yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • medya (7)

  35. Ve sonunda ödül olarak Hasan bilgili okuldan emekli olur. Yine tecavüzcüyü koruyan bir sistem. Delilleri karartarak içeriden çıkmadığı yetmemişti aferim der gibi elini kolunu sallaya sallaya emekli oldu. Artık gerçekten tiksiniyorum. 

  ilgili medya:
  1
  1 temmuz 18:54

  34. okurken sinir, üzüntü, nefret, güvensizlik birçok duyguyu aynı anda yaşadım. mağdur kızın yerine kendimi koydum. yaşadıklarını hayal bile edemiyorum. ki bu kadar acı şeyleri yaşamışken bir de üstüne hakkını aramak için büyük mücadele vermek mecburiyetinde olması korkunç. sonrasında bu olayı arkadaşımla konuşurken "artık iş görüşmelerimizde bize sorulur ise abimizin, nişanlımızın vs. olduğunu söyleyelim" diye anlaştık. çünkü bu yaratıkların ülkede adalet olmadığını, her halükarda kadının suçlu bulunacağını ve özellikle savunmasız kişiler arasından seçtikleri mağdurların kolayca korkutulup, susturulacağını düşünmeleri sebebiyle, bu şeytani düşüncelerini eyleme geçirmeye devam edeceğinden eminiz. bunları düşünmek zorunda olmaktan, bu ülkede kadın olmaktan nefret ediyorum!

  16 haziran 23:05

  33. Kanım dondu okurken. Umarım bu olayları yaşamak zorunda olan kadın bir an çnce toparlanır ve bundan sonra çok mutlu olur. Her ne kadar çok zor olsa da onun için her şeyin çok iyi olmasını diliyorum. Ek olarak tecavüzcünün kızı facebooktan açıklama yapmış babam biraz çapkındır yanlış anlamıştır diye. İğreniyorum sizden kendi gibi iğrenç bir kız yetiştirmiş. Belasını yargıdan bulurlar, umarım en ağır cezayı alırlar, hayatı boyunca sürünürler

  16 haziran 21:51

  32. Yazdım yazdım sildim. Ne desem az kalır, yapabileceğim herhangi bir tanım yok bu olaya. Allahından bulsun pislik herif.

  16 haziran 00:58

  31. bu davayı alması büyük olası olan avukatı çok yakından tanıyorum. o şerefsiz bu kez kaçamayacak bundan adım gibi eminim.

  16 haziran 00:02 16 haziran 00:09

  30. Nasıl bir iğrençliktir düşünmek dahi istemiyorum. "Rıza" kavramını anlamayan, bilmeyen ve umursamayan bir mahlukatın iğrençliği, hastalıklı hali. Nasıl bir organizasyon oluşturup 3-4 kişi bu olayları saklayabildiler? Bu iğrençliğe maruz kalan hemcinsimi düşünemiyorum bile. Umarım kendini toparlayabilir ve bölümünden, mesleğinden böyle hasta ruhlular yüzünden uzaklaşmaz.

  Bir de kliniğinin ismini değiştirmiş. Umarım kimse gitmez oraya artık. Başka bir süslümüz de söylemiş, o iğrenç yaratık kim bilir hayvanlara ne gözle bakıyordur? İnsanımızdan da hayvanlarımızdan da böyleleri uzak olsun. Ömür boyu hapiste kalır umarım ve bir daha mesleğini yapacak yüzü kalmaz!

  15 haziran 23:44

  29. Final haftamdan ötürü çok fazla bakma fırsatım olmuyor haberlere. Bu akşam gireyim dedim sözlüğe. Kanım çekildi, başım ağrıyor, kendimi zavallı kadıncağızın yerine koymaktan alıkoyamıyorum..

  Hukuk okuyorum. Çalıştığım, emek verdiğim geceler boyunca aklımda olan tek bir şey var: adaleti sağlamaya yeterli olabilmek.

  Ceza hukuku, devletin demir yumruğudur der bir hocamız. Bir suçun işlenmesi öncelikle devletin eksikliğidir, mağlubiyetidir. Bu suçtan bir tane işlenmedi bu ülkede şu zamana kadar. Ama bizlere öğretileni uygulamada görememek hep yaraladı bizi. "Devlet o demir yumruğu sakınacaksa o zaman ne anlamı var?" Diye ben bile soruyorum. adalet isteyen insanların seslerini duyuramaması çok acı. Sesimizi yükseltelim. Susmayalım. Devletin suçla mücadelede tek rolü suç işlendikten sonra cezasını vermek değildir. Devlet politikaları ile bunları önlemeye çalışmalıdır önce. Bu insanlardaki rahatlık, şu an devlet politikalarının önlemeye yönelik olmamasıdır. Hukuk karşısında, suçlunun kendini mağdurdan daha güvende hissetmesi adalet açısından bir felakettir. Bilinçlenip sesimizi çıkardıkça, suçun üstünün örtülmesine izin vermedikçe bunları hep beraber aşacağız.

  Ayrıca o doktorun kızı olan insanın meslektaşım olmasından utanç duyuyorum.

  Kadının kadını kollaması ile devletin kadını, vatandaşını kolladığı günler gelecek. Sesimizi çıkarmaktan korkmayalım.

  Bu vahşetin ortasında kalmış olan bütün kadınlarımıza sabır, sağlık diliyorum. :(

  Edit: normalde beğenme olayına takılmam beğenmemekte özgürdür insanlar fakat bu iğrenç olayın, tecavüzün kınandığı bir başlıkta sorunlarımızın ana kaynağına ilişkin bir tespit yapmak istedim gerçekten neyini beğenmediniz?

  15 haziran 22:18 15 haziran 22:34

  28. hasan bilgili pisliğinin ''vcom veteriner kliniği'' ismindeki hastanesi ''moca veteriner kliniği'' olarak değişmiş,,bu ahlak ar namus yoksunu pislik insan topluluğu her türlü pişkinliği takınarak para kaybetmemek uğruna o olay yerinin ismini değiştirirerek itibar kaybetmeyeceğini düşünüyor,lütfen çevrenize haber verin bu yerden o hayvancıklarınızı uzak tutun

  (bkz: moca veteriner kliniği)

  15 haziran 21:34

  27. Ben şoklardayım arkadaşlar. Tüylerim diken diken oldu. Küfrediyorum, midem bulanıyor. Bunlar kız babası be, kendi kızınıza da aynısının yapılabileceği gelmiyor mu aklınıza. Gerçi kızı da kendi malındanmış. Yetişmiş, savunmaya başlamış.. çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın demek istemiyorum. Ulan haysiyetsizler, ulan namussuzlar. Nasıl gaddar oldunuz bu kadar..

  Ben de özel bir hastanede çalışıyordum, gece nöbetlerine kalıyordum. Şimdi bunu okuyunca kanım çekildi kanım. İş yerimizde bile güvende olamayacak mıyız. Üniformadan kı hallendiniz. Buna ne bahane bulacaksınız.. 

  Ve olayı yaşayan arkadaşı, cesareti ve iradesi açısından kutluyorum.  inşallah toparlarsın. Üzülme adalet bir gün bulacak yerini. Allah verecek cezalarını. Sen yeter ki dik dur kardeşim. Savun hakkını, sakın ama sakın vazgeçme. Ailene de helal olsun. Kimselerden korkmayın! 

  15 haziran 18:57

  26. gündemden düşürmeyelim. adalet yerini bulsun istiyorum, artık ben söylecek söz bile bulamıyorum bu adiliğe.

  edit: süslülerden biri instagram adresi paylaşmış, bakmaz olaydım. aynen kardeşim umarım her şey senin için sad but true olarak gelişir.

  15 haziran 18:18 15 haziran 18:20

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar