2.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • oylar (9)
  • medya (11)

55. 30 faktör güneş kremini satıcının övgülerine kanıp aldığım ve hiç ama hiç memnun kalmadığım yerli marka. yüze sürdüyseniz denize girince akarak gözlerinizi yakıyor resmen. daha önce hiç bir kremde öyle bir şey yaşamamıştım. sürekli tazelememe karşın omuzlarım akşam acıyordu. yani temel görevini bile yerine getirmemişti. direkt çöpe attım. hiç bir ürününü almam bir daha.

8 ağustos 11:29

54. bana epey dandik gibi bir marka gelmişti aslında. ama diş macununu indirimde denk geldiğimde almıştım ve sanki dişlerimi bir iki ton beyazlattı gibi. bir süre daha devam etmeyi düşünüyorum. 

6 ağustos 17:35

1

53. ergen bir instagram yöneticisi olan marka. Zaten de ürünleri başarısız. normalde zaten mesela 10 tl’lik bir ürünü 40 tlden 10 tl ye düştü diyip blogerlara indirim kodu yaptırıp sattıran bir firma...

6 ağustos 11:16


52. hindistan cevizi yağlı bir serisi var onun makyaj temizleme jeli ve temizleme kremini aldım (balm kıvamlı birşey) yüzüme bunları sürdüğüm anda arındıramıyorum. suratım komple yağ içinde kalıyor. motor yağı gibi kıvamları var kokuları da çok kötü. gerçekten bu kadar rezalet ürünleri özellikle uğraşsalar yapamazlardı.

27 temmuz 09:48

51. 3 ay kadar önce temizleme köpüklerini almıştım. çirkefliklerinden dolayı bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum zaten üründen de memnun kalmadım.

26 temmuz 16:05

50. Active carbon diş macununu denedim bu markanın, kasa yanı ürünüydü, uygun fiyatlı diye denemek istedim. Bir hafta boyunca dişlerim sızım sızım sızladı. Sadece bir kez deneyimleyebildim, devam etmeye cesaretim kalmadı açıkçası o ağrıdan sonra. 

26 temmuz 13:15

49. Denemek için 3lu maske seti aldım. Siyah maskesi inanılmaz kötü. Cildimi soydu ve kuzattı. 4 saat soğuk uyguladım ısısı düşmedi. Ballı ve sütlü olan iyi gibi.aydınlık bir hava verdi ama nemlendirmedı. 3. Maskesini henüz denemedim yalnız.

26 temmuz 11:37


48. Geçen gün procsin markasının @edaliblog ile işbirliğinden yeni çıkan ürünlerinden bazılarını sipariş ettim ve sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Ürünlerin çoğundan memnun kalmama rağmen deniz yosunu özlü ve aloe vera içeren yüz ve vücut spreyi yüzümde ciddi alerjiye sebep oldu. En çok hevesle beklediğim ürün o olmasına rağmen asla kullanamıyorum. Deniz yosununa alerjim olabileceğini düşünüyorum. Almadan önce iyi düşünün süslüler.

25 temmuz 21:30

47. Yerli bir firma olduğu için ürünlerini denesem mi diye araştırıp, burada okuduklarımdan sonra ürünleri almaktan vazgeçtiğim ve tercih etmeyeceğim olan marka.

11 temmuz 19:25

2

46. instagram sayfasını yönetenlerin mizacı ve ürünlerle ilgili okuduğum yorumlar sonucu zerre güven duymadığım marka. hiçbir ürününü denemedim, denemeyi de düşünmüyorum. çok şükür henüz kendime saygımı yitirmedim :dd

11 temmuz 00:52