girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (106)
  • medya (9)

106. Girdileri okuyunca farkettim. Evli çocuklu koca kadın falan yazılmış. Arkadaşlar unuttuğunuz birşey var. Kadın diyor ki hep yalnızdım evliliğin başından sonuna kadar ve tek başına bir lohusa depresyonu atlattım diye ekliyor. Bir çocukla bütün gün evde olup önceki sosyal hayatınızdan uzak olmak yardım ve şevkat görememek kötü bir durum açıkçası; herkesin kendi hayatı o hayatını öyle yaşıyor öyle kendini iyi hissediyor demek ki. Batı'nın uşağıyım dedi diye hakkında soruşturma açıldı kadının; kendi oğlunun adını bilmeyen savcı olayı farklı idrak etmiş haliyle... Eğer sevmiyorsanız, itici geliyorsa takip etmeyin; görmezden gelin geçin...

5 eylül 23:17

105. kocası ile ilişkilerini bu şekilde sosyal medyadan açmasaydı keşke. çok sevimli bir oğulları var. bir şekilde sinirine hakim olsaydı. çocuk on yıl sonra haberlerde anne baba kavgasını görmeseydi. :(

5 eylül 12:56

104. Neden merkür retrosunda evlenmemeliyiz sorusunun cevabını veren yazar. Astrolog Dinçer Güner uyarmış halbuki. 

ilgili medya:
1
4 eylül 15:19


103. bu kızcağıza yazık oldu ya. biraz hoş olmuyor bu dediğim ama çok atarlı davranıyor, çok atarlı yazıyor, evet tarzı bu ama abartmasa keşke.

kocasıyla barışıyordu, sonra yok efendim kavga etmişler, mekanda dayak yemiş, çiçek gönderecekmiş mekana. bu kadar açılıp saçılmaya gerek var mı diye düşündürüyor. hayır günlüklerini okudum, hem de hepsini, kırılgan bir portre çizip sonra oraya buraya küfürler yağdırırsan kendinle çelişmez misin?

yalnız arkadaş çevresini ve kardeşini oldukça sağlam buluyorum, özeniyorum bu konuda. benim kadar arkadaştan çeken yoktur herhalde. kardeş desen ondan da hayır görmedim.

inşallah toparlar, oğluşu da aynı ona benzedi minnak.

4 eylül 12:22 ed.5 eylül 17:08

102. yıllar önce bu kadar tanınmıyorken kendisinin ask.fm benzeri soru sorulan bir sitede hesabı vardı ben de ordan fotoğraf istemiştim ve atarlı bir şekilde “yüzümü asla göremeyeceksiniz” tarzı bir cevap almıştım keşke bu doğru olsaydı.

4 eylül 02:13

101. Bıktım artık şunların ilişkilerine maruz kalmaktan. Instagramda zaten karı koca engeli bastım bu sefer haber sitelerinde twitterda karşıma çıkıyorlar yeter ya. utanmasalar eve kamera takıp naklen yayın yapacaklar. biri der yalan söyledi bana oh iyi ki dayak yemiş olmuş , diğeri benim de elimde görüntüleri var annedir diye yayınlamıyorum falan filan. bize ne ya ? o batıya yazık ya valla çocuk resmen kısmetse olur evinde yaşıyor.anneye bak adamı rezil etcem diye özelini paylaşıyor , adam ondan beter. korkunç. biri polisi / sosyal hizmetleri arasa o çocuğu ellerinden alırlar haberleri yok. iğrenç.

4 eylül 02:07 4 eylül 14:51

100. Kocası pucca'ya yalan söyleyerek gece mekan mekan gezmis ve dayak yemis. Bunun uzerine pucca'nin attiği storyler?? Allah akil fikir versin, adami rezil edecegim derken bütün özel hayatını paylaşan kişidir. Tamam en başından beri ilişkini göz önünde tutarak yaşıyorsun ama artık bu kadarı çirkin değil mi? Kocası, barışma isteğini bir postun altında açıklamıştı. Kimsenin hayatını, ilişkisini yargılamıyorum ama gerçekten koskoca evli, çocuklu insanlarsınız ilişkinizi bu kadar sosyal medyaya açık yaşamak sağlıklı gelmiyor. Pucca'ya gelen o iğrenç mesajların hiç bir izahı yok ama bu kadar açık olmak beraberinde bunları da getiriyor keşke getirmese. Neyse efendim, içimden sadece boşa gitsin diyorum (gizlinot: Bekara boşmak kolay.).

2 eylül 12:27


99. Kocasıyla ilişkisini çözemediğim sosyal medya yazarı. 

ilgili medya:
1
1 eylül 15:14

98. ne kadar bir çoğumuza göre biraz farklı ve garip bir yazar olsa da yazarların deli kızı da o sanırım. bazen hiç onaylamasak da bir yerde iyi yönlerini görüp kızamıyorum kendisine. evliliğini bitirmemesine çok sevindim, birbirlerini olduğu gibi kabul etmiş tatlış bir çiftlerdi benim gözümde. işin iç yüzü o kadar tatlı değilmiş sanırım ama hayatın her alanında karşımıza en iyisi çıkmıyor ne yazık ki.

18 ağustos 00:51

97. Barışmalari sürpriz olmadı.Zaten iki sokak ötemde oturuyor. Ben gerçekten bosanacaklarina pek inanamadım. Çünkü zaten sürekli birlikteler. Caddede her gün görmek mümkün. Bir de şöyle bir durum var,insan niye herşeyin böyle çarşaf çarşaf yayınlar ki? Ben bıraz iki yüzlü  buluyorum kendisini. "Anama ne derim?" Diye açıklama yapıp,en küçük ayrıntıyı sosyal medyada ifsalamasi bana biraz ilginç geliyor. Bunlari bır kenara bırakırsak ayrılmamalarina sevindim. Küçücük bir çocukları var,eminim paylaşacak ve öğrenecek çok şeyleri vardır. Tanım: dizüstü serisi kitap yazarı,blog yazarı,eski hürriyet köşe yazarı. 

17 ağustos 15:25 17 ağustos 15:26