz?

4 ocak 02:34

72. Hiçbir ürününü kullanmadığım gibi almaya yeltenen tüm arkadaşlarıma da aldırmadım. Bana tamamen merdiven altı bir marka gibi geliyor. sosyal medya yönetimleri berbat. İndirim ve pazarlama politikalarına anlam veremediğim, taban ve tavan fiyatları arasında çok büyük farklılıklar olan bir marka. Bir milyoncu diye tabir ettiğimiz yerlerdeki ürünlerle aynı fiyata da olabiliyor. Hele ki daha sektöre yeni girip çılgınlar gibi teşhir ürünleri gönderip, sosyal medya pazarlama stratejileri bas bas bağırdı ben bir reklamım diye, çoğu blogger ise seve seve reklamını yaptı. 

Kısacası; bana zerre güven vermeyen bir marka. büyük konuşmak istemiyorum ama hiçbir ürününü almam.

4 ocak 01:34 ed.4 ocak 10:30

71. Neden sürekli eksilendiğini merak edenler başlığın medya sekmesine bir dakikalığına girse ne kadar antipatik ve mahalle üslubuna sahip garip bir marka olduğunu anlayabilir. Hayatta çekemeyeceğim firma üslubu, markayı görünce kusasım geliyor, asla tek kuruş dahi de kazandırmam böylesine.

Kendilerinden de bu girdiyi ss alıp “procsin olarak bu insanların üstesinden geleceğiz!!!! Sonuna kadar ifşa!!!” Olarak hikaye paylaşmalarını bekliyorum çünkü onlara yakışan da budur:d

3 ocak 22:19

70. Şark kurnazlığı yapan firma. 

An itibariyle instadan takip ettiğim bir makyaj bloggerından clin oil serisinin yüzde seksen indirime girdiğini öğrendim ve sitelerine girdim. Evet böyle bi set görünüyo. Clinoil jel+ yağ+ krem olmak üzere üçlü set 24 tl. Tıkladığınızda ise bu üç ürünü sanki yüzde elli indirimliymiş gibi gösterip 40 tl olarak gösteriyo. 

İsteyen süslü olursa ss atabilirim ya da buraya koyabilirim ya da siz de sitelerine girip bakabilirsiniz. 

Yalan yok black masklarına aşığım şu ana kadar üç tanesini bitirdim. Ama bundan sonra hiçbir ürününü almayı düşünmüyorum. 

3 ocak 21:45