girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (88)
  • medya (4)

88. Allah sabır versin dediğim kadındır. Öyle mesajlar almış ki kocasına şunu kullanda çocuğu ondan alırsın diye mesajlar atan yaratık kadınlar var. Nasıl kötü nasıl işsiz insanlar var ya. Ben bunları boşanma aşamasında değil hiçbir zaman kaldıramazdım kapatırdım hesabı.en iyisi bir süre uzak durması bence taş olsa çatlar.

Öyle kadınlara da yazıklar olsun.

12 haziran 21:11 12 haziran 21:12

87. profilinde artan reklamlardan paranın suyunu çektiğini zaten anlamıştık. sen reklamcı değilsin ki pucca. sen o üniversitede harçlıkları biriktirip kitaplarını aldığımız kadınsın. ne gerek var şimdi? "boşanıyorum" "yok boşanmıyorum" "ay bana çiçek göndermiş çocuğunu geçtim çiçeğine mi bakıcam" yok bilmem ne. boşandığın zaman "bitirdik" yazar geçerdin. zaten ilgi çekiyorsun bu kadarına gerek yok.

8 haziran 10:39

86. Yasak Elma dizisi setinde yaşanılan cinsel taciz üzerine, başka cinsel tacize uğramış takipçilerinin başına gelenleri mesaj attıkları blogger. Pucca bu mesajları hikayelerinde paylaşarak mağdurların seslerini duyurmaya çalışıyor. Ve duyuruyor da. Sırf bu hareketiyle bile takdiri hakediyor varsın reklam falan yapsın. Sürttüğü yerleri sürekli hikayesinde paylaşan Şeyma Subaşı gibilerine on basar. Helal be!

8 haziran 05:12


85. ben eğlenceli kitaplarını bir çırpıda bitirmemle yeni kitabını koşa koşa almamla tanımıştım kendisini. lakin bu instagramda bir şeyleri yansıtma şekline bakınca. gözümde bir iticilik oluştu ona karşı.

7 haziran 11:32

84. bu kadını seviyordum ve genellikle çoğu konuda görüşlerine katılıyorum ( önceden atmış olduğu talihsiz bir tweet hariç. siz anladınız onu) ama bu boşanma mevzularının suyunu çıkardıklarını düşünüyorum. evet hayatının her anını paylaşan bir blogger/yazar olabilir ama bu kadar şeffaflık fazla. kesinleşince boşanmaya karar verdik dersin olur biter. ama yok boşanıyoruzlar yok beni affetler yok çiçek yollamalar falan bilemiyorum.. evet reklamın iyisi kötüsü yoktur ama buna gerek yoktu bence pınarcığım.

6 haziran 15:11

83. Boşanma ortada çocuk olan bir aile için çok üzücü bir eylem ancak sanki biraz suyunu çıkardılar gibi geliyor. Eşinin paylaşımları da kendi paylaşımları da aklı başında iki insanın boşanma kararı almış olmasından çok uzak paylaşımlar. Takipçi kitlelerini kullanarak olayı biraz oyuna çevirdiklerini düşünüyorum. 

Edit:düzeltme 

5 haziran 19:03 5 haziran 19:03

82. Azcık unutulmaya yüz tutunca gündeme tutunmak için en basit yöntem olan " ayrılıyorlar mıı" dedikodusunu ortaya salan minnoş kitap yazarı

29 mayıs 08:44


81. kendinden daha beter bir herifle malesef evlenmiş yazar

adamın özür cevabı resmen bundan sonra ölümüne sap kalışının bir sebebi olabilir. sen bu kafayla ne çocuğuna terbiye ver yetiştir ne de başka bir kadınla birlikte ol... anca one night stand.. o da hatun çok sarhoşşa olur heralde bundan sonra... yürüyen nedir ya. pucca da alımlı kadın gayet ona yürüyenleri mi saysın kadın?

işte böyle tam puccaya üzülürken attığı bir tweetin görselini gördüm. yüklemeye çalışacağım. "sünepe kocam s.sin seni " diye bir cümle... dedim ablacım gerçekten siz birbirinizi bulmuşsunuz bence ayrılmayın :))))) başka insanlara ve batıya yazık. umarım photoshoptur ya gördüğüm şey

ilgili medya:
1
29 mayıs 08:32

80. ülkemizin ilk twitter fenomeni/fenomen blog yazarı. blog sayfasını günlüğü olarak kullanmaya başlayan pucca daha sonra dizüstü edebiyat serisiyle çıkardığı kitaplarını günlüğü olarak kullandı. şu anda ise kitaplarını takip etmediğim için akıbeti nedir bilmiyorum ama, her zamanki gibi sosyal medya da pucca’nın bir günlüğü. pucca hayatını anlatmayı seviyor ve pucca parasını bu şekilde kazanıyor senelerdir. o yüzden boşanmasını da paylaşmasında yanlış giden hiç bir şey göremiyorum ben. 

boşanma demişken, tatlı bir çift olarak görünüyorlardı o yüzden üzüldüm ama  en doğru kararı vereceklerdir elbet

bu arada batı tam bir ballı lokma tatlısı ya

29 mayıs 00:59

79. pucca benim bildiğim kavgacı küfürbaz değişik bir ablamız. Ama bu olayı ilk duyduğumda girip instagramdan baktım yazdığına daha kocası cevap yazmamışken, acısını hissettim yazdıklarında. Dedim yine bi sorumsuz erkek vakası. Hepimizin başında var bir tane. Şimdi kocasının yazdıklarını okudum ve yanılmadığımı anladım. O üslup denyolukta nirvana olmalı. Ya 15 yaşında ergen misin be adam. Lafa hacı diye başlayıp yalnız bana dm den yürüyorlar diye bitirmek nedir. Ya karını alırsın karşına özür dilersin konuşursunuz. İçini öyle dökersin. Yeni nesil erkekler neden asla büyümüyor. En az 30 yaşında adamsındır bu tavırlar ne ya azıcık yaşına göre davran bi de baba olmuşsun. Benim de başımda vardı bu model bi tane ömrümü çürüttü. Hiç zorlamamak en iyisi bunları. İnsanda sabır sınır bırakmıyorlar. 

28 mayıs 17:38