yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (61)
  • medya (0)

  61. 4.defa evde olduğum halde kağıt bırakmadan bir mesajla adreste olmadığım gerekçesiyle beni şubeye çağıran kargo şirketidir. Başka kargo şirketleri kaç yıllık adresi nasıl buluyor? Bulunduğum şehirdeki pim’i ise üzerinize afiyet bi tarafları da baya yavaş hareket etmektedir bütün kargolarım en az 3 gün orada bekler. Kuryeyi daha önce de şikayet ettim fakat hiçbir sonuç alamadım bu sıcakta yaptıkları şeye gerçekten söyleyecek söz bulamıyorum. Benimle aynı durumda olup kalıcı bir çözüm elde edebilenler paylaşırsa çok sevinirim.

  adaletin tatlığı ile gelen edit: kuryeyi merkeze şikayet ettim, bu sefer şikayetim haklı bulundu sanırım çünkü 24 saat sonra kargo tekrar dağıtıma çıktı.

  11 temmuz 14:35 20 temmuz 02:48

  60. yurdışında başarılı olduğuna ben de katılıyorum. 2 zarfı amerikaya 30 liraya 20-25 günde sapasağlam teslim ettiler, hiçbir sıkıntı olmadı. takip sistemi de tıkır tıkır çalışıyordu, internetten takip de edebildim.

  24 mayıs 11:56

  59. İnternetten bir krem siparişi verdim, krem 4 gündür istanbuldan yola çıkıp da ankaraya gelemedi. Hala istanbulda. Şaka gibisin ptt kargo, hiç zahmet etme sen ya. Kalsın krem. Kargosuna kargo demeye bin şahit ister. Kağnıyla daha hızlı gelirdi. Muhtemelen krem bozulmuştur sıcakta beklemekten. Bir de öyle bir sistemleri var ki, şikayet etmeye kalksan kimi kime şikayet edeceksin. Defalarca şikayet ettim, inanın en ufak bir fark olmadı. Kısacası PTT kargo benim için pişmanlıktır! (gizlinot: Çok sinirlendim ama :()

  23 mayıs 14:41

  58. Gardrops uygulamasıyla anlaşmalı olan kargo şirketi. Gardropstan dönem dönem satış ve alışveriş yapıyorum ancak kargodan memnunum genel anlamıyla. Benim rahatsız olduğum tek şey internetten kodla aratıp gönderi takibi yaptığımız siteyi geliştirmesi gerektiği. Ürünün tahmini teslim süresini gösteren bir eklenti bulunması gerekiyor bence çünkü kargo geleceği gün sabah 9dan akşam 5e kadar beklemek zorunda olmak insanın hayatını kısıtlıyor bana göre. Dağıtıcıya çıktığı süreyi belirtmek yeterince bilgi vermiyor.

  23 mayıs 12:22

  57. herkes memnun kalmış fakat beni biraz sinir eden firma. bulunduğum yeri il merkez olarak işaretlememe rağmen kargomu yanlış ilçeye göndermiş günlerce oradan merkeze gelmesini bekledim. merkeze geldiği zaman da günlerce dağıtıma çıkmadı. sanırım şehirden şehire kalitesi değişiyor.

  15 mayıs 13:57

  56. Hızı eskisine oranla çok arttı.Teslim süresi neredeyse aynı(UPS hariç).Zaten kuryeden kargo almak imkânsız, kapıyı çalmadan gidiyorlar.Çoğu da tekrar dağıtıma çıkarmak için ekstra ücret alıyor(UPS ve yurtiçi almıyor).Ucuz da olması sebebiyle MNG ve aras gibi gereksiz şirketlere tercih edilesi kargo

  7 mayıs 08:14

  55. bazı kargo şirketleri daha zile basmadan geldik evde yoktunuz der, bir ihbar kağıdı bile bırakmadan kaybolur. ptt kargo aksine azimli. en istekli kargo firması gözümde. geçen nasıl başardıysa apartman otomatına bile basmadan içeri girebilmiş. bende bakmam kapıya dış kapıdan gelmediyse biri. zile bastı açmadım satıcı vs olabilir diye, sonra bir baktım sesler geliyor. gitmiş bizim yan komşuya basmış. seksen yaşındaki teyzeye bizim evde olup olmadığımızı, haberi olup olmadığını soruyor. çıktım müdahele ettim hemen. hızlı ve başarılı bir firma. en azından benim bulunduğum bölgede.

  7 mayıs 03:43 7 mayıs 03:45

  54. Valla yurtiçi ve aras kargodan bin kat iyi. Hiç hasarlı paket teslim almadım ve diğer kargolar kadar hızlı

  7 mayıs 01:34

  53. Aliexpress hariç diğer kargoları düzenli ve sağlam getiren kargo. Ara sıra aliexpress paketlerine çöktükleri ya da getirme zahmetinde bulunmadıkları doğrudur. Son zamanlarda arttı özellikle. Eskiden bu kadar yoktu.

  6 mayıs 12:17

  52. İlk defa kötü bir deneyim yaşadım.3 nisan'da kargom yaşadığım yerin p.i.m. şubesine geldi.Bugün dahil 6 gündür orada bekliyor.İnternete bi yazdım herkes aynı şeyi yaşamış kargosu 2 hafta bekleyen hatta kaybolan insanlar varmış.Telefon numarası var ama ulaşmak ne mümkün 7/24 meşgul çalıyor.Ulaşabildiğim her yere şikayet edicem.Gerizekalılar bu şube evine aşırı uzak olmasa gidip kendim alıcam.Ne sonuç alıcam bilmiyorum da iş şubeye gitmeye gelirse orada bi cennet mahallesi pembe performansı sergilerim sözlük..

  9 nisan 14:37

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar