yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • medya (4)

  1. allahım bu ne, elim ayağım titriyor, allahım ölmek istiyorum ve bu dünyayı ateşe verip yakmak istiyorum. başka türlü bu pislik temizlenmez bu ülkeden

  14 haziran 2019 15:09

  2. (bkz: 3 nisan 2019 ankara üniversitesi tecavüz skandalı)

  14 haziran 2019 15:19

  3. Sadece bu kızkardeşimizin bedenine değil;  hepimizin bir yerde çalışma,birine güvenme,mesleğimizi icra etme,sağlık çalışanlarına güvenme,yalnız yaşama haklarına da tecavüz edilmiştir. Okudum okudum kustum sonra da dinlenirken düşündüm ne yapabilirim öyle bir durumda diye.heralde kameranın gördüğü yerde zorla götürüldüğümü belli edecek hareketlerden başka bir şey yok.bu cesur genç kadın, bu iğrenç yaratıklara boyun eğmiş görünmekle kendi hayatını zor kurtarmış.ola ki o doktor bu yollarla deliller kararmaz dese belki de öldürüp cesedi saklayacaklardı.

  14 haziran 2019 15:26


  4. Okurken midenize kramp giriyor.Vicdansızlık,utanmazlık.Jinekologun “şikayet etsen ne olacak?girmez hapse” tarzında konuşup kızın vajinasını temizlemesi.Bu iğrençliğe ortak olması insana sinir krizi geçirtiyor.Lan olum sizin ananız babanız bacınız çeliğiniz çoçuğunuz yok mu?Hiç mi kimse size insanlık öğretmedi?Sorsan en büyük müslümanlar.Hayır kamera kaydı,sperm örnekleri var ve serbestler.Akıl alıcak gibi değil.Bu haberi duymayan insanlar bu insanlara canını emanet edicek ya.Akıl alır gibi değil.ha birde bu prof.denilen mahlukatın ilk olayıda değilmiş bu.Yanarak ölürsünüz inşallah.Allahım acısını sizden kat ve kat çıkartsın

  Edit:Şuraya bir ekşi sözlükten medya bırakıyorum.Gerçekten iğrençsiniz ya.Kamera var kamera.Küfür etmemek için son beş saniyem ya.

  ilgili medya:
  1
  14 haziran 2019 15:28 14 haziran 2019 15:38

  5. failin serbest bırakıldığı dava. hoca da arkadaşı da bahsi geçen jinekolog da ceza almalı. hele o jinekolog yok mu içimden sana en galiz küfürleri ettim etik yoksunu mesleğin yüz karası. hadi kızı kurtarmadın bari delil karartma değil mi? umuyorum üçü de hapis cezalarının yanında meslekten men cezaları alırlar.

  bahsi geçen aileyi de tebrik ediyorum, çoğu aile laf gelmesin diye olayın üstünü örtüyor. umarım hem bedenen hem ruhen iyileşirsin güzel yürekli kadın.

  edit : bu olayın faili hasan bilgili'nin avukatı da kendi kızıymış. bunlar nasıl leş insanlar nasıl leş aile ilişkisi? sizin aileniz adına utandım ve iğrendim bugün.

  14 haziran 2019 15:32 14 haziran 2019 15:39

  6. arkadaşlar ben sakin bir insan değilim. o yüzden okurken kanım çekildi, midem bulandı, ama bir yandan da bu üç şerefsize layık ne gibi cezalar olabilir diye düşündüm. başıma gelse naparım dedim. bir (gbkz: nevin yıldırım) da ben olurdum. çok ciddiyim. ben böyle bir durumla başa çıkamazdım açıkçası. yaşadığın boktan şeyleri bir yana koy, hukuk da senin yanında değil. sesini çıkaramıyorsun. çıkarınca da klavyesinden delikanlılık ve hümanistlik taslayan biri "bence saçma abi ya, arabaya bindirilirken neden bağırmamış" diyor (bu yorumları ekşide ve twitter'da görebilirsiniz).

  14 haziran 2019 17:39 14 haziran 2019 17:41

  7. Maalesef ki adı geçen okuyorum ve maalesef ki bu mahlukattan ders alıp sınava girdim. Arkadaşımızın yaşadığı şey hakkında söylenecek her şey söylendi zaten ama olayı başka bir açıdan değerlendirmek istiyorum. 

  Bu şahsiyet daha önce defalarca kez aynı şey yüzünden şikayet edildi. Doktora öğrencilerine tezinizi kabül ederim ama benimle cinsel ilişkiye girerseniz dedi. Şikayet edildi ve okulun uaptığı açıklama neydi sizce: olay değerlendirildi ve beyanlardan başka olayın gerçekleştiğine dair bir kanıt bulunamadı. İlk olaylar döndüğü zaman dekan şu an dekanlık yapan hocanın kocasıydı. İlk olayları görmezden gelen o. Her şeyin üzeri bir şekilde kapatıldı tabi ki. Yani resmen göz göre göre olmasına izin verilmiş bir olay bu. Suç sadece hasan, Serkan onlarda değil. Suç en baştan bunu engellemeyen, araştırmayan, bu adamı akıl hastanesine kapatmayan zihniyette. 

  Şu an ki dekanımız sağolsun tamamen kocasının izinden gidiyor. Adam gelmeden kızı geliyor dilekçeleri veriliyor emekliliği ayarlanıyor. Adama resmen ödül olarak para bağlayacaklar. Okuldan da o kadar tiksindim ki ayaklarım geri geri gidiyor asla gitmek istemiyorum. 

  Ayrıca adamın kızı var ya kızı. Ve adamın avukatlığını yapıyor çıkıp diyor ki babamla gönül ilişkileri vardı. Ya hangi kadın bunu bir başka kadına yapabilir? İğrenç bir aile ve aile olarak yok edilmeleri gerekiyor bence. 

  **aynı adamın kardeşi olan Ali bilgili olaylar patladığı zaman korkudan okula gelemedi. Şu N elini kolunu sallaya sallaya geliyor. Aynı şekilde onun da taciz ve tecavüz ettiği öğrenciler var. Ve görüldüğü gibi yönetim hiç bir şey yapmıyor. 

  **avho meslekten men edilme konusunda dava sonuca bağlanmadığı için bir şey yapamayacağını söylüyor. O kadar kanıta rağmen bir şey yapmıyor yani. 

  **sinirden yazım yanlışlarım varsa affola. İnanın bir nefeste yazdım hepsini.

  ilgili medya:
  1
  14 haziran 2019 19:03


  8. Okurken dehşete düştüğüm olay. Bu adam nasıl bu kadar korunmuş aklım almıyor. Gündemde tutmamız lazım bu olayı, adam ceza almadan adalet yerini bulmadan bırakmayalım peşini. Sosyal medyada ana haber bültenlerinde her yerde yer alması lazım. 

  14 haziran 2019 19:15

  9. Ne kadar büyük iğrençlik... Aklım almıyor, kalbim sıkışıyor... Umarım olaya karışan herkes cezasını bulur!

  14 haziran 2019 20:32

  10. Bu eziyeti yaşatanlar ve sonrasinda meslek bilgilerini kötüye kullanarak yardim edenler unutulmasın.

  (bkz: hasan bilgili)

  (bkz: serkan durmaz)

  (bkz: hüseyin şenyurt)

  (bkz: ali bilgili)

  (bkz: vcom hayvan hastanesi)

  (bkz: moca veteriner kliniği)

  14 haziran 2019 22:13 15 haziran 2019 01:05

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar