2.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (61)
  • oylar ()
  • medya (13)

61. neden kötülendiğine asla anlam veremediğim marka. soyulabilir maskelerinden tutun cilt bakım yağlarına kadar pek çok farklı ürününü denedim, bir insan hepsinden mi memnun kalır arkadaş? ben kaldım. Ha, benim bayılarak kullandığım maskeleri oda arkadaşımın hassas cildinde tahrişe sebep oldu, orası ayrı.

16 eylül 15:40

60. Marka hakkında pek bir fikrim yok dün gratiste gezerken yüz için olan 50 faktör güneş kremine denk geldim ve 35tl gibi bir fiyata satılınca denemek istedim. Kullandığım nerdeyse her marka niveasından tutun en pahalısına kadar yüzümde iltihaplı sivilce yaptığı için korkuyla yaklaşmıştım ,bugün yüzümde denedim koruması bence yeterli (beyaz tenliyim) çok rahatsız edici olmayan bir kokusu var yüzde beyaz iz bırakmıyor kısa sürede emiliyor ve nemli bir görünüm sağlıyor yapış yapışlık hissi yok . Kutunun içinden çok tatlı bir deniz çantası deneme boy şampuan ve duş jeli çıktı . Şampuan dalin kıvamında bir şey bir numarası yok duj jeli erkek duj jelleri gibi kokuyor eh işte kıvamında fakar güneş kremini ben şu an beğendim sivilce de yapmadı

15 eylül 18:51

59. bir kez arkadaşımla pembe maskesini aldık ikimiz de soyamadık ve yıkamak zorunda kaldık. geçen gün konuşurken başka bir arkadaşım siyah maskeden nefret ettiğini, soyamadığını söylüyordu markasını sordum:procsin. etkisini hissetmeyi geçtim soyamıcaz diye kaygılanıyorsunuz resmen yüzünüze yapışmış gibi. bir de yine soyarken yaşanan acısı var. aman evlerden ırak.

9 eylül 13:31


58. Sosyal medya hesabının aktifliği hoşuma gidiyor aslında, tüm mesajları okuyorlar falan ama bu kadar takipçileri olmadan önce yaptıkları saygısızlıkları da hatırlıyorum biraz sahte gibi geliyor tavırları o yüzden. cildim sivilceye ve kapalı komedonlara çok yatkın yorumlara bakınca alerjik ciltlere iyi gelmediğini gördüm riske atıp kullanmam herhalde. bir de bi süslümüzün yorumunu okumuştum belki bu başlıktaydı hatırlamıyorum. takipçileri ürünlerinin farklı olumlu bir etkisini gördüğünde evet ona da yarar zaten söylemeyi unutmuşuz diye hemen paylaşıyorlar diye. daha yeni bunu birebir görünce medyaya ekledim hemen

ilgili medya:
2
9 eylül 12:35

57. Çokkk kötü marka. Maskelerinden ve diş macunundan almıştı , hiçbiri bir etki göstermediği gibi cildimde kızarıklık vs yaptı. Almayın.

31 ağustos 00:29

56. büyük bi indirim yaptıklarını dönem hızımı alamayıp baya bir şey almıştım, yüz yağından toniğine, cilt beyazlatıcı maskesine kadar fakat tonik gelmedi diğer aldığım ürünleri de 1-2 kere kullandım, hiçbir özelliği yok gözümde 

30 ağustos 05:06

55. Yerli bir firma olduğunu bu platformda öğrendikten sonra denemek istedim ve 16 ağustos tarihinde siparişimi verdim. Siparişim bir haftadır kargoya verilmiş olarak gözüküyor ancak ben henüz kargomu teslim alamamıştım. Bayram sebebiyle olsa gerek deyip çok önemsemedim ama öte yandan siparişimi takip edebileceğim herhangi bir takip kodu vs de göndermedikleri için kendilerine sosyal medya hesaplarından ve sitelerindeki iletişim formundan problemimi aktardım. Kargo bilgilerimi 27 ağustos tarihinde güncellediler sağolsunlar. Fakat yurtiçi kargo sayesinde kendileriyle olan alışveriş maceram kargonun teslim edilememesiyle son buldu. Siparişim ise bir ınstagram hesabıyla yapmış olduğu iş birliği paketiydi.

30 ağustos 04:55


54. mavi renkli olan aydınlatıcı ,beyazlatıcı maskeyi aldım yüzümde bir işe yaramadığı gibi yüz tüylerimi de kopardı , bikini bölgesini ise bir-iki ton hafif beyazlattığı doğru

23 ağustos 15:00

53. 30 faktör güneş kremini satıcının övgülerine kanıp aldığım ve hiç ama hiç memnun kalmadığım yerli marka. yüze sürdüyseniz denize girince akarak gözlerinizi yakıyor resmen. daha önce hiç bir kremde öyle bir şey yaşamamıştım. sürekli tazelememe karşın omuzlarım akşam acıyordu. yani temel görevini bile yerine getirmemişti. direkt çöpe attım. hiç bir ürününü almam bir daha.

8 ağustos 11:29

52. bana epey dandik gibi bir marka gelmişti aslında. ama diş macununu indirimde denk geldiğimde almıştım ve sanki dişlerimi bir iki ton beyazlattı gibi. bir süre daha devam etmeyi düşünüyorum. 

6 ağustos 17:35