yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (67)
  • medya (0)

  67. pazartesi günü kargomu evde insan olduğu halde adresinizde size ulaşılamamıştır diyerek şubeye geri gönderen kargo. paketlemeleri çok sorunlu değil bana göre getirdiklerinde bir problem yaşamadım bu zamana kadar ama getirene kadar uğraştırıyorlar.

  25 eylül 11:31

  66. ptt kargo'yu hiçbir zaman sevmedim. hep bir sorun yaşıyorum kendisiyle.

  cumartesi kargoya verilen paketim, pazar günü kayseri'ye ulaştı. pazartesi dağıtıma çıkması gerekiyordu. haydi dağıtıma çıksın ama salı teslim edilsin. bugün çarşamba. hala zimmetlendi görünüyor. satıcı ile konuştum, türkiye'nin bilmemkaç yerine yolladığı paketleri hala benimki gibi zimmetlendi görünüyormuş. kısacası ptt kargo her zamanki gibi kafasına göre iş yapıyor :d

  ptt ile çalışan sistemleri sevmiyorum. sanırım türkiye'de sevdiğim, işini düzgün yapan bir tane bile kargo şirketi yok benim için. yıldım. ufacık bir şeyi teslim etmek bu kadar mı zor?

  25 eylül 09:22

  65. Kidega'dan yaptığım ve 3 gün içinde elimde ulaşacak olan , ve aslında siparişten bir gün sonra Antalya'ya gelmiş kargoyu bir hafta boyunca merkezde bekletip ,sonrasında dağıtıma çıkaran son derece umursamaz bir firma. Daha hızlı gelir her yerde var diye düşünüp seçmiştim. Seçmez olaydım. Kutunun her tarafının ezilmiş olmasına değinmiyorum bile. Yurtiçi kargo'ya laf ediyordum bir de. Bunlar daha beter çıktı. Acil bir şey bekliyorsanız uzak durun. Zira bir ay sonra bile teslim alabilirsiniz.

  25 eylül 00:12 25 eylül 00:13

  64. İlk defa kargosunu kullandım ve binlerce kez pişman oldum. Ürün bursadan istanbula yarım günde geldi fakat bana 5 günde teslim edildi. Yurtışına giderken yanımda götürceğim bir üründü ama alamadım maalesef. Bunu okuyorsanız bir delilik yapıp sakın kargosunu kullanmayın

  24 eylül 23:24

  63. hepsiburada n11 gibi adreslerden alışveriş yapıldığında eğer kargo ptt ise yol yakınken sepeti boşaltın. bu kadar kanser bir kargo şirketi görmedim.halbuki gardropsta hiç bir sorun çıkmıyordu harika yapıyorlardı işlerini. evde bulamayınca telefon denen icattan haberleri yok olacak ki dağıtım merkezine geri göndermişler.zaten kargoyu vereli 1 haftayı geçti. kapıda aramazsınız tamam tekrar dağıtım merkezine döndüğünde de hiç bir bilgi verilmedi ben ptt kargo takip adresine girip (gizlinot: orası da ayrı kanser 3-4 girişte ancak görebiliyorsunuz kargo bilgilerini) öğrenebildim. cumartesi bizi evde bulamamışlar ama işin ilginç tarafı evdeydim.kargo bilgilerinde bizi evde bulamadıklarını tekrar deneyeceklerini yazmışlar. bugün ( pazartesi ) ne gelen var ne giden . 16 eylülde verdiğim siparişi umarım ekime getirirler!1!1

  23 eylül 22:28

  62. 4.defa evde olduğum halde kağıt bırakmadan bir mesajla adreste olmadığım gerekçesiyle beni şubeye çağıran kargo şirketidir. Başka kargo şirketleri kaç yıllık adresi nasıl buluyor? Bulunduğum şehirdeki pim’i ise üzerinize afiyet bi tarafları da baya yavaş hareket etmektedir bütün kargolarım en az 3 gün orada bekler. Kuryeyi daha önce de şikayet ettim fakat hiçbir sonuç alamadım bu sıcakta yaptıkları şeye gerçekten söyleyecek söz bulamıyorum. Benimle aynı durumda olup kalıcı bir çözüm elde edebilenler paylaşırsa çok sevinirim.

  adaletin tatlığı ile gelen edit: kuryeyi merkeze şikayet ettim, bu sefer şikayetim haklı bulundu sanırım çünkü 24 saat sonra kargo tekrar dağıtıma çıktı.

  11 temmuz 14:35 20 temmuz 02:48

  61. yurdışında başarılı olduğuna ben de katılıyorum. 2 zarfı amerikaya 30 liraya 20-25 günde sapasağlam teslim ettiler, hiçbir sıkıntı olmadı. takip sistemi de tıkır tıkır çalışıyordu, internetten takip de edebildim.

  24 mayıs 11:56

  60. İnternetten bir krem siparişi verdim, krem 4 gündür istanbuldan yola çıkıp da ankaraya gelemedi. Hala istanbulda. Şaka gibisin ptt kargo, hiç zahmet etme sen ya. Kalsın krem. Kargosuna kargo demeye bin şahit ister. Kağnıyla daha hızlı gelirdi. Muhtemelen krem bozulmuştur sıcakta beklemekten. Bir de öyle bir sistemleri var ki, şikayet etmeye kalksan kimi kime şikayet edeceksin. Defalarca şikayet ettim, inanın en ufak bir fark olmadı. Kısacası PTT kargo benim için pişmanlıktır! (gizlinot: Çok sinirlendim ama :()

  23 mayıs 14:41

  59. Gardrops uygulamasıyla anlaşmalı olan kargo şirketi. Gardropstan dönem dönem satış ve alışveriş yapıyorum ancak kargodan memnunum genel anlamıyla. Benim rahatsız olduğum tek şey internetten kodla aratıp gönderi takibi yaptığımız siteyi geliştirmesi gerektiği. Ürünün tahmini teslim süresini gösteren bir eklenti bulunması gerekiyor bence çünkü kargo geleceği gün sabah 9dan akşam 5e kadar beklemek zorunda olmak insanın hayatını kısıtlıyor bana göre. Dağıtıcıya çıktığı süreyi belirtmek yeterince bilgi vermiyor.

  23 mayıs 12:22

  58. herkes memnun kalmış fakat beni biraz sinir eden firma. bulunduğum yeri il merkez olarak işaretlememe rağmen kargomu yanlış ilçeye göndermiş günlerce oradan merkeze gelmesini bekledim. merkeze geldiği zaman da günlerce dağıtıma çıkmadı. sanırım şehirden şehire kalitesi değişiyor.

  15 mayıs 13:57