girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (100)
  • medya (6)

100. ne kadar bir çoğumuza göre biraz farklı ve garip bir yazar olsa da yazarların deli kızı da o sanırım. bazen hiç onaylamasak da bir yerde iyi yönlerini görüp kızamıyorum kendisine. evliliğini bitirmemesine çok sevindim, birbirlerini olduğu gibi kabul etmiş tatlış bir çiftlerdi benim gözümde. işin iç yüzü o kadar tatlı değilmiş sanırım ama hayatın her alanında karşımıza en iyisi çıkmıyor ne yazık ki.

18 ağustos 00:51

99. Barışmalari sürpriz olmadı.Zaten iki sokak ötemde oturuyor. Ben gerçekten bosanacaklarina pek inanamadım. Çünkü zaten sürekli birlikteler. Caddede her gün görmek mümkün. Bir de şöyle bir durum var,insan niye herşeyin böyle çarşaf çarşaf yayınlar ki? Ben bıraz iki yüzlü  buluyorum kendisini. "Anama ne derim?" Diye açıklama yapıp,en küçük ayrıntıyı sosyal medyada ifsalamasi bana biraz ilginç geliyor. Bunlari bır kenara bırakırsak ayrılmamalarina sevindim. Küçücük bir çocukları var,eminim paylaşacak ve öğrenecek çok şeyleri vardır. Tanım: dizüstü serisi kitap yazarı,blog yazarı,eski hürriyet köşe yazarı. 

17 ağustos 15:25 17 ağustos 15:26

98. boşanma olayı fos çıktığına göre dağılabiliriz.

not: yalnız elin adamına nude atmak ne ya oha!

17 ağustos 14:34


97. Normalde pucca'yla ilgili eleştirdiğimiz şeyler bellidir,üslubu vs ama kendisine yapılan bu yorumu gördüğümde gerçekten kanım dondu.Bunu yazan bir kadın,belki bir anne ve en önemlisi de bir insan.Aklım mantığım midem almıyor,alamıyor.Elimden bu hesabı şikayet etmekten başka bir şey gelmiyor. 

Hangi toplum,hangi eğitim,hangi kültür bir insanı böyle düşünmeye itebilir..

başkası adına utanmayı geçtim artık iğreniyorum,keşke karşıma çıksa da yüzüne tükürebilsem..

not:görseli medyaya ekledim 

ilgili medya:
1
3 temmuz 19:32 3 temmuz 19:40

96. kadına gelen nefret ve beddua mesajları çok çok kötü gerçekten. en son gelen beddua mesajı ise iğrenç. ülkenin %52'sinin resmen bir prototipi. biz ne diyoruz millet ne kafalar yaşıyor. kadına eşcinselliği savunduğu için cayır cayır yanarsın inşallah demiş. müslüman bu insanlar birde. vallahi insanları anlamak bazen çok güç. nasıl bu şekilde düşünceler üretebiliyorlar ve üzerine kendilerini sevebiliyorlar hayret.

2 temmuz 14:44

95. Puccanın kitaplarını çok küçükken(orta okul) kuzenimden ödünç alıp okuduğum için,kendime yakın hissediyorum,tüm hayatını bildiğim için bazen acıyorum ona,bazen salak diyorum. Ama bir yakınımmış gibi hissediyorum. Evlenince sonunda istediği yuvayı kurdu diye çok sevindim,boşanıyor diye de üzülüyorun,eminim o da üzülüyordur. Evet çok salak ve boş yerine göre çirkef birisi ama kalbinin kötü olmadığını biliyorum.

29 haziran 01:44

94. Tanımadan antipati beslediğim nadir kitap yazarlarından biri. Lisede her kızın elinde kitabı olan -ve bence- tamamen konusu boş kitaplar yazan yazardır. Kişisel gelişim desen değil, roman desen değil, ne bileyim bir şey katıyor mu bu kitaplar insana? Zaman kaybı gibi geliyor bu tarz kitapları okumak. Kendisini tanımıyorum iyidir kötüdür bilemiyorum ama kitapları kesinlikle bana hitap etmiyor.

29 haziran 01:31 17 ağustos 15:23


93. Şu ana kadar hiç kitaplarını veya blogunu okumadım. Hatta attığı bir kaç tweet ve bazı konulardaki düşünceleri yüzünden çoğu kez kendisini antipatik bulmuştum fakat ben bu kadının içten içe çok iyi bir kalbi olduğunu düşünüyorum. Ve yediği linçlerin hiçbirini haketmiyor kesinlikle. Hatta bence çoğu blogger/youtuber Vs. insanlar yediği linçleri haketmiyor ama neyse. Pucca Bazen ona gelen mesajları instagram hikayesinde paylaşıyor. Şok oluyorum yazılanları görünce küçücük çocuğuna bile beddua edenler, elinden alınması için uğraşanlar falan var. O an arkadaşlar siz iyi misiniz kendinize gelin yüksek ihtimalle hiç yüz yüze oturup konuşmadığınız, bir ekrandan hayatını takip ettiğiniz bir insan size en fazla ne yapmış olabilir, size ne gibi bir zararı dokunmuş olabilir en fazla, bu nefreti hakedecek ne yaptı diye sormak istiyorum teker teker. Umarım kendi sağlığı için o gelen mesajları umursamıyordur.

29 haziran 01:10

92. Bu kadın paratoner gibi nerde garip olay var gelip bunu buluyor.şakaysa da komik değil gerçekse de.

29 haziran 01:09

91. su tweeti bile ciddiye almislarsa vay halimize. sosyal medyalarimi komple mi kapatiyim napiyim? korkuyorum vallahi.

ilgili medya:
1
28 haziran 20:36