girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (97)
  • medya (8)

97. Normalde pucca'yla ilgili eleştirdiğimiz şeyler bellidir,üslubu vs ama kendisine yapılan bu yorumu gördüğümde gerçekten kanım dondu.Bunu yazan bir kadın,belki bir anne ve en önemlisi de bir insan.Aklım mantığım midem almıyor,alamıyor.Elimden bu hesabı şikayet etmekten başka bir şey gelmiyor. 

Hangi toplum,hangi eğitim,hangi kültür bir insanı böyle düşünmeye itebilir..

başkası adına utanmayı geçtim artık iğreniyorum,keşke karşıma çıksa da yüzüne tükürebilsem..

not:görseli medyaya ekledim 

ilgili medya:
1
3 temmuz 19:32 3 temmuz 19:40

96. kadına gelen nefret ve beddua mesajları çok çok kötü gerçekten. en son gelen beddua mesajı ise iğrenç. ülkenin %52'sinin resmen bir prototipi. biz ne diyoruz millet ne kafalar yaşıyor. kadına eşcinselliği savunduğu için cayır cayır yanarsın inşallah demiş. müslüman bu insanlar birde. vallahi insanları anlamak bazen çok güç. nasıl bu şekilde düşünceler üretebiliyorlar ve üzerine kendilerini sevebiliyorlar hayret.

2 temmuz 14:44

95. Puccanın kitaplarını çok küçükken(orta okul) kuzenimden ödünç alıp okuduğum için,kendime yakın hissediyorum,tüm hayatını bildiğim için bazen acıyorum ona,bazen salak diyorum. Ama bir yakınımmış gibi hissediyorum. Evlenince sonunda istediği yuvayı kurdu diye çok sevindim,boşanıyor diye de üzülüyorun,eminim o da üzülüyordur. Evet çok salak ve boş yerine göre çirkef birisi ama kalbinin kötü olmadığını biliyorum.

29 haziran 01:44


94. Tanımadan antipati beslediğim nadir kitap yazarlarından biri. Lisede her kızın elinde olan kitabı olan -ve bence- tamamen konusu boş kitaplar yazan yazardır. Kişisel gelişim desen değil, roman desen değil, ne bileyim bir şey katıyor mu bu kitaplar insana? Zaman kaybı gibi geliyor bu tarz kitapları okumak. Kendisini tanımıyorum iyidir kötüdür bilemiyorum ama kitapları kesinlikle bana hitap etmiyor.

29 haziran 01:31 29 haziran 01:39

93. Şu ana kadar hiç kitaplarını veya blogunu okumadım. Hatta attığı bir kaç tweet ve bazı konulardaki düşünceleri yüzünden çoğu kez kendisini antipatik bulmuştum fakat ben bu kadının içten içe çok iyi bir kalbi olduğunu düşünüyorum. Ve yediği linçlerin hiçbirini haketmiyor kesinlikle. Hatta bence çoğu blogger/youtuber Vs. insanlar yediği linçleri haketmiyor ama neyse. Pucca Bazen ona gelen mesajları instagram hikayesinde paylaşıyor. Şok oluyorum yazılanları görünce küçücük çocuğuna bile beddua edenler, elinden alınması için uğraşanlar falan var. O an arkadaşlar siz iyi misiniz kendinize gelin yüksek ihtimalle hiç yüz yüze oturup konuşmadığınız, bir ekrandan hayatını takip ettiğiniz bir insan size en fazla ne yapmış olabilir, size ne gibi bir zararı dokunmuş olabilir en fazla, bu nefreti hakedecek ne yaptı diye sormak istiyorum teker teker. Umarım kendi sağlığı için o gelen mesajları umursamıyordur.

29 haziran 01:10

92. Bu kadın paratoner gibi nerde garip olay var gelip bunu buluyor.şakaysa da komik değil gerçekse de.

29 haziran 01:09

91. Twitterda siyasi rengini belli ettiği için “batının uşağı” diyen bir takipçisine “evet batının uşağıyım canım batı” dediği için babasının evine baskın düzenlenmiş. İroni yapıyor abartıyor sandım ama yorumlardan anladığım kadarıyla gerçek. Oğlunun adı batı olduğu için öyle cevaplar vermiş fakat kadını “batının uşağı olduğu gerekçesiyle” şikayet etmişler. Şaka olmasını umardım ama korkunç. İnanamıyorum. Artık bir şey yazarken 40 kere düşünmemiz, belki de hiçbir şey yazmamamız gerekiyor. 

ilgili medya:
1
29 haziran 00:05


90. su tweeti bile ciddiye almislarsa vay halimize. sosyal medyalarimi komple mi kapatiyim napiyim? korkuyorum vallahi.

ilgili medya:
1
28 haziran 20:36

89. Allah sabır versin dediğim kadındır. Öyle mesajlar almış ki kocasına şunu kullanda çocuğu ondan alırsın diye mesajlar atan yaratık kadınlar var. Nasıl kötü nasıl işsiz insanlar var ya. Ben bunları boşanma aşamasında değil hiçbir zaman kaldıramazdım kapatırdım hesabı.en iyisi bir süre uzak durması bence taş olsa çatlar.

Öyle kadınlara da yazıklar olsun.

12 haziran 21:11 12 haziran 21:12

88. profilinde artan reklamlardan paranın suyunu çektiğini zaten anlamıştık. sen reklamcı değilsin ki pucca. sen o üniversitede harçlıkları biriktirip kitaplarını aldığımız kadınsın. ne gerek var şimdi? "boşanıyorum" "yok boşanmıyorum" "ay bana çiçek göndermiş çocuğunu geçtim çiçeğine mi bakıcam" yok bilmem ne. boşandığın zaman "bitirdik" yazar geçerdin. zaten ilgi çekiyorsun bu kadarına gerek yok.

8 haziran 10:39