sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (105)
 • medya (12)

105. daha blog yazarken nasıl bulmuşsam bulmuş okumaya başlamıştım. Kendisini sevmiyorum, ama hala her instagramda görüşümde aklıma pekmez ve erik geliyor söylediği kadar yakışıklılar mıydı acaba?

24 kasım 17:59

104. Sosyal medyada uyuşturucuya özendirmekten gözaltına alınmış, evinde yapılan aramalarda da bir miktar uyuşturucu bulunmuş. Bu tarz insanların çocuklarına çok üzülüyorum. Umarım hayatını yoluna sokar

Eksiler üzerine edit: kadına küfür mü ettim arkadaşlar. Bu kadının yaşadığı herşey göz önünde. Yarın bu çocuk okula başlayacak, arkadaşı gelip senin annen şöyle şöyle yapmış dese zarar görecek olan çocuktur. Kimse kimseye zorla çocuk yaptırmıyor, Yani çocuğu da doğurduk diye üzerinde her türlü inisiyatif hakkımız yok, tabi ki de anne babanın yaşadıklarından çocuk da etkileniyor, ebeveyn olmak ciddi sorumluluktur.

2 ekim 08:43 2 ekim 11:44

103. Sabah saatlerinde göz altına alınmış. Sebebi twitter hesabından uyuşturucuyu övmekmiş. Biraz sosyal medyaya ara verir umarım.

Edit : (link: https://www.instagram.com/p/BoZe3YzFi9_/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1kju9op0qsa6j Şu ) linkteki twitler yüzünden göz altına alınmış . Kısmetse olur twitinde problem yok diğeri biraz sıkıntı ama sorun şurda ki ciddi ciddi kendisini şikayet etmişler. Enteresan. Yine diyorum umarım sosyal medyaya ara verir çünkü daha önce twitler yüzünden işinden oldu, gene ifade verdi falan.

1 ekim 14:08 1 ekim 22:25


102. Girdileri okuyunca farkettim. Evli çocuklu koca kadın falan yazılmış. Arkadaşlar unuttuğunuz birşey var. Kadın diyor ki hep yalnızdım evliliğin başından sonuna kadar ve tek başına bir lohusa depresyonu atlattım diye ekliyor. Bir çocukla bütün gün evde olup önceki sosyal hayatınızdan uzak olmak yardım ve şevkat görememek kötü bir durum açıkçası; herkesin kendi hayatı o hayatını öyle yaşıyor öyle kendini iyi hissediyor demek ki. Batı'nın uşağıyım dedi diye hakkında soruşturma açıldı kadının; kendi oğlunun adını bilmeyen savcı olayı farklı idrak etmiş haliyle... Eğer sevmiyorsanız, itici geliyorsa takip etmeyin; görmezden gelin geçin...

5 eylül 23:17

101. kocası ile ilişkilerini bu şekilde sosyal medyadan açmasaydı keşke. çok sevimli bir oğulları var. bir şekilde sinirine hakim olsaydı. çocuk on yıl sonra haberlerde anne baba kavgasını görmeseydi. :(

5 eylül 12:56

100. Neden merkür retrosunda evlenmemeliyiz sorusunun cevabını veren yazar. Astrolog Dinçer Güner uyarmış halbuki. 

ilgili medya:
1
4 eylül 15:19

99. bu kızcağıza yazık oldu ya. biraz hoş olmuyor bu dediğim ama çok atarlı davranıyor, çok atarlı yazıyor, evet tarzı bu ama abartmasa keşke.

kocasıyla barışıyordu, sonra yok efendim kavga etmişler, mekanda dayak yemiş, çiçek gönderecekmiş mekana. bu kadar açılıp saçılmaya gerek var mı diye düşündürüyor. hayır günlüklerini okudum, hem de hepsini, kırılgan bir portre çizip sonra oraya buraya küfürler yağdırırsan kendinle çelişmez misin?

yalnız arkadaş çevresini ve kardeşini oldukça sağlam buluyorum, özeniyorum bu konuda. benim kadar arkadaştan çeken yoktur herhalde. kardeş desen ondan da hayır görmedim.

inşallah toparlar, oğluşu da aynı ona benzedi minnak.

4 eylül 12:22 ed.5 eylül 17:08


98. yıllar önce bu kadar tanınmıyorken kendisinin ask.fm benzeri soru sorulan bir sitede hesabı vardı ben de ordan fotoğraf istemiştim ve atarlı bir şekilde “yüzümü asla göremeyeceksiniz” tarzı bir cevap almıştım keşke bu doğru olsaydı.

4 eylül 02:13

97. Bıktım artık şunların ilişkilerine maruz kalmaktan. Instagramda zaten karı koca engeli bastım bu sefer haber sitelerinde twitterda karşıma çıkıyorlar yeter ya. utanmasalar eve kamera takıp naklen yayın yapacaklar. biri der yalan söyledi bana oh iyi ki dayak yemiş olmuş , diğeri benim de elimde görüntüleri var annedir diye yayınlamıyorum falan filan. bize ne ya ? o batıya yazık ya valla çocuk resmen kısmetse olur evinde yaşıyor.anneye bak adamı rezil etcem diye özelini paylaşıyor , adam ondan beter. korkunç. biri polisi / sosyal hizmetleri arasa o çocuğu ellerinden alırlar haberleri yok. iğrenç.

4 eylül 02:07 4 eylül 14:51

96. Kocası pucca'ya yalan söyleyerek gece mekan mekan gezmis ve dayak yemis. Bunun uzerine pucca'nin attiği storyler?? Allah akil fikir versin, adami rezil edecegim derken bütün özel hayatını paylaşan kişidir. Tamam en başından beri ilişkini göz önünde tutarak yaşıyorsun ama artık bu kadarı çirkin değil mi? Kocası, barışma isteğini bir postun altında açıklamıştı. Kimsenin hayatını, ilişkisini yargılamıyorum ama gerçekten koskoca evli, çocuklu insanlarsınız ilişkinizi bu kadar sosyal medyaya açık yaşamak sağlıklı gelmiyor. Pucca'ya gelen o iğrenç mesajların hiç bir izahı yok ama bu kadar açık olmak beraberinde bunları da getiriyor keşke getirmese. Neyse efendim, içimden sadece boşa gitsin diyorum (gizlinot: Bekara boşmak kolay.).

2 eylül 12:27